Palīdzi noskaidrot Sistēmplate modeli no bildes

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Palīdzi noskaidrot Sistēmplate modeli no bildes

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152903
    unkn0wn
    Participant

    Sveiki cilvēki, cik noprotu šeit zinošas tautas netrūkst, tākā esmu iesācēja man noderētu jūsu palīdzība. Tātad, man ir jānosaka sistēmplates tehniskie dati… ja kāds vēlas un var līdzēt tad sistēmplates bildīte arī ir pieejama![img][/img][img]https://www.bildites.lv/images/s4659ce9x3emwisow53h.jpg[/img]

    #255811
    Stat1CX
    Participant

    Uz sistēmplates jābūt rakstītam plates ražotājam un modeļa numuram, šo informācīju iedod- pēc tās var atrast papildus informācīju plates ražotāja mājaslapā. Vai arī var izmantot kādu programmu ar kuru var paskatīties visu PC detaļu paramatrus, piemēram everest.

    #255812
    Crow
    Participant

    Lūgtum novilkt šo programmiņu: https://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html

    Un skatīties sadaļā Mainboard. Papildus tam būs redzama vēl čupa info.

    #255813
    unkn0wn
    Participant

    es jau labprāt ķertos klāt tam everest bet lieta ir tāda ka man ir tikai bilde.. viens no ražotājiem ir norādīts kā AWARD bet tas tak attiecas uz biosu… vai uz pašu plati arī?

    #255814
    Crow
    Participant

    Nu tad rādi to bildi :lala:

    #255815
    unkn0wn
    Participant

    neesot atļauja augšuplādēt.

    #255816
    Stat1CX
    Participant

    Bildi vari ievietot šeit https://www.bildites.lv/

    #255817
    unkn0wn
    Participant

    lūgtum!

    #255818
    deivs001
    Participant

    Labāka bilde nav pieejama, no augšas fotogrāfēta?

    Varētu būt A-Trend ATC 6240

    #255819
    Stat1CX
    Participant

    Nu jā tā bilde neko daudz neizsaka, nevar redzēt ne plates modeļa nummuru, ne ko citu sakarīgi, tik cik to ka pēc izskata plate ir ļoti veca, varētu būt ar kādu pentium 1 procesoru atbalstu.

    #255820
    unkn0wn
    Participant

    labākā kāda ir..

    #255821
    deivs001
    Participant

    Pēc redzamā atc 6240 kaut ko izdevās atrast, skatīt augstāk.

    #255822
    unkn0wn
    Participant

    veca tas jau pats par sevi, ar jauniem kompjiem un to ieksaam darboties nedod.. bet nu tagad vismaz kaads pavediens ir, paldies cilveeki. ja nu vel idejas kaadas rodas ta tik uz prieksu 🙂

    #255823
    aoma
    Participant

    deivs001: Antarktīdā ir ļoti auksts klimats, bet Everests ir ļoti augsts kalns.

    Sajuti nianses? Savādāk rodas iespaids, ka vecākā lietotāja statusā ir iecelts kāds 1. vai 2. klases skolnieks…

    #255824
    deivs001
    Participant

    Sajutu, sajutu.

    Piedošanu par to, bet mazā reibumā no miega trūkuma, tas man aizstāj alkohola reibumu, kas citiem šad un tad piemetās. Eksāmeni, darbs…

    #255825
    Mr.Death
    Participant

    cpu uz slot1? o_0 vells! kuru kara laika muzeju tavs pasniedzeejs ir aplaupiijis? :>

    Modelis ir zem taa sviitru koda – ATC-6240 V2.0, tikai vai sjaadai platei varees vairs atrast kaadus draiverus vai manuaaljus, tas ir cits jautaajums.

    #255826
    nevertell
    Participant

    Iks pī uz tamlīdzīgām griežās ka prieks. Linux arī, kgan tas bija kāds 7.10 ubuņķiks. Tagad es nezinu, vai uz tāda var uzlikt tādu karti, kas supportē pēdējos ikserverus.

    #255827
    TrakaisKursis
    Participant

    aoma wrote:

    deivs001: Antarktīdā ir ļoti auksts klimats, bet Everests ir ļoti augsts kalns.

    Sajuti nianses? Savādāk rodas iespaids, ka vecākā lietotāja statusā ir iecelts kāds 1. vai 2. klases skolnieks…

    Aoma! Labais latviešu literārās valodas tonis paredz, ka vārda “savādāk” vietā jālieto vārds “citādāk”, jo vārds ir radies no īpašības vārda “savāds”, kas apzīmē “dīvaino”, savukārt vārds “citāds” norāda uz atšķirīgo.

    #255828
    root
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Aoma! Labais latviešu literārās valodas tonis paredz, ka vārda “savādāk” vietā jālieto vārds “citādāk”, jo vārds ir radies no īpašības vārda “savāds”, kas apzīmē “dīvaino”, savukārt vārds “citāds” norāda uz atšķirīgo.


    [img]https://files.lit.lv/file/grammar_nazi.jpg[/img]

    #255829
    Andron MacBeton
    Participant

    1kārt. 4 RAM sloti, tātad saliekot iekšā 0Ls vērtos 128Mb moduļus iegūst pietiekami daudz atmiņas.

    2kārt. Slot1 maximums ir 550MHz pilnais pentjiks. Nemaz nau slikti ja uzliek apgraizītu XP bez visādiem sūdiem.

    3kārt. A-Trend visticamāk, bet var gadīties arī Chaintech vai DFI. No tāda rakursa neko nevar pateikt.

    4kārt. BIOS post message laikā nospiest PAUSE un izlasīt ID stringu lejā. Norakstīt, ja atmiņa švaka, un iegooglēt.

    P.S. Kādus vel nah draiverus? IntelINF neprot atrast intel lapā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā