Opera Software: drīz jaunas mobilo pārlūku versijas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera Software: drīz jaunas mobilo pārlūku versijas

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153357
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_om_1.jpg[/imgl]Tagad nācis modē visu kaut kam pieskaņot – tā arī Opera Software sola jaunās savu mobilo pārlūku versijas prezentēt izstādē MWC-2011 (Mobile World Congress), kas sāksies pirmdien, 14. februārī Barselonā.

    Kompānija prezentēs jaunu Opera Mini versiju Android, Java ME, BlackBerry, Symbian, iPhone viedtālruņiem, un iPad planšetdatoriem, kā arī Opera Mobile Android un Symbian vidēm.

    Par jaunumu īpatnībām nekādu ziņu nav, bet ir zināms, ka Opera Mini būs widget’u atbalsts (miniatūras lietojumprogrammas, kas izvada kādu informāciju uz ekrāna, vai atvieglo kādas funkcijas izpildi).

    Opera Mini panākumi ir fenomenāli, lietotāju kopskaits 2011. gada janvārī sasniedzis 90 miljonus – arī tāpēc, ka šim mobilajam pārlūkam nav līdzvērtīgas alternatīvas. Vēl 15 miljoni cilvēku lieto Opera Mobile.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_operamini100mln_1.gif[/img]

    Avots

    #261449
    baltvilks
    Participant

    būtu labāk taisijuši atbalstu extensioniem

    #261450
    Crow
    Participant

    A nafig vajag? Andžam nomēģināju pilnu sortimentu pārlūku – Dolphin, Firefox, Opera, Skyfire. Kādu laiku palika Miren, tas tāds jēdzīgs bija. Beigās tāpat atgriezos pie stock.

    Mistiskā kārtā iebūvētais browseris strādā visātrāk. Ok, nav tabu un addonu, bet tad atkal – esmu veiksmīgi pārliecinājis sevi, ka man to nemaz nevajag. 😀

    #261451
    RicoPico
    Participant

    Crow wrote:


    Mistiskā kārtā iebūvētais browseris strādā visātrāk.

    True! Bet es stock pārlūku lietoju tikai Flash satura pētīšanai. Pārējā laikā, kopš Java laikiem, esmu saaudzis ar Opera mini (nav flash supporta + Opera turbo saudzē 3G trafiku). Nu dikti man Operā patīk tā word-crop fīča, ka pārlūks tekstu pielāgo ekrāna izmēriem (nav jāritinās pa labi un kreisi lai lasītu tekstu). Un tad vēl tā lieliskā “Tap to zoom” funkcija… Vienbrīd, gan, uz Andra biju uzstutējis Opera Mobile, bet nu tas ir tāds liellops! Lēns, rijīgs, neērts… Arī Firefox manā uztverē baigi sux. Un Dolphin arī man nepatīk.

    Tā ka ikdienā esmu Opera Mini fanboy + Stock, ja sagribas palūrēt kas notiek Radio 101 studijā. :seeker:

    #261452
    rasty
    Participant

    gaidu. gaidu. gaidu. opera mini- citu alternatīvu vnk nav!!!

    #261453
    iKey
    Participant

    daudzās vienkāršās s40 nokijās Opera Mini ir stock pārlūks

    #261454
    Kon
    Participant

    Hmm, kas var kalpot par iemeslu opera mini lietošanai uz normālas os’es .. priekš kam tad ir mobile? tjip pazīstamāks vārds, tāpēc vairāk jānopelna 😕

    mhm ir s40 defaultā, tik kad atjaunini, tad parādās jauns softs, a veco nevar izdzēst jo tas ir defaults 😐

    #261455
    iKey
    Participant

    KoЯn wrote:

    Hmm, kas var kalpot par iemeslu opera mini lietošanai uz normālas os’es .. priekš kam tad ir mobile? tjip pazīstamāks vārds, tāpēc vairāk jānopelna 😕

    mhm ir s40 defaultā, tik kad atjaunini, tad parādās jauns softs, a veco nevar izdzēst jo tas ir defaults 😐


    Mobile jau ir advancētāks: nedaudz apgraizīta desktop versija Opera Mini izskatā. cik zinu, ka uz simbas nav flash, bet uz WM ir tāda štellīte. kā arī uz visām platformām var ņemties ar interaktīvajām lapām, nepārlādējot tās (kā ir mini gadījumā)

    #261456
    tox3
    Participant

    Es uz Symbian izmantoju, gan mini, gan mobile. Mini lietoju, kad mobile izrādās pārāk rijīga.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā