Optimus 2x battery life

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Optimus 2x battery life

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154725
    bumbulis
    Participant

    Ahoj visiem!

    Nesen tiku pie optimusa 2x. Viss super, viss feini, strādā ātri un fieni, ekrāns foršs, BET baterija vnk pazūd – pa nakti uzlādēju, tagad piespraudu pie usb atkal lādēties (bija palikuši kādi 10%), pietam pie ļoti neaktīvas lietošanas, pārsvarā uz galda mētājās idlē, bez wifi. Gribēju pakonsultēties, varbūt te ir kādam tāds pats verķis un zin ko teikt par šo lietu, netīkās visu dienu googlēties, nedaudz pagooglēju un neesmu vienīgais ar tādu problēmu, citi tur runā par citu romu likšanu, citi atkal par ko citu, citi atkal widgetus vaino. Neesmu arī lietas kursā īsti par visiem tiem androīdiem, neesmu sekojis līdz. Š im modelim ir Froyo, ar cik saprotu custom LG UI (kurš moš arī ir pie vains). Kā tur ar tām flashoshanām, var šito reflashot uz kkādu standarta Gingerbreadu, vai tad var viss nojukt, vai pat sliktākajā gadījumā nobrikoties?

    Paldies par info!

    #274335
    Chr1s
    Participant

    Vajag tev 2.3

    LG Optimus 2X (G2x) Android 2.3 update

    The main features when your install the update to Android 2.3 (Gingerbread) will include: Improved battery life

    #274336
    bumbulis
    Participant

    G2X ir p999, man ir p990, kas laikam skaitās vnk 2x.

    #274337
    Jaunzems
    Participant

    G2X ir tā paša telefona T-Mobile operatora versija.

    #274338
    bumbulis
    Participant

    Š eit ir minēts, ka šiem modeļiem atšķirās modemu čipseti. Tātad es pieņemu, ka nevaru instalēt Piparkūku, kas ir domāta priekš G2X!??

    Vispār google baigi skopā šajā sakarā, jeb arī meklēju ar nepareizajiem atslēgas vārdiem.

    #274339
    Chr1s
    Participant

    Nu tad tev jāgaida, rudenī itkā oficiālais updeits būs.

    #274340
    bumbulis
    Participant

    Nu bāc, netīkās gaidīt rudeni katru dienu lādējot telefonu pa divām reizēm. 😀

    #274341
    nevertell
    Participant

    Atslēdz Wājfāj, 3g un GPS’u. Zinu cilvēkus, kas tā dara un staigā apkārt nedēļu bez lādēšanas. Ekrānu arī nolaid līdz 0%, kamēr nav akūta vajadzība saulē lasīt bībeli.

    Stulbi jau ir, bet ko citu izdarīsi.

    #274342
    Jaunzems
    Participant

    Uzmet Cyanogenmod. https://www.cyanogenmod.com/devices – lapas wiki viss rakstīts

    #274343
    Viestartss
    Participant

    Jap, tieši tā – atslēdz pilnīgi visus bezvadu savienojumus – bluetooth, gps, wifi, uzliec “izmantot tikai 2G tīklus”, atslēdz jebkādu datu pārraidi, programmām darbojoties fona režīmā (es savam vispār atslēdzu datu pārraidi un tad, kad vajag netā k-ko paskatīties, uz to brīdi ieslēdzu un pēc tam atkal nost) un arī ekrāna spilgtumu samazini. Vēl man patīk ar apbrīnojamu regularitāti aizvērt visas atvērtās programmas un iztīrīt atmiņu iekš “task manager”.

    Un manam telefonam baterija vilka pat 8 dienas, kuru laikā es viņu patiešām arī izmantoju zvanīšanai, tiesa, ne jau stundām ilgi. Bet tad es uzliku dusmīgos putnus un sāku aktīvi spridzināt cūkas un tāpēc jālādē katru otro vai trešo dienu. P.s. man gan ir samsungs, bet šitie punkti man šķiet diezgan vispārīgi un tiem principā vajadzētu darboties arī uz citiem telefoniem. Un jā – atjaunināties uz 2.3 arī derētu. Plus vēl ieteiktu paskatīties, vai lg tur nav salikuši kaut kādas sūda programmiņas kas fonā visu laiku kaut ko dara, noslogo proci un tērē bateriju.

    #274344
    bumbulis
    Participant

    Viestart, visu cieņu, bet es to telefonu vēlos lietot, nevis atslēgt visu, izņemot 2g. Tāpat arī nevēlos nervozi visu laiku čekot vai visas programmas ir aizvērtas. Ja Androidam by default ir iestrādāts tāds špāsīgs multitaskings, tad viņam laikam tādam ir jābūt.

    Anyway – Jaunzema ieteikums manu problēmu atrisināja, baterija nu tur pietiekoši pat pie automātiskās sinhronizācijas + tas cayonegenmods rullē un apvienojumā ar launcher pro user experience vispār uzlabojās par 180 grādiem. Paldies vēlreiz.

    #274345
    BERILS
    Participant

    Jā , vakar arī uzliku mazākajam brālim p500 , cm7 6.5.7 Esmu laimīgs, gan performence ziņ, gan battery life 🙂

    Orģinālie romi vienk nenormāli bojā iespaidu par andri kopumā 😀

    #274346
    Jaunzems
    Participant

    Nevar nepiekrist, it īpaši LG un Motorola gadījumos.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā