Opera 10 Final lejuplādēta 10 milj. reižu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 10 Final lejuplādēta 10 milj. reižu

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 78 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #210715
    daGrevis
    Participant

    Wuu wrote:

    Andress tu reāli buļļa kakas raksti…

    Buļļa kakas… Labs… 😀

    #210716
    dzhonsons
    Participant

    Wuu wrote:

    Andress tu reāli buļļa kakas raksti…


    Argumentus, lūdzu.

    #210717
    80MXM08
    Participant

    Mr.Death wrote:

    Labi, skjiet te jaakjeraas buus pie konkreetiem faktiem

    1) Netscape. Kaut kaa pirms gada vai diviem padzirdeeju, ka darbs pie sjii paarluuka esot paartraukts, un ka jaunaakas versijas tam vairaak nebuusjot. Un ja mana nodzertaa atminja nevilj, vai tik veel navigators nebij stuteets uz taas pasjas firefox baazes ko?

    2) Par iemesliem, kaapeec lietoju firefox:

    a) visspilgtaakais no tiem ir tas, ka firefoxam var uzstaadiit un eerti lietot dazjnedazjaadus spraudnjus, kas lieti noder manaa darbaa. teiksim tie pasji “Web Developer toolbar” (vsp. liels paldies tiem, kas vinju izrazjoja arii prieksj IE.), “W3C Validator”, “Firebug” u.t.t.

    b) noteikti taa interfeiss, ko atkal centaas sleepti pakaljdarinaat mikrosofts. ljoti patiik tas, ka to ir iespeejams arii personalizeet liidz maksimumam, kaa vien pats veelies. bookmarku josla vispaar ir eiforija. bet te jau protams man baaziis aciis, ka redz paareejiem paarluukiem arii sjiis fiicjas ir, taa kaa paliksju tomeer pie vaarda “pieradums”.

    c) neesmu gan pats centies paarbaudiit, kursj ir drosjaakais paarluuks, bet ja man buutu jaamin – teiktu ka Firefox. liidzsjineejie uzskati un ticiiba uz to sliecas.

    d) googles mekleetaajs augsjeejaa labajaa stuurii, ar visiem ieteikumiem. tas tiktiesjaam ir parociigs. atkal jau – ir citiem paarluukiem, bet nezin kaapeec, man skjiet, ka dazjs labs to atkal buus pakaljdarinaajis no firefox.

    e) iipasju uzmaniibu veltiisju firefox addonam “Adblock Plus”. labpraat uzsauktu alu taa autoriem. :>

    f) kaa arii visbeidzot “about:config” plasjaas uzstaadiijumu mainjas iespeejas.

    vieniigais miinuss, kas man pie firefox nepatiik, ir tas, ka tam uz leenaakiem datoriem, lietojot addonus uznaak klemme, bet visu jau ar nevar gribeet.

    tagad oranzjais tiigeri, gaidu studijaa tavus iemeslus, kaapeec izveeleejies straadaat uz Operas? :> buus interesanti palasiit.

    par tiem, kas lieto IE, man jau taapat viss ir zinaams. skanees teikums “Bet tas naaca liidzi datoram!”.

    Gluži manas domas, vienīgi kas MAN nepatīk ir tas ka bookmark toolbar ir fixed – t.i. nevaru viņu pastiept uz leju, lai man vairāk redzani bookmark’i būtu redzami

    #210718
    Evers
    Participant

    Wuu wrote:

    Andress tu reāli buļļa kakas raksti…

    Sāku apšaubīt to ko rakstīji linux tēmā – ka es bijis darba darīšanās tik un tik ilgu laiku tādā un tādā valstī ar savu ubunto laptopu utt….. , Jo tu te, cik pēdējā laikā redzu, absolūti neizklausies pēc pieauguša cilvēka, bet pēc tāda, kam vairāk par 15 nevar dot 😀

    Wuu wrote:

    Biju Vācijā darba darīšanās, līdzi bija noteboks ar Ubuntu un tā sanāca ka Windowsu kādu mēnesi neredzēju.

    – Laikam tas darbs bij zīmēšanas nometne, kur GIMPā bij Pedobear jāzīmē 😀

    #210719
    Evers
    Participant

    80MXM08 wrote:


    Gluži manas domas, vienīgi kas MAN nepatīk ir tas ka bookmark toolbar ir fixed – t.i. nevaru viņu pastiept uz leju, lai man vairāk redzani bookmark’i būtu redzami

    https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6937 😉

    #210720
    nevertell
    Participant

    Ka man besī tās buļļa kakas par ātrumu.

    Kad lietoju operu uz sava vecā semprona, stabilitāte un ātrums bija pielīdzināmi vistai. FF uz tā paša dampja skrien daudz žirgtāk un nav man bijušas problēmas ar krešiem uz FF. Vnk nav.

    #210721
    Andress
    Participant

    Wuu wrote:

    Andress tu reāli buļļa kakas raksti…

    Tisies tak savu CS spelēt, poke…

    nevertell wrote:

    Ka man besī tās buļļa kakas par ātrumu.

    Kad lietoju operu uz sava vecā semprona, stabilitāte un ātrums bija pielīdzināmi vistai. FF uz tā paša dampja skrien daudz žirgtāk un nav man bijušas problēmas ar krešiem uz FF. Vnk nav.

    Nu tankkuģi zapiņus arī neparvadā… Protams ka full packed Opera rīs vairāk kā Out-of the box FF. Un vispār kretinē šitie (Uz mana vecā kompja) komentāri, ja tev ir vecs kompis, pie tā esi vainīgs tikai tu pats. Un nejau pārlūka ražotājs.

    #210722
    Wuu
    Participant

    7: Ä€trums (Doooh, nesalidzināmi)

    Es tak teicu Andress raksta , buļļa sūdus…

    Atbalsta to, strādā krutāk ir pārbāzts ar kaudzi fīčām… Em tik problēma vajag sistēmu par 600 Ls lai ātrum būtu vienāds ar citiem pārlūkiem… Vari saskaitīt vel 150 Operas labumus, bet bez Adblock viņa nav ne 1 santīma vērta…

    #210723
    dzhonsons
    Participant

    A vai tad Operai nav Adblock, m?

    #210724
    aoma
    Participant

    Wuu wrote:

    Em tik problēma vajag sistēmu par 600 Ls lai ātrum būtu vienāds ar citiem pārlūkiem…

    Uz 25Ls vērtas kastes Opera strādā ievērojami ņiprāk par FF.

    Un pa defaulto bez nekādiem adblockiem vismaz reāli arī ko nobloķē, nevis tā kā citiem pārlūkiem – nospied “close” un izsprāgst bariņš ar visādiem sūda popupiem.

    #210725
    nevertell
    Participant

    Ko tu man te dirs par adoniem ? Man opera defaultā IR LĒNÄ€KA nekā ff ar dažiem addoniem.

    #210726
    dzhonsons
    Participant

    Man tā pat ir garāks.. :p

    #210727
    Mr.Death
    Participant

    Andress wrote:


    15. Skatāmāk un kvalitatīvāk izvada ar CSS samazinātus attēlus (Thumbneilus piemeram)

    o.0 pirmo reizi dzirdu, ka kaads caur CSS samazina atteelus. lai gan teoreetiski tas ir izdaraams, praktiski to dariit ir debiili, jau no taa vien, ka samazinaata lielizmeera bilde ielaadeejaas leeni (maigi izsakoties), kaa arii otrs arguments sjeit buus bildes izkropljojumi, kas rodaas no konstanta platuma/augstuma pieskjirsjanas tai esot mazaakai vai lielaakai par noraadiitajiem izmeeriem. lai gan tie varbuut neraadaas uz operas, toties uz daudzaam citaam paarluukprogrammaam tie raadaas gan! :> njinaivizju tos purnus, kas nav iedomaajusjies siikbildes taisiit atseviskji no lielizmeera bildeem. kaa arii besii skatiit tos sjmortaalus kur gareniskas bildes ir nevaaji izstieptas, tikai lai buutu vienaadas ar paareejaam izmeeru zinjaa un otraadaak..

    tas taa. nelielai atkaapei no teemas, lai jaunajiem web-programsjikiem buutu viela paardomaam. :>

    #210728
    Professor35
    Participant

    Opera lejuplādēta 10 000000 tad noteikti daudzi no tiem kas to izdarījuši lieto

    Opera Turbo kam piekrīt Operas šefs kādēļ tad Operas serveri nav uzkārušies

    kāds to šeit var paskaidrot?

    Mans izskaidrojums – to lietotāju patiesībā nemaz nav tik daudz

    #210729
    Wuu
    Participant

    aoma wrote:


    Uz 25Ls vērtas kastes Opera strādā ievērojami ņiprāk par FF.

    Un pa defaulto bez nekādiem adblockiem vismaz reāli arī ko nobloķē, nevis tā kā citiem pārlūkiem – nospied “close” un izsprāgst bariņš ar visādiem sūda popupiem.

    Tev laikam grūta bērnība eh, cietas rotaļlietas. Bet tas tik un tā netaisno tavus buļļa sūdus…

    #210730
    drunk_lizard
    Participant

    tas puisjels ar to suukaataaju avataraa ir prosts pamulkjis…

    kaa jau te atziimeeja, defaultaa opera instalaacija satur stipri daudz taa, ko meesla ff ir jaakabina klaat, mhhh

    pie kam jo vairaak kabina, jo lustiigaak tas meesls krasjo :>

    ff veel jo projaam nav noveersta bezgaliigaa cikla kljuuda… psc, interesanti, ko tie negrofosu developeri domaa? o_O

    operu vizuaali var pietuuneet ne sliktaak par meesla ff.

    atljausjos atgaadinaat, ka ff lieto paarsvaraa punkjainie tiinji, kuri sagraabstiijusjies viens no otra visaadas gudriibas par mistisku drosjaako un aatraako paarluuku…

    aa, veel jo projaam ieksj ff saglabaatie passwordi pieejami plaintekstaa :>

    veel jo projaam burviigie addoni nodrosjina ff krasju un memoryleek :>

    ave ff!

    un, galu galaa, operas pamatinstalaacijaa ietverts torrent klients :>

    #210731
    Evers
    Participant

    d_l , ar “master password” , paroles tiek slēgtas nevēlamām acīm. Jebšu FF vēl glabā viņas failu sistēmā caur notepad labi izlasāmas, nekriptētas?

    Š ajā jautājumā uztraukumam nav pamata – https://netsquirrel.com/articles/ff_saved_passwords.html 🙂

    #210732
    Mr.Death
    Participant

    esmu meems :> kjirzaka, vai vareetu konkreetaak pastaastiit, kur firefox plaintekstaa glabaa paroles un, kas ir “bezgaliigaa cikla” kljuuda? pieljauju ka tie krashi vareetu buut no kaut kaadu kreiso addonu uzstaadiisjanas, bet tas ir tikai mineejums.

    par paroleem plaintekstaa. nu jaa. atljausjos piemineet – jau labu laiku esmu pats uzodies uz liidziigu probleemu ar skype un ftp klientu – filezilla. skype par paroleem nezinu, bet cjata un zvanu veesture ir kaa uz delnas jebkuram kaut cik jeedzosjam datortaarpam. filezillai savukaart visa piekljuves informaacija serveriem, glabaajaas skaisti noformeetaa, un jebkuram nolasaamaa xml failaa. :>

    #210733
    drunk_lizard
    Participant

    ple, signons un key3

    ievieto sjos failus savaa meeslaa un briivi apluuko visas saglabaataas paroles komplektaa ar loginiem un saitiem :>

    man taga lauzj googleet taa meesla kljuudu viena javaskripta apstraadee… uzgooglee pats.

    aa, un par masterpassword… pupu mizas, tiesji taapat kaa ar win acc passwordiem :>

    #210734
    Evers
    Participant

    d_l , nebiedē :D, uz parolēm esmu paranoisks, būs vēl man ar Opera jāsāk lietot

    tā jau pēc reliģijas man Chrome patiktu, bet tā ir galīgam end-jūzeram, kā arī tam pat master password nav, jebkurš kas tiek datora, var vēsi apskatīt paroles. Opera turpretim vienkārši vispār nepieļauj iespēju apskatīt paroles.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 78 kopumā)
  • Tēma ‘Opera 10 Final lejuplādēta 10 milj. reižu’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā