Opera Mini 5.1 – akcents uz budžeta telefoniem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera Mini 5.1 – akcents uz budžeta telefoniem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151606
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_opm51_1.jpg[/imgl]Opera Software šodien iepriecinājusi mobilā interneta cienītājus ar jaunu pārlūka Opera Mini versiju 5.1. Š oreiz gan neieteikšu visiem: lādējiet lejā un pārrakstiet savu veco Opera Mini 5! Jaudīgu viedtālruņu īpašniekiem varbūt pat labāk atstāt veco versiju, bet lētā gala telefoniem Opera Mini 5.1 būs ievērojams ieguvums.

    Vispirms jau jāatzīmē pārstrādātais interfeiss, no kura izņemti ārā daži grafiskie “izskaistinājumi” – “speed dial” un grafiskā galvenā izvēlne. To vietā tagad ir prasti saraksti (grāmatzīmēm faviconas atstātas), kas nav tik skaisti, bet ievērojami mazāk noslogo jau tā vārgās budžeta klases telefona iekšas.

    Uzlabots Opera Mini skats uz nelieliem displejiem (mazāk kā 320×240). Un pats galvenais – uzlabota lapas ielāde, tā tagad kļuvusi ievērojami ātrāka.

    Kā atzīst daži interneta avoti – vislielākais ieguvums no jaunā pārlūka esot uz Nokia S40-bāzētiem, kā arī Java telefoniem.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_opm51_2.jpg[/img]

    #240714
    tox3
    Participant

    Man uz nokia 5630 opera mini 5 negribēja palaisties, bet opera mobile man ne pārāk patīk.

    Tāpēc būs jāpamēģina šī versija 🙂

    #240715
    Foxsk8
    Participant

    Opera mobile vismaz uz Nokia 5230 totāli velkās, dažreiz pat pagriežot telefonu, lai mainītu skatu, izsit laukā no pārlūka, nezinu Operas gļuks, vai telefons. Bet tā, laikam būs jāuzliek arī Mini versija, jāpatestē.

    #240716
    buipisLV
    Participant

    Man uz N95 8GB Opera Mobile iet ideāli. Gan pagriezt var bez aiztures, gan nebremzē. Tā kā Opera Mini man nav nepieciešams. 🙂

    #240717
    nevertell
    Participant

    Tā ir opera mobile ne mini, atšķirība tāda, ka tavējā ir rakstīta iekš c/c++ (a mošk simbiāņvalodā, precīzi nezinu), bet mini ir rakstīta iekš javas, kas ir LĒNÄ€KA!

    #240718
    Kon
    Participant

    Tas visiem jau tā bija skaidrs ..

    #240719
    nevertell
    Participant

    Verseti (mopsis) nav visi.

    #240720
    Wuu
    Participant

    samurajs wrote:

    ārā daži grafiskie “izskaistinājumi” – “speed dial” un grafiskā galvenā izvēlne


    Uz mana sony eriksona nekas grafiski nav mainījies. Iespējams izmaiņas ir skārušas tikai nokia telefonus ar maziem ekrāniem.

    Bet kopumā pārlūks iespaidīgs, pārliecinošs ātruma uzlabojums! Es pat no pieraduma ka viss ir lēns, sākumā nespēju passkroloti, cik fiksi viss tagad notiek. Malači Opera! [img]https://smileys.on-my-web.com/repository/Respect/king-041.gif[/img]

    #240721
    getwar
    Participant

    Ir dažas ērtas fīčas tai operai, bet pagaidām vel orģinālajam android browserim netur līdzi, būtu vel multitouch atbalsts tad vel varētu padomāt.

    #240722
    aoma
    Participant

    Android uz S-40 bāzētiem telefoniem? O_O

    #240723
    getwar
    Participant

    aoma wrote:

    Android uz S-40 bāzētiem telefoniem? O_O

    kurā bridi teicu ka man ir kkads s-60 vai opera ir domata tikai tadiem???

    #240724
    aoma
    Participant

    getwar, nu tad nesalīdzini pīzdu ar plaušām, jopt

    #240725
    Brutto
    Participant

    Nesen apdeitoju savu Opera Mini uz 5.0.19693 un pārsteidz gan cik glauni izskatās, gan arī ērtība darbojoties. Pirms tam man bija sazin kura versija.

    P.S. Man Nokia 5800 XM. Tad jau laikam nav vērts likt 5.1 versiju.

    #240726
    tox3
    Participant

    5800 labāk varētu būt opera mobile.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā