Operācija "Smalkais restorāns", raidijums "Aiz*istais širmis"

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Operācija "Smalkais restorāns", raidijums "Aiz*istais širmis"

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162845
    Andron MacBeton
    Participant

    Nezinu pat kā linku iemest, no torrentiem nedrīkst, no masumēdijiem nezinu.

    Bet nu atrodiet un pasekojiet līdzi, pirmās kaukādas minūtes var arī pārtīt ātrāk.

    Trekna kuce ļerkst pa neko. Tikai valsts iestādē var uzēst tik treknu seju.

    Fiktīvu Asociāciju pārstāvis lasa no lapas savu ļerkstējumu. Vienbrīd pāriet uz kaukād ļerkstēšan, jo lapiņā nau paredzētā atbilde.

    Veca dura jauc algu ar investīcijām, ļerkst tāpat “krugom do okolo“. Neizprot kā skaitās virsstundas/naktsstundas.

    Viss raidijums ir huiņa. Ne1 nepieminēja īstās problēmas, no kurām varētu izprast risinājumu.

    Kopsavilkums – klapējam ciet tos “restorānus”, kafeinīcas, krogus, un visi ejam bezdarbniekos!

    Es esu bezdarbnieks kopš pilngadības. Neesu reģistrējies. Varbūt jāiet reģistrēties, lai ātrāk tiktu līdz vajadzīgajai krīzei. Tikai kārtīgā krīzē redzēsim cik ātri visi treknie valsts budžeta urkšķi sāks notievēt.

    P.S. Raidijuma beigās raidijuma veidotājs spilgti pierāda savu debīlismu.

    #329607
    russo
    Participant

    Doma mby pareiza in general, bet… tas nelīdzēs.

    Es jau dažus gadus krāju piķi zemes gabalam. Un ne jau Latvijā.

    Ja 25 gados nefig neko nevar sakārtit tad… ja nav kazai piena, tad nav..

    Lai sēž un paši sev nodokļus maksā.

    Ja Jūs zinātu kā vārās komercbankas dēļ debīlu ierēdņu parakstītiem papīriem…

    Viens pats VID ēkas kredītlīgums pēc pārkreditēšanas (kāda nesačakarēta censoņa iniciatīva) momentāni ietaupīja 2.7M gadā. Tas nozīmē, ka kāds daunis bija sākotnēji parakstījis papīrus nesajēdzot, ko paraksta.

    Un tā notiek fukin visā birokrātijā. Viņi vnk naudu bārsta pa labi un pa kreisi nemaz neiedziļinoties, kā privātais sektors iemanās to pašu izdarīt uz 2x izdevīgākiem nosacījumiem.

    Viņus neinteresē ietaupīt. Cik viņiem pasaka maksāt par pakalpojumiem, tik maksā.

    Vnk… zinu visnotaļ daudz detaļas. Kopš tā laika es Latvijas valsts priekšgala klauniem vairs neticu. Mums vienkārši nav politiķu un birokrātu. Kaut kāds salašņas kuras to vien gaudo kā krievi nāk. A pārējie auni uz katrām vēlēšanām vnk pavelkās.

    Da nu nah***.

    Jātinas prom uz Jaunzēlandi. Vismaz tur politiskā kultūra attīstītāka un daba smukāka. 🙂

    #329608
    Andron MacBeton
    Participant

    Es jau ar par Jaunzēlandi padomājis esmu, bet, kā teica čoms – viss kas teu tur var iekost ir nāvējošs.

    Es gan domāju ka no mana asins daudzuma alkoholritē – kas man iekož tas atstiepjas.

    #329609
    Tintor
    Participant

    Jaunzēlandē dzīvo tikai viena indīga zirnekļu suga un haizivis okeānā, vairāk tur nav nekādu bīstamu dzīvnieku. Drošvien jauc ar Austrāliju.

    Darba kolēģis bija komandējumā Jaunzēlandē, teica ka forši tikai visur čum un mudž no ķīniešiem un indiešiem.

    #329610
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tad es turp vairs neskatos.

    Nevaig man to sērg.

    Ir jau forši Latvijā. Augsne izaudzēt var visu, bezmaksas, zemestrīču nav, tikrai to valdību iebalso kropļi kaukādi. Ja varētu risināt to pajoproblēmu, pie mums pat kanādieši brauktu iemigrēt.

    #329611
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tikai tu aizmirsi ka pats esi no tiem kropļiem.Un ja gadījumā nebalso vispār ,tad tu esi vēl lielāks kroplis un pajolis nekā tie kas balso,jo .ļauj pārējiem darīt kā viņi grib.

    #329612
    romajo
    Participant

    Tik pa ko ta lai balso? par tiem, kas aizliedzot 2l bambarīnus, kā argumentu min, ka alu dzert nevajag, jo redz no tā augot “dirsas” un pupi un pupi jau nu neesot, kā kultūristiem uzkačāti, bet, kā bābām. Vakar paskatījos ziņas, palika slikta dūša, jej bogu. Jeb par tiem, kas ateju var uzbūvēt par 85K eiro un, ja piedāvā pa 73K eiro (kas ar jau pilnīgs sviesc), tad tie jau ir nekompetenti, nē nē, tie laikam materiālus pa taisno no Ķīnas pirks.

    Jēga iet uz vēlēšanām, ja lielākā daļa tā pat nobalso par tiem pašiem vēžiem, bet tie par kuriem balsoju es labi ja tiek par strīpu, taču ja paliek aiz strīpas, mana balss tiek atdota par tiem pašiem vēžiem. Būtībā tu negribot nobalso par tiem pašiem pimpgalvām, kas tur jau šēž un gudri pļūta par alus ietekmi uz manu dirsu un pupiem.

    #329613
    Andron MacBeton
    Participant

    Kas ko? Ateja 85k€? Links ir?

    Neenu balso elementāri – pa jebko kas nau bijs. Demokrātijas pamatpricips – neapmierina esošie – balso par jebko citu.

    Man pase beigusies, nauds nau, es šitās vēlēšanas izlaidīšu. Esmu tāpat jau bijis uz vairāk vēlēšanām nekā vidējais notepad apmeklētājs.

    P.S. Pat dumais Slakteris pateica – ar alus aizliegšanu, dzeršanu (Latgalē) neizskaudīsiet!

    #329614
    romajo
    Participant
Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā