Opera Dragonfly – pārlūks web programmētājiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera Dragonfly – pārlūks web programmētājiem

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146896
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080504060918141.jpg[/imgl]Kā ziņo interneta avoti – 6. maijs ir datums, kad nāks klajā īpašā, web-programmētājiem paredzētā interneta pārlūka Opera Dragonfly alfa versija. Š is pārlūks veidots uz Opera 9.50 beta 2 bāzes (codename – Kestrel), tanī būs iekļauti ērti web lapu testēšanas rīki, kas līdzīgi pazīstamajiem FireBug un Web Developer Toolbar.

    Tā kā pārlūkam Opera ir labs css3 atbalsts, tad izstrādātāji cer, ka Dragonfly būs ļoti ērts un noderīgs instruments. Web-programmētāji tiek aicināti piedalīties testēšanā un sūtīt Opera Software savas atsauksmes un ieteikumus.

    #179272
    Foxsk8
    Participant

    Bet bez pārējiem pārlūkiem IE un FF mums – WEB Masteriem – neiztikt.

    #179273
    Mad182
    Participant

    Priekš izstrādes IMHO vispiemērotākais ir FF, lai gan arī tur ir gaumes un pieraduma jautājums. Lietošanā gan arvien vairāk sliecos uz citiem pārlūkiem. FF man vienmēr ir paticis, bet nu ātrdarbības ziņā ar katru jaunu relīzi šis paliek arvien nožēlojamāks. Cerams ka ar FF 3 kaut kas mainīsies.

    Opera man kaut kā nekad nav sevišķi patikusi, bet nu sāku domāt par tās lietošanu…

    #179274
    Sid
    Participant

    Quote:

    FF man vienmēr ir paticis, bet nu ātrdarbības ziņā ar katru jaunu relīzi šis paliek arvien nožēlojamāks.

    +1 īpaši tas attiecas uz BSD foxi

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā