Sākumlapa › Forumi › Hardware › Pārējās Hardware lietas › OS no atmiņas kartes / USB flash
Problēmu varbūt var risināt ar kādu boot loaderi piemēram GRUB. Bet vai ir jēga likt OS uz kādu atmiņas karti vai flash disku? Būs kāds ātrdarbības pieaugums? Vai varbūt nekas vai pat sliktāk?
Kādi padomi? (ssd diskus neieteikt – tas būs dārgāks par pašu datoru :D)
Aizmirsu pateikt, ka man ir USB 2.0 atbalsts.
Savukārt no access-time liela jēga nebūs, jo, ja nemaldos, USB visu dzen caur proci, kamēr cietajam ir DMA (PATA) vai kontrolieris darbojas vairāk vai mazāk autonomi (SATA).
Jāpiebilst, ka, par piemēru, OS instalēšana no flaškas notiek ātri tikai tāpēc, ka tur norisinās tikai
(un vienīgi) arhīvu (piem. install.wim Windozes gadījumā) failu nolasīšana.
Romajo, vai patiesi? Cietais disks datoram ir tāpat, kas tev liedz uz datu disku uzmest virsū boot loaderi ar kura palīdzibu startēt USB uz kura atrodas OS?
mbr is missing un viss.
O sorry missing mbr helper
Winsetup.lst sapludini vai pievieno kā ārējo menu iekš tā menu.lst no Hirēņa un miers. Tikai nezinu vai Hirēnis ies no NTFS, vecāki negāja. Vecam kompim gan tieši kautkādu vecāku Hirēni vajadzētu, kādu 11.2 rebuild vai ko tādu. Jo mazāk RAM prasa. Tad iebootojies Linuxā un palaid Gparted vai palaid kādu no vecajiem partīciju toolziem, nojauc smuki VISU, un izveido pa jaunu, tai skaitā arī MBR, nevis tikai partīcijas. Un pie reizes SMART datus apskaties.
Vienā no šīem soļiem arī būs risinājums.
P.S. Redz kā neviens lielais pļūtīzers atkal neko pareiz nau ieteics. Tikai tukši trollēt vien prot, bet uzskata sevi par ķeneriem. Tukšpaurdeģenerdauņķuņbērni.
Preses relīzes