Opera 9.50 oficiālā relīze

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 9.50 oficiālā relīze

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #180714
    samurajs
    Participant

    msh: Shockwave flash 9.0 plugin; iedziļinājies neesu, galvenais, ka strādā.

    #180715
    marr
    Participant

    samurajs wrote:


    Turu pavisam 6 dažādus pārlūkus kopā (Win+Linux): FF2, FF3, IE7, Safari, Opera 9.50, Netsurf . Uz Vistas pirmiem 5 būtu jāiet.

    :wtf: kāpēc man būtu jātur gan FF2, gan FF3 (ok, piekrītu, ka uz FF2 šobrīd ir vairāk extensions, kurus labprāt lietotu, bet varu iztikt arī bez tiem..

    citādāk – man pilnīgi pietiek ar otro un trešo :ooo:

    #180716
    samurajs
    Participant

    marr: tad jau tu vēl prasīsi, kam man 6 OS stāv? 😀 Pamata XP un Linux nebūt nav aizdrazoti, tur tikai FF3 lietoju. bet ir vēl rinda virtuālo OS, kur testēju dažādu softu bez riska kko sačakarēt. Un tur nu gan ir viss kaut kas.. 🙂

    #180717
    azazul
    Participant

    Nu ja kāds taia lapas, tad patiesība vajadzetu būt uz kastes gan FF1.5, gan FF2, gan FF3, gan IE6, gan IE7, gan opera9.2, gan opera9.5, gan konqueror, gan safari3, gan safari2.

    #180718
    normis_161
    Participant

    Manuprāt, bez tiem pēdējiem arī var iztikt, jo, man šķiet, ka diez vai, ka kāds izmantos, piemēram, tikai konquerror (šo gan es pirmo reizi dzirdu) vai arī safari uz datora. Bet gadījumā, ja kāds man nepiekrīt manam viedoklim būtu tad intresanti uzklausīt pamatojumu, kāpēc cilvēks uz datora turētu tikai, piemēram, safari, respektīvi kādu no mazākpazīstamām pārlūkprogammām.

    p.s. Mana skatījumā konqueror, safari, safari 2 ir mazpazīstamas pārlūkprogammas (nezinu kā ir ārvalstīts, bet man šķiet, ka Latvijā tā ir.).

    #180719
    samurajs
    Participant

    normis_161 wrote:

    Mana skatījumā konqueror, safari, safari 2 ir mazpazīstamas pārlūkprogammas (nezinu kā ir ārvalstīts, bet man šķiet, ka Latvijā tā ir.).

    Safari ir katram, kas lieto Mac PC. Konqueror ir tīri jauks Linux pārlūks (gan labāks failu pārlūkošanai), katrs linuksists to zin. Es varētu vēl kādus 20 pārlūkus nosaukt ja vēlies… 😀

    #180720
    normis_161
    Participant

    Nu ja tu katrai pārlūkprogammai, pieraksti kaut kādu nelielu komentāru klāt, piemēram, ar ko viņš būtu labāks nekā citas pārlūkprogammamas, vai arī kur izmanto, tad kāpēc gan ne… 😀

    #180721
    samurajs
    Participant

    Atslābsti! Nekā labāka par FF3 un Opera 9.5 pagaidām nav (kura nu kuram patīk). Kad būs kas labāks – ziņošu vēl pirms oficiālās iznākšanas! 😀

    #180722
    quizzical
    Participant

    Opera man šķiet ērtāk lietojama nekā FF, tapēc arī lietoju.

    #180723
    azazul
    Participant
Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā