Opera 10.50 – «uz izķeršanu»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 10.50 – «uz izķeršanu»

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 91 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #229875
    rajah
    Participant

    aoma wrote:

    rajah, tur daudz nav ko teikt – tādas sadaļas kā mātesplate vai video ir vienkārši tukšas, vai trūkst svarīgāko rādījumu. kādas bija to datoru sastāvdaļas, gan vairs nepateikšu, bet jauni tie noteikti nebija (jau kādu laiku atpakaļ, vienā ofisā gribēju aplūrēt)


    tas var būt tikai ja tas Everests ir ļoti ļoti vecs.

    paņemu vecu 2. versijas Everestu un man neuzrāda manu mātes plati. izskaidrojums vienkāršs – uz to laiku tāda vēl nebija Everest datubāzē ielikta.

    tu domā ka antivīruss (da jebkāds) atpazīs vīrusu ja tas ir radīts šodien un antivīrusam datubāzes būs nedēļu vecas? heiristika var tikai domāt kaut ko, ka tas ir vīruss, bet ne jau precīzi zinās pateikt nosaukumu un ne arī izārstēt to.

    #229876
    daGrevis
    Participant

    Man vakar Firefox no’crash’oja bez redzama iemesla 4’as reizes! 🙂

    P.S. Tagad lietoju Opera un jūtos labi… 🙂

    (tikai trūkt FireBug un Echofon add-on’i, mle :>)

    #229877
    dzhonsons
    Participant

    daGrevis, dragonfly 😉

    #229878
    rajah
    Participant

    daGrevis wrote:

    Man vakar Firefox no’crash’oja bez redzama iemesla 4’as reizes! 🙂

    P.S. Tagad lietoju Opera un jūtos labi… 🙂

    (tikai trūkt FireBug un Echofon add-on’i, mle :>)


    https://files.myopera.com/Rijk/blog/extensions.html?1267962552

    #229879
    daGrevis
    Participant

    Rajah, kas tas par failu?! Es tā kā negribētu apstiprināt lejupielādi tam, kas ir “svešais”… 😀

    #229880
    Loading
    Participant

    Youtube HD video negrib kvalitatīvi darboties caur Operu. Caur IE 8 viss notiek zolīdi. Bet Opera pat 720p lago. 🙁

    #229881
    dzhonsons
    Participant

    Varbūt vaina tavā galā? 720p video tā tik vien griežas (lielāku neprovēju..)

    #229882
    samurajs
    Participant

    Loading wrote:

    Youtube HD video negrib kvalitatīvi darboties caur Operu. Caur IE 8 viss notiek zolīdi. Bet Opera pat 720p lago. 🙁

    Ko ko ko? Re kur 1080p, nomēģini! Man griežas kā bitīte uz visiem pārlūkiem, arī Operas!

    https://www.youtube.com/watch?v=yQ5U8suTUw0

    #229883
    daGrevis
    Participant

    Man ar’ viss iet… 🙂

    #229884
    rajah
    Participant

    daGrevis wrote:

    Rajah, kas tas par failu?! Es tā kā negribētu apstiprināt lejupielādi tam, kas ir “svešais”… 😀


    tas nav nekāds fails, neieskatījos ka līdzi kāds skaitlis pielicies no ņemtās adreses

    pats jau ar varēji pamēģināt ielikt adresi bez tā referāļa

    https://files.myopera.com/Rijk/blog/extensions.html

    #229885
    daGrevis
    Participant

    Rajah, o, tā jau ir daudz labāk… 😀 Paldies. 🙂

    #229886
    Loading
    Participant

    samuraj, 🙂 Es izmēģināju uz abiem pārlūkiem. Opera pie 720p sāk lagot. Pie 1020p darbs ir paralizēts, nevar pat pause uzspiest. Bet uz IE viss kā bitīte.

    asdfgfh wrote:

    Varbūt vaina tavā galā? 720p video tā tik vien griežas (lielāku neprovēju..)


    Protams, ka manā galā problēma. Nejau youtube speciāli cenšas iegās Operu.

    #229887
    dzhonsons
    Participant

    Nuu, Operas kā tādas vaina arī tā nav (vismaz nevajadzētu)..

    #229888
    Loading
    Participant

    Tā laikam šajā gadījumā iznāk. Žēl.

    #229889
    Dižspraudnis
    Participant

    Man ir piecugadu pieredze ar operu. Līdz tam lietoju netscape. Teikšu – ļoti lielisks pārlūks.

    1) Tas nav opensource, tādēļ arī bugi nav tik labi redzami un neviens to nevar sačakarēt

    2) Firefox, ticiet man, ir sūds. To es, kā jau Dižspraudnis, varu iespraust visiem zināma vietā. (ne manā)

    2.1) Firesux pēkšņi uz vietas, atverot 15-20 tabus, crashojas, pazaudējot manu darbu un kontentu. Vēl viens iemesls iespraust.

    2.2) Firesuxa tēls saistās ar 12gadīgu tīni, kurš katru lapu atver savā firefox logā un kuram firesuxu ieteica rajona datorspeciālists.

    2.3) Man jāgaida pusstunda, kamēr atveras firesuxs. Īpaši katastrofāli tas ir uz veciem datoriem, kuru man nav maz… Opera atveras momentāli pēc ikonas aizskaršanas.

    #229890
    Evers
    Participant

    Dižspraudnis wrote:

    Man ir piecugadu pieredze ar operu. Līdz tam lietoju netscape. Teikšu – ļoti lielisks pārlūks.

    1) Tas nav opensource, tādēļ arī bugi nav tik labi redzami un neviens to nevar sačakarēt

    2) Firefox, ticiet man, ir sūds. To es, kā jau Dižspraudnis, varu iespraust visiem zināma vietā. (ne manā)

    2.1) Firesux pēkšņi uz vietas, atverot 15-20 tabus, crashojas, pazaudējot manu darbu un kontentu. Vēl viens iemesls iespraust.

    2.2) Firesuxa tēls saistās ar 12gadīgu tīni, kurš katru lapu atver savā firefox logā un kuram firesuxu ieteica rajona datorspeciālists.

    2.3) Man jāgaida pusstunda, kamēr atveras firesuxs. Īpaši katastrofāli tas ir uz veciem datoriem, kuru man nav maz… Opera atveras momentāli pēc ikonas aizskaršanas.

    1) Opensource – vieglāk atrast gan sliktajiem, gan labajiem, līdz ar to ātrāk izlabot, ja kļūdu atrast var ne tikai slēgtajā developeru lokā

    2) “Ļoti izsmeļošs un pamatots viedoklis.” Aprobežots

    2.1) Sūti PM, savedīšu kārtībā tavu datoru, lēti!

    2.2) Aprobežots mūlāps

    2.3) Mī un žē, tas ir 21. gadsimts, ērtums un funkcionalitāte prasa upurus, mož vēl kunkstēsi ka Windows 7 neiet uz pentium 3?

    Nesaku ka Opera ir slikta, tā ir ātra un kvalitatīvi nostrādāta. Bet FF pat bez addoniem man ir ērtāks par Operu, tā kā man šīs funkcijas, ko un kā piedāvā FF ir svarīgas un esmu pie tām ļoti pieradis, tad līdz tam lai es aizstātu FF ar Operu ir patālu, lai gan vizuāli mani labāk piesaista jaunās Operas konservatīvais, vienkāršais, bet glītais dizains. Kā secondary pārlūks labs, lai stāv. Citiem nav tik svarīgi tās ērtību fīčas, pieraduši klasiskā stilā strādāt un ir citas lietas, kas viņiem Operā ir svarīgas, kuras FF’ā viņiem vai nu trūkst, vai pilnībā neapmierina, respektēju viņu izvēli un viedokli.

    Vieniem ir laba Opera, vieniem labs FF, trešam Chrome. Bet tas, kurš truli gvelž, ka kāds no minētajiem ir sūds/paredzēts gīkiem/paredzēts pokemoniem/ ir vienkārši aprobežots mūlāps. 🙂 Tā, ka Dižspraudni, savus pirkstus, lai nebūt jāklabina blēņas, ar tādu diži slaidu žestu iespraud 220V rozetē. 😀

    #229891

    Pēdējo reiz testējot exclusions (bloķētās lapas) lielākā daļa nemaz nebloķējās. Varbūt nepazīst wildcard, nebūtu brīnums zinot presto primitīvismu?!

    #229892
    Professor35
    Participant

    Dižspraudnis

    2.1)esmu vēris uz Firefox 40 tabus pilnus ar dažādu grafiku un nav nekādu problēmu bijis,

    2.3)es pašlaik lietoju FF 3.5.8 portable ar 19 addoniem tai skaitā diezgan smagiem, un man tas startē pašlaik 4 sekundēs to es panācu optimizējot FF un datoru, kurš nav īpaši jaudīgs divkodolu 1,6 + 3 gigi Ram, uz manu radinieku aizvēsturiskā datora ar 250 MB Ramu mans FF portable startē 10/12 sekundēs.

    Vārdu sakot tas ko tu raksti ir galīgi garām un netscape ko tu slavē piecus gadus atpakaļ darbojās uz Mozilla Firefox dzinēja, un daudzi speciālisti kas strādāja ar netscape pašlaik strādā pie Firefox.

    Netscape 9 Portable ru

    magnet:?xt=urn:btih:JFHDSJNFJLMID4HK4EQP7BKVJ53WWTEN

    #229893
    Loading
    Participant

    Galīgi vakars jau klāt 🙁 Youtubā vairs video nevar noskatīties. Prasa jaunāku flash. Tā arī izdaru, nokačāju. Ieinstalēju.. Bet nekas nemainās 🙁 Varbūt Opera izmanto kādu citu flash spraudni?

    #229894
    dzhonsons
    Participant

    Nu tev i likstas..

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 91 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā