Orgjijas ar Linux uz Laptopa..

Sākumlapa Forumi Software Debian Linux atbalsts Orgjijas ar Linux uz Laptopa..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149996
    barkley128
    Participant

    Distributiivs: Opensuse 11.2

    Kjepleps: Fujitsu Siemens AMILO Pro v2030

    Nu nekaadiigi nevaru piedabuut laptopa ventilatoru straadaat taa, kaa tam buutu jaastraadaa, proti, tas mauc pilnaa rezhiimaa nepaartraukti, liidz ar to lapsis paliek skaljsh un ventikja dienas skaitaas aatraak.

    Meerkjis ir panaakt grieshanaas aatrumu baazeetu uz temperatuuru, kaa tas smuki darbojas XP.

    Parakaajoties pa netu, uzraku vecu manuaali, kur visa veina novelta uz DSDT, ko ekstraktee no biosa. Nu ko, ja jau biosa dotais ir bugains, tad tas ir jaasalabo, visu izdariiju peec shiis pamaaciibas. Iznjemot to dalju, kur kernelim tiek likts lietot izlaboto DSDT.aml. Jo skripts, kas to ljauj izdariit, ir pazudis bez veests. Peec ilgaakiem mekleejumiem, atradu apgalvojumu, ka Linux kernelis kopsh 2.6.30 versijas, neljaus izmantot pachotos dsdt. Jautaajums, ko tad, lai es daru, man vairs nav izredzju uz normaali straadaajoshu ventilatoru? 🙁

    Otra probleema, nu nekaadi nevaru piedabuut openchrome draiverus darboties, draiveru paka ir uzstelleeta, bet ko liidz pakorigjee xorg.conf un paarstartee x paraadaas melns ekraans i vsjo. Palasiijos ieksh vinju maajaslapas, ieksh faq ir taada lieta aprakstiita un varianti kaa to noveerst, bet, protams, izmeegjinaati ir visi tur mineetie un neviens nedarbojas..

    Viss paareejais ir salikts un straadaa lieliski, vieniigi shiis lietas mani nomoka..

    #217888
    WerNeo
    Participant

    Par tiem ventilatoriem. Ir nācies sastapties ar līdzīgu problēmu. Tajā gadījumā bija situācija sekojoša.. Bija viens process (Skype), kas visu laiku lika processoram darboties uz visiem 100%. Secība sekojoša, processors attiecīgi vairāk karst -> kūleris griežas raitāk. Nokilloju procesu, viss nostājās savās sliedēs.

    Par openchrome. Kāda Tev video karte?

    #217889
    barkley128
    Participant

    WerNeo wrote:

    Par tiem ventilatoriem. Ir nācies sastapties ar līdzīgu problēmu. Tajā gadījumā bija situācija sekojoša.. Bija viens process (Skype), kas visu laiku lika processoram darboties uz visiem 100%. Secība sekojoša, processors attiecīgi vairāk karst -> kūleris griežas raitāk. Nokilloju procesu, viss nostājās savās sliedēs.

    Par openchrome. Kāda Tev video karte?

    Karte ir VIA VN800, esmu lietojis openchrome uz citas distras un viss gaaja kaa smeereets..

    Par procesiem, tur man viss ir kaartiibaa, cpu noslodze nav liela. Un diezin vai arii temperatuura tik aatri uzkaaptu, tikko iesleedzot datoru, lai ventikjis darbotos pilnaa aatrumaa.

    #217890
    WerNeo
    Participant

    Par to ventilatoru tēmu.. Būs grūti šobrīd kaut ko ieteikt, neredzot neko tuvumā. 🙂

    Par openchrome… iemet, ko par to visu saka .log fails. Ko viņš saka par šo ķibeli?

    #217891
    barkley128
    Participant

    Te buus.

    #217892
    WerNeo
    Participant

    un xorg.conf?

    #217893
    barkley128
    Participant

    Sheit.

    Gjenereets ar sax2 un attieciigi redigjeets, lai izmantotu chrome9 moduli..

    #217894
    WerNeo
    Participant

    Tātad… openchrome Tev iet kā puķe, bet kaut kur konfliktiņš. Pamēģini device sadaļu šādu:

    Section “Device”

    BoardName “P4M800Pro, CN700, VN800”

    Driver “chrome9”

    Identifier “Device[0]”

    VendorName “VIA”

    Option “ForcePanel”

    EndSection

    #217895
    barkley128
    Participant

    WerNeo wrote:

    Tātad… openchrome Tev iet kā puķe, bet kaut kur konfliktiņš. Pamēģini device sadaļu šādu:

    Section “Device”

    BoardName “P4M800Pro, CN700, VN800”

    Driver “chrome9”

    Identifier “Device[0]”

    VendorName “VIA”

    Option “ForcePanel”

    EndSection


    Es tak teicu, ka faq variantus jau izmeegjinaaju, izmainju nekaadu..

    #217896
    barkley128
    Participant

    Vispaar jaasaak apsveert ideja par nokompileeshanu no svn..

    #217897
    WerNeo
    Participant

    Sorry… faq nelasīju, tāpēc nezinu, ko esi izmēģinājis. Bet spriežot pēc log faila, Tev viss palaižas un strādā, pat nenobļaujas.

    Ko lieto gnome vai kde?

    #217898
    barkley128
    Participant

    Nu nekas, nekas 🙂

    Lietoju KDE.

    #217899
    WerNeo
    Participant

    Par to manu ieteikumu vēl. Man viņš kādreiz izlīdzējās (tiesa, pazīmes bija citas), tāpēc iemetu pirmo, ko atcerējos.

    Pagooglējos nedaudz par Tavu jautājumu… izrādās, neesi pirmais ar šādu pazīmi:

    karoče, tas esot bugs 🙂

    daudziem palīdz, ja pie drivers ieliek

    Option “AccelMethod” “EXA”

    bet citiem

    Option “NoAccel”

    Varbūt izmēģini.

    #217900
    barkley128
    Participant

    Hmm, izklausaas kkas jaunaaks. Es pameegjinaashu nokompileet caur svn, ja probleema nepazudiis, izmeegjinaashu tavas opcijas. Katraa zinjaa, doshu zinju..

    #217901
    WerNeo
    Participant

    Nez vai palīdzēs kompilēšana caur svn. Ja jau tas ir atzīts kā viens no openchrome bugiem un problēma gadījusies daudziem (ne tikai uz SuSe), domāju, ka šis nebūs risinājums. Bet nu, pareizi ir, jāizmēģina visi varianti.

    #217902
    ob1
    Participant

    sorrrry par offtopic, bet ko jūs tur varat pisties ar to linux, kā uztaisu refresh, tā šī tēma ir pirmā…

    😀

    #217903
    WerNeo
    Participant

    A Linux ir tāda viltīga padarīšana, ka, ja vēlies, lai labi un stabili strādātu… nereti nākas pajāties ap viņu (toties, tas ir tā vērts).

    P.S. Ar savu offtopic, Tu šo tēmu nebūt nepadari par otro vai trešo. 🙂

    #217904
    grisha
    Participant

    PIedod ob1, bet es jau ljoti sen nelietoju winblows. No tevis tas bija riebiigs bezteemas uzbrauciens.

    Autor, neuztraucies iipashi, gan jau salabos. OS veel nav iisti nedeelju veca. Ar jau uzkaapu uz graabeklja un uzinstaleeju sev svaigu OS. Pagaidaam probleemu vairaak nekaa vajag.

    Saakumaa apgreidoju, ok, probleemas. Peec tam bija format c: saucamais. Peec svaigas instalaacijas shis kaut kaa umudriijaas atcereeties visus uzstaadiijumus, bookmarkus u.t.t. . Shii lieta viss vairaak patreiz kaitina. Veel ir auzas ar power managment man. KAut gan esmu uzlicis, lai monitors nekad neizsleegtos ( arii Screen Saver izsleegts), shis taapat meegjina izsleegties un peec tam piesienaas ar paroles pieprasiishanu. Tracina, jo nevar paskatiities filmas.

    Toties, ja buus taapak kaa ar 11.1 un paarejaam versijaam, kur kljuudas sameeraa aatri salaboja, buus aatra smuka OS, iipashi ja atdos KDE3.5 .

    Sorry par offtopiku.

    #217905
    izredzētais
    Participant

    man gan patīk palasīt par linux dienām un nedienām .. takā no linuxa pilnīgi neko nesaprotu ir patīkami uzzināt ko jaunu pavisam neiezīmētā segmentā 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā