Palīdzība vai atšūšana?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Palīdzība vai atšūšana?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149833
    ob1
    Participant

    Pēdējā laikā esmu pievērsis uzmanību tam, ka pokes regulāri atraujas pa rīkli… sevišķi jau gadījums ar Sandri/WerNeo. Atzīšu, es arī reizēm mēdzu būt ļauns… katram jau gadās, darbā izbesījies, tad uz pokēm var atrauties…

    No otras puses – kā lai tie pokes kaut ko iemācās, ja speci šos regulāri atšuj? Nu un neviens no mums nav specs pilnīgi visās jomās… es piemēram esmu lameris web programmēšanā… ķirzaks nerubī algoritmu teoriju…

    No trešās puses – ir pokes kvadrātā, kas pat domu nespēj noformulēt un raksta ar baisām kļūdām…

    Varbūt sadalīt pokes kategorijās?

    Varbūt forumā uztaisīt atsevišķu sadaļu tehniskai palīdzībai?

    Varbūt ieviest usera statusu “poke” – ne ļauni, bet tā, lai kāds šamējo ātrumā neapēd brokastīs?

    Izsakamies.

    #215711
    Foxsk8
    Participant

    Par šo jau ar samuraju spriedām, iekš v3 būs speciāli izcelta tieši iesāceju sadaļa, uz to attieksies īpaši specializēti noteikumi, viss būs radīts, tāda kā maza izolācija, aka kā te dažām labam bija, ka viss vienā masā, tad jaunā versijā domājam kaut kā to visu atdalīt.

    Ne nu doma ir laba, man ikdienā ir daudz lietu, ko varētu uzjautāt citiem notepadiešiem, bet mans satuss šeit neļauj zināšanās blamēties, tad nu ja foxsis būs iemetis tēmu iekš attiecīgās sadaļas, tad viss būs skaidrs, ka man poņas par to lietu nav, vai arī kaut ko minimāli tikai zinu.

    Sākumā jau notepads bija tieši tā arī domāts, pašam daudzi nāca jautāt pēc help, ar visiem nespēju tikt galā, tāpēc domāju, būtu labi, ja būtu vēl kāds kas palīdz, un prasītāju pārsūtīt uz forumu, portālu, webu, etc 🙂 Nu tagad tas arī viss ir. Protams, arī, ja cilvēks skatās no malas, viņam liekas, ka tev vien tik vieni un tie pāsi Teh gurū te perās. Daudzi saka, vai man vajag pokes (iesācējus), portams, ka vajag, tā veidojās laba masa, no iesācējiem jau neizbēgs, labāk viņiem sagatavot pie mums labvēlīgu augsni 🙂

    #215712
    kaqp
    Participant

    ob1 – prieks ka beidzot atvēri acis, un par šo nevajag izteikties, ir vnk jāsāk darīt.

    #215713
    ob1
    Participant

    Visu cieņu, fox, bet davai šobrīd nerunāsim par v3. Problēma ir aktuāla šeit un tagad, nevis saulainajā nākotnē. Esmu pārliecināts, ka kopējiem spēkiem varam šo lietu sakārtot arī iekš V2.

    Commmmon, tauta, aktīvāk izsakamies!

    #215714
    Crow
    Participant

    Tā varbūt būtu diskriminācija, bet iesaku minēto Tehnisko palīdzību sašķelt divās daļās:

    1) Pirmā palīdzība – tiem, kas korekti noformulē problēmu, vēlas iemācītes

    Noteikums nr. 1 – pieklājība, izpratne.

    Tiklīdz tas tiek pārkāpts – prom uz nr.2

    2) Atkritne – tiemkasr aksta kka shadi nav gauzimes un jazilekristala bumbaa lai pateikt kur ir prob

    Vot kurš uzņemsies filtrēt šos. Nevar jau gluži viennozīmīgi atšķirt. Nē, vispār var gan.

    #215715
    kaqp
    Participant

    Drīzāk jāiedala paši lietotāji, kuri domā ar savām smadzenēm un kuri nē.

    #215716
    WerNeo
    Participant

    kaqp. Nu pasaki man, ko es patiesi izdarīju tādu, lai nepalīdzētu šim eksemplāram? Varbūt atkārtošos, bet cilvēks patiesi uzrakstīja topikā, ka nav datoros nejēga. Ka esot tīri advencēts useris, nevis, ka galīgākais iesācējs.

    Nu kā gan es varēju zināt, ka čalis nezina slaveno teikstu “format c:”(to zina pat vispārliecinošākie ūdens sildītāji)?

    Cilvēks jau te ienāca ar zināmu bravūru, ka viņš visu zinot, sievas mātes meitas šofera traktorists lūk tā esot teicis, ka HHD ir tāda gumijas detaļa, ko varot staipīt. Un, ka lai nemēģina nemaz viņu pārliecināt par pretējo.

    #215717
    kaqp
    Participant

    WerNeo varbūt nākamo reizi neuzkāpsi uz tiem pašiem grābekļiem. Abiem mācība, viens mazāk uzticēsies, otrs mazāk glupības rakstīs.

    #215718
    samurajs
    Participant

    Vislabākais līdzeklis ir IGNORE. To – tiem p0kēm, kuri neprot latviski pateikt ko grib. Tas tomēr ir solīdāk nekā apkraut vafelēm. Sakarīgiem p0kēm var arī pateikt priekšā kaut ko 🙂

    #215719
    richX
    Participant

    hmm… mans ieteikums būtu (nezinu, cik tas būtu sarežģīti no koda viedokļa) forumā, rakstot jautājumu, ļaut izvēlēties savu zināšanu līmeni konkrētajā tēmā… piem. apmēram tā:

    rakstot ziņu kkur augšā būtu izvēlēs logs savai zināšanu novērtēšanai:

    * Iesācējs – nozīmē, ka šīm cilvēkam būs jāskaidro smalkāk un jāizprot tas, ka viņš konkrēto tēmu nepārvalda labi, un arī nav jāpiekasās tik ļoti pie sīkumiem.

    * Vidusmēra – nozīmē, ka šai personai var skaidrot jau nedaudz profesionālāk, tomēr arī nedrīkst pārcensties. Arī jāpieņem šādas tādas neprecizitātes teiktajā (tomēr mazāk, nekā iesācējam, pie neprecizitātēm neietilpst klaja noteikumu pārkāpšana)

    * pieredzējis – šai personai jau varētu skaidrot tēmu profesionālā līmenī, jo ar savu izvēli viņš ir parādījis, ka doto tēmu pārvalde tīri labi. Arī par neprecizitātēm jau var droši aizrādīt, jo kā nekā viņš jau dotajā tēmā ir pieredzējis…

    Ja kāds bezsmadzeņu kukainis izvēlēsies lielāku līmeni par iesācēju, jums būs tiesības viņam to aizrādīt, jo ar savu izvēli viņš ir apstiprinājis, ka no tēmas kko jēdz… (jūs jau noprotat, par kādu aizrādīšanu tiek runāts)

    tā vismaz man liekas būtu ērtāk un arī godīgāk, pret nevainīgiem iesācējiem…

    #215720
    kaqp
    Participant

    richX godīgi? pilnīgs sviests. Tikai pats sevi tu izmainīsi, ne jau tas kurš tev p0ke vērtējumu ieliks

    #215721
    ob1
    Participant

    Attīstot richX domu:

    Varbūt pie reģistrācijas lietotājam piešķirt statusu “iesācējs”, kuru viņš var upgreidot par “vidusmēra” (vai tamlīdzīgi), griežoties pie administrācijas?

    #215722
    WerNeo
    Participant

    kaqp. Ja man lietotājs tikpat uzkrītoši un pašpārliecināti stāstīs nepareizas lietas un apgalvos, ka viņa sievas bla bla bla zina labāk par forumiešiem. Tad nebeigšu izāzēt. Piedod, te es mācību neesmu guvis nekādu.

    #215723
    usver
    Participant

    Sandris73: vai nu ej atjaunot datus un piestādi rēķinu konkrētajam cilvim, vai arī ciet klusu. Ja tev uzraksta 10 veidus, kā vari nedaudz atbrīvot vietu uz cietā diska, bet tu sakies esam izmantojis pašu tizlāko, tad rodas nopietns jautājums – vai tu āksties vai arī tiešām esi ģeniāli vientiesīgs, ar sevi ļoti apmierināts, kašķīgs pensionārs?

    lai gan – ir teikts “muļķis arī baznīcā dabūs pērienu”. vot tiešām jautājums – tu to nopietni?

    #215724
    ob1
    Participant

    Tā. Par WerNeo.

    WerNeo wrote:

    2) Ja tu nevēlies meklēt, kas jādzēš: Start/Run.. ierakstam cmd ->enter.. format x: (x= tavs disks) un Y ->enter


    Postā nav pateikts ko darīt ar “Y”. Pa tiešo ievadot “format d: un Y” dabūsi kļūdas paziņojumu.

    Es vēl joprojām esmu pārliecināts, ka Sandris ir feiks. Aizdomas uz ķirzaku… bet neesmu drošs.

    Tā. Labi. Tēma Sandris/WerNeo izsmelta. Samaziniet GHz saviem spambotiem.

    Tālāk spriežam par lietu nevis kasamies.

    #215725
    Wuu
    Participant

    Ievieš karmas sistēmu +/- uzreiz redzēs kurā ir vērts klausīties kurā nav. Savāks pa daudz mīnusu = bans :]

    p.s. es laikam pirmais noraušu :>

    [img]https://img.bagem.lv/images/338055853.png[/img]

    #215726
    APOC
    Participant

    Wuu wrote:

    Ievieš karmas sistēmu +/- uzreiz redzēs kurā ir vērts klausīties kurā nav. Savāks pa daudz mīnusu = bans :]

    p.s. es laikam pirmais noraušu :>

    [img]https://img.bagem.lv/images/338055853.png[/img]


    Ja to dara uz vienas rokas pirkstiem saskaitāms cilvēku daudzums ar patiešām augstām zināšanām un kas spēj objektīvi novērtēt, tad tikai par. Ja visiem dos iespēju vienam otru vērtēt, tad nē. Jo sāksies antipātijas, neobjektīvu, nekorektu +/- likšana un pasarg dievs, ja vēl viss sāksies pēc principa – “tu iedirsi manā smilšu kastē, tagad es tavā”.

    #215727
    ob1
    Participant

    Jā, karmas sistēma ir kaut kas līdzīgs kā Latvijas vēlēšanu sistēmai – pēc vēlēšanām visi lamājas, ka viss ir salaists auzās…

    #215728
    aoma
    Participant

    Vienkārši pārāk daudz “lietpratēju” pēdējā laikā savairojies, that is all. Ar to es nedomāju WerNeo, bet tos, kas sevi par tādiem iedomājas.

    #215729
    WerNeo
    Participant

    Vēlreiz esmu par to, lai katru esošo lietpratēja statusu izskata caur lietotāju balsojumu. Tāpat arī ar jauno piešķiršanu. Tad patiesi viss būs godīgi no visām pusēm. (aoma. Es neapvainotos, ja arī Tu pateiktu savas patiesās domas, bez: “Ar to nedomāju WerNeo”) 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Tēma ‘Palīdzība vai atšūšana?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā