Opera 9.50 beta

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 9.50 beta

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #178145
    azazul
    Participant

    Nedaudz dīvaini … šķiet neviens cits neuzskata šo aizvēsturisko ziņ u par nožēlojumu parodiju.

    Š ādi raksti nedrīkstētu tikt apstiprināti.

    Toties visi ir vairāk kā laimīgi mesties vēl vienā ‘svētajā karā’ par to, kuram garāks.

    P.S. vai admini būtu tik laipni un atjaunotu manu ‘reģistrētā lietotāja’ statusu. Paldies.

    #178146
    samurajs
    Participant

    Azazul: Lūdzu, nekrīti panikā;) Par to rakstu tev piekrītu – pagaidām palaižam vaļīgāk, lai neaizbaidītu jaunos rakstītājus. Bet visu laiku tā nenotiks un prasības augs.

    Ja nu tiešām Vecākā lietotāja statuss tik nepatīkams – ja nepārdomāsi, tad sūti PM un tiksi atjaunots iepriekšējā. Es gan ceru, ka pārdomāsi;)

    Par “svēto karu” pilnīgi piekrītu WerNeo. Ja cilvēks pieradis ilgu laiku lietot kādu 1 softu, tad tas viņam šķiet vislabākais. Konkurējošās programmās tiek meklēti trūkumi, lai tik nevajadzētu uz tām pāriet un mainīt ierasto dzīves ritmu…

    #178147
    rajah
    Participant

    kopš vakardienas piedzīvoumiem datuvē, man vispār sāk šķist – šī ir TIKAI lubraku zeme un cauri – nav jēgas vispār nevienam neko palīdzēt. :hmz:

    #178148
    WerNeo
    Participant

    Labi nekashkjeeshos vairs… zinu, ka ar sho personaazhu tikai sanaaks lielaaks kashkjis… 🙂

    P.S. rajah…. kas tev datuvee?

    #178149
    samurajs
    Participant

    Rajah…. es jau lasīju, kā jūs tur ar drunk_lizard uz pāri besījāties… :duno: Ja redzi – ka otrā galā apaļš stulbenis sēd – labāk nepūlies!

    #178150
    shady
    Participant

    nomet linku – palasīšu..

    #178151
    samurajs
    Participant
    #178152
    rajah
    Participant
    #178153
    Evers
    Participant

    rajah, varēji labāk jaunu tēmu uzcept, nevis celt 2 gadus vecu mironi 😀

    #178154
    rajah
    Participant

    ja mani darbā nebūtu uztraucis serverim cietais disks ar bad blokiem, tad būtu ar ko vairāk domājis uzrakstīt

    #178155
    aoma
    Participant

    tieši otrādi, paldies par infu, jaunu tēmu var cept, ja notiek kas pavisam kardināls, šīs versijas pabeigšana bija tikai laika jautājums.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā