Opera 9.50 beta

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 9.50 beta

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146787
    Anonīms
    Neaktīvs

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080406205409628.png[/imgl]Nesen lietotājiem tika nodota jauna populārā interneta pārlūka Opera versija – 9.50 beta. Pagaidām gan tā ir beta – testa versija. Jaunajā Operas versijā nav lielu izmaiņu salīdzinājumā ar priekšgājējām, citām 9. sērijas Operām, lai gan Opera Software apgalvo, ka 9.50 versija no iepriekšējām atšķiršoties vairāk drošības un ātruma ziņā, nevis interfeisa ziņā. Opera 9.50 versijā manāmi vien trīs jauninājumi:

    – Opera link TM : iespēja kontrolēt savu Opera pārlūku caur WEB , respektīvi My Opera mājas lapu.

    – History search- diezgan noderīga lieta tiem , kuri mēdz visas apmeklētās lapas ievietot grāmatzīmēs. History search ir iebūvēts meklētājs, kurš bus noderīgs tiem, kuriem ir vairāk kā simts grāmatzīmju.

    – Visbeidzot – Opera mail – iebūvēts e-pasta klients , atbalsta POP3 un IMAP protokolus, testa laikā izrādija diezgan lielu paļāvību lietotāja vēlmēm un arī ātrums nebija no tiem sliktākajiem. Kopumā, tiem kuri jau pieraduši pie Opera 9.23 vai 9.27 versijām šī Opera būs viegli apgūstama, ieteicams gan atjaunināt iepriekšējo Operu uz šo, drošības labad, tā teikt…

    #178126
    azazul
    Participant

    Vienkāsī nožēlojamo. Operas beta tika izdota 2007’tā gada 25.oktobrī .. pzdc .. tev kauna pašam nav ?

    besides

    – OperaLink nav pārlūka attālinātā kontrole, bet gan bookmarku/kontaktu sinhronizācija un beckup’i.

    – History search uz Beta1 vēl nebija salabots

    – OpepaMail ir pieejams vismaz kopš 7.x versijām

    #178127
    rajah
    Participant

    Morpheus wrote:

    Kopumā, tiem kuri jau pieraduši pie Opera 9.23 vai 9.27 versijām šī Opera būs viegli apgūstama, ieteicams gan atjaunināt iepriekšējo Operu uz šo, drošības labad, tā teikt…


    paga kur nu skriesi, vēl līdz gala versijai ir tālu. es sēžu uz abām – gan uz testa versijas, lai redzētu vai nav kļūdas un arī uz 9.27. Betai vēl ir jāpilnveidojās. tā ka ir redzēts ka gan aizverās pati no sevis gan vēl citas stulbas lietas.

    #178128
    Anonīms
    Neaktīvs

    azazul wrote:

    Vienkāsī nožēlojamo. Operas beta tika izdota 2007’tā gada 25.oktobrī .. pzdc .. tev kauna pašam nav ?

    besides

    – OperaLink nav pārlūka attālinātā kontrole, bet gan bookmarku/kontaktu sinhronizācija un beckup’i.

    – History search uz Beta1 vēl nebija salabots

    – OpepaMail ir pieejams vismaz kopš 7.x versijām

    2007’tā gada 25.oktobrī bija pieejama opera 9.27 beta nevis 9.50 beta! 🙂 history search strada uz 9.50 b , pats testeju, un par opera link runajot – tu kaut my opera esi registrets ka ta visu zini m? 🙂

    #178129
    azazul
    Participant

    https://my.opera.com/desktopteam/blog/2007/10/25/opera-9-5-beta-released

    Apskaties uz datumu , pirdien.

    P.S. … history search nestrādā, ko meklēšanas laikā browseris sastings (testēju uz 2k+ bookmark’iem), tā kļūda tika labota februāra snapšotos.

    P.P.S https://my.opera.com/azazul/about/

    member since dec.2005.

    fox8, kur tu atrodi tādus rakstniekus ?!?

    #178130
    samurajs
    Participant

    mefisto, lūdzu bez skaļām emocijām. Pie mums jebkurš var rakstīt. Atšķirībā no pāris zināmiem portāliem te par rakstiem naudu nemaksā. Kļūdas vienmēr ir iespējamas, par katru rakstu atbild tā autors pats ar savu reputāciju.

    Tu, kā profi būdams, pats varētu uzrakstīt rakstiņu, teiksim – par Operas pareizu konfigurēšanu! Tā jau nekad nav, ka default uzstādījumi ir tie labākie!

    #178131
    rajah
    Participant

    Personīgi es mainu tikai dažus uzstādījumus Operai. Pārsvarā viss paliek kā ir, un mani tas pat ļoti apmierina.

    Ja kas, būtu drusciņlaika, varētu no vienas krievu lapas iztulkot daudzus knifus tiem, kas iesākuši ar Operu darboties.

    Pie manis ļoti bieži atnāk tie, kam mozgus izkompostrējuši F(ui)F(isti) un stāsta ka ar Operu neko nevar izdarīt u.t.t. Pēc tam ļoti izbrīnās kad pasaku – to var izdarīt un pat vēl ko vairāk var izdarīt nekā ar to FuiFui.

    #178132
    WerNeo
    Participant

    🙂

    #178133
    msh
    Participant

    rajah wrote:

    Personīgi es mainu tikai dažus uzstādījumus Operai. Pārsvarā viss paliek kā ir, un mani tas pat ļoti apmierina.

    Ja kas, būtu drusciņlaika, varētu no vienas krievu lapas iztulkot daudzus knifus tiem, kas iesākuši ar Operu darboties.

    Pie manis ļoti bieži atnāk tie, kam mozgus izkompostrējuši F(ui)F(isti) un stāsta ka ar Operu neko nevar izdarīt u.t.t. Pēc tam ļoti izbrīnās kad pasaku – to var izdarīt un pat vēl ko vairāk var izdarīt nekā ar to FuiFui.


    FuiFui :rolf:

    Saceri aprakstu – “kā “FuiFui” lietotāju pārvērst par pārliecinātu operas lietotāju” 😀

    #178134
    Sid
    Participant

    msh, kā Tevi traucē tas, ka pastāv arī FF jūzreri?:) Personīgi es, vismaz tuvākajā laikā, uz operu netaisos pāriet tikai un vienīgi tāpēc, ka mani FF apmierina pat ļoti labi, apdeiti iznāk pietiekami bieži un es ar nekādām drošības kaitēm arīdzan neesmu saskāries. 😉

    p.s. visus fleima komentārus lidināšu ārā.

    #178135
    samurajs
    Participant

    Te ir šīsdienas TunT atskaite. Viss salikts pa plauktiņiem. Diemžēl pieaudzis Ēzeļnieku īpatsvars, laikam vairāk no darbavietām sērfojuši. Normāls cilvēks jau tādu neturēs…

    Man nav nekas pretī pret Operu, bet ko tā spēj sniegt tādu, ko FF ar tās neskaitāmajām ekstensijām nespēj? Varbūt kāds mani pārliecinās?

    [img]https://img86.imageshack.us/img86/8853/bwjo7.jpg[/img]

    #178136
    rajah
    Participant

    Varbūt ar to ka man tās ekstensijas personīgi nav jākrāmē, Opera ar iespējām ir pietiekoši bagāta. Tā kā klientiņiem bieži pārstellēju datoru – tādu daudzreizēja likšana mani novestu līdz baltkvēlei – pieriebtos :grr:, bet ir arī iespējams ko tādu pielietot arī, vajadzības gadījumā – User JavaScript – arī to ir neskaitāmi daudzumi.

    #178137
    samurajs
    Participant

    rajah: nestrīdos, ka Operai iespēju trūktu, bet man vairāk aizrauj iespēja sakomplektēt FF tieši tādu, kā man vajadzīgs. Jākomplektē ir tikai vienreiz; ar MozBackUp taisām visu settingu/bukmārku bekapu un tas ir kā āmen baznīcā.

    Tādiem cilvēciņiem, kuriem bieži jāpārliek sys – Operu ne arī FF nevajag. Lai sēž uz sava ĪĒ un priecājas.

    #178138
    Anonīms
    Neaktīvs

    ja opera taisitu lapas normali valja un neteretu milzigi hdd vietu varbut ari parietu savadak crap ta opera

    #178139
    rajah
    Participant

    ArtursK wrote:

    ja opera taisitu lapas normali valja un neteretu milzigi hdd vietu varbut ari parietu savadak crap ta opera


    kurā vietā viņa tērē milzīgi hdd vietu? personīgi man tikai 75 megabaiti – tas viss ir kopā ar kešu. IE atļaujās daudz vairāk norīt.

    pastāsti kuru lapu nenormāli taisa vaļā? visdrīzākais tas ir kārtējais lapas autora nemākulīgums – arī tam ir zāles – ja lapa domāta tikai IE vai FF, pietiek lapas uzstādījumos pārslēgties kā IE vai kā FF.

    #178140
    rajah
    Participant

    samurajs wrote:

    Jākomplektē ir tikai vienreiz; ar MozBackUp taisām visu settingu/bukmārku bekapu un tas ir kā āmen baznīcā.

    man nekas nav jāpārkomplektē – pārstellējot kompi es pārkopēju tikai profila mapi un viss ir bumbās.

    =============================

    Vai vienreiz nevar sataisīt lai šijā forumā otrā vēstule automātiski pielīmētos klāt iepriekšējai manis rakstītai – Godīgi – ZB jau labošanu taisīt %;”>

    #178141
    quizzical
    Participant

    Es ari esmu par Opera, bet no darba parasti izmantoju FF

    #178142
    WerNeo
    Participant

    Nu labriit… Pieaugushi cilveeki… Straadaa darbaa, kur jaapaliidz klientiem, bet veel tik kategoriski… piedodiet, ja man kaads veikalaa/datorsalonaa pateiktu… FF ir meesls, bet Opera super (vai otraadi)… Vai piemeeram (kas diezgan biezhi noveerojams), Intel procesori neder nekam, bet AMD- super (vai arii otraadi)… Es neko labu nepadomaatu par to veikalnieku/meistaru…

    Atcerieties, ka dziivee nav viss tikai balts vai melns… Nav tikai “FF labaakais”, “Opera labaakais”… Katram ir savi plusi, savi miinusi… Pat juusu visu nopeltais IE nav tik melns kaa vinju visi maalee… Tagad populaari teikt: “IE jau tikai prieksh chainjikiem”… vai “prieksh siikajiem” (to gan parasti saka siikie, kas bljauj baram liidz)… Tomeer arii MS censhas, lai IE buutu liimenii…

    P.S. Atradushi par ko striideeties 😀

    #178143
    rajah
    Participant

    Werneo – man ir princips – runāt tikai to kam esmu izgājis cauri un kas man ir izpārbaudīts ot i do.

    redzēju jau to ka IE un FF ir saistīti kopā – lapas nerādās normāli gan IE gan FF, diemžēl Operai gļuka šitāda nebija,

    redzēju jau ka FF ļauj stellēt visu kas pagadās pēc kārtas – atvaino – vai esi redzējis ka Opera ļauj stellēt visas rīku joslas yahoo, websearch, google visu pēc kārtas nenožagojoties?

    protams tā nav zelta bedre, bet Operu jau izmantoju no 1997.gada – vairāk kā 10 gadus no 3.versijas laikam.

    https://www.markschenk.com/opera/history.html

    tā tomēr kaut kāda pieredze galu galā ir?

    es saviem klientiem īpaši pastāstu visu ko esmu pārbaudījis – VIŠ…U PAŠ U DROŠ ĪBAS DĒĻ – lai viņiem tā mašīna rukātu ilgāk bez problēmām, un lai kādu laiku man būtu ataelpa no idiotiem, kas neklausās ko saka un turpina lietot to kas tik pagadās. es beigās parasti arī piebilstu – jūs protams varat darīt kā vēlaties – tikai ja vairs kas neies kā atdodot datoru tagad – tā būs jūsu pašu vaina.

    #178144
    WerNeo
    Participant

    he he… chiv chiv chiv… viss ir skaisti un jauki… chiv chiv… azazul taisniiba… chiv chiv… te diskuteet nedriikst, jo autors vecu zinju ierakstiijis… aleluja un amen bazniicaa… azazul dusmosies, ja mees te veel runaasim…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā