Palīdzība vai atšūšana?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Palīdzība vai atšūšana?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #215730
    Eric
    Participant

    Atzīsim, ka dažiem biedriem vienkārši patīk paspīdēt ar savām zināšanām uz nezinātāju fona.

    Pasmieties par mazāk zinošajiem, protams, ir vienkārši, bet iedomājieties sevi situācijā, kad par jums paņirgājas.

    P: Dakter, man man kaut kā slikti ar redzi pēdējā laikā, vai tur kaut ko nevar darīt?

    >:( Var var..

    P: Kas jādara? Būs jāiet pēc brillēm?

    >:( Novelciet bikses, pagriezieties un pieliecieties.. paskatīsimies..

    Gribu aicināt profesionālo humoru (format c’n stuff) arī pasniegt kā humoru un pielietot saprātīgās devās.

    #215731
    WerNeo
    Participant

    Eric. Neesmu te nācis paspīdēt ar savām zināšanām uz nezinātāju fona. 🙂 Tad jau ietu TVNETā un tur visus(vienalga ko) mācītu, ka neviens neko nejēdz! Esmu par to, lai ceilvēks, ja patiesi neko nesaprot, nesāk oponēt un stāstīt pretējo.

    P.S. Ja es aizietu pie ārsta un pateiktu: “Ziniet, es esmu ķirurgs, bet pastāstiet, kā labāk man sev pagarināt krānu?”.. un ārsts atbildētu: “nocērt krānu un tad pa vidu iešuj šļūteni!” Es patiesi tā neietu darīt(jo apzinos, ka sameloju par ķirurga statusu)!

    #215732
    daGrevis
    Participant

    +1, ob1

    #215733
    ob1
    Participant

    WerNeo, tu vari vienreiz AIZVĒRT MUTI?

    #215734
    WerNeo
    Participant

    Mute jau man ir ciet, bet pirksti nepaklausīgi spaida klaviatūru!

    P.S. Muti varu aizvērt ne vienu reizi vien. Tāpat arī – atvērt.

    #215735
    ob1
    Participant

    Bļin, WerNeo… nu tu saprati, vai ne?

    🙂

    #215736
    WerNeo
    Participant

    Ä€! Sapratu, varu arī “aizvērt muti”. Dažiem jau esmu “aizvēris muti”!

    #215737
    ob1
    Participant

    Labi, pierunāji, muti aizvēršu es.

    Š ajā topikā.

    #215738
    aoma
    Participant

    WerNeo wrote:

    Vēlreiz esmu par to, lai katru esošo lietpratēja statusu izskata caur lietotāju balsojumu. Tāpat arī ar jauno piešķiršanu. Tad patiesi viss būs godīgi no visām pusēm. (aoma. Es neapvainotos, ja arī Tu pateiktu savas patiesās domas, bez: “Ar to nedomāju WerNeo”) 😀

    Atvaino, es patiesi negribēju Tev uzbraukt, to piebildu tāpēc, ka nupat tas jandāliņš bija ar to jefiņu kas cieto tik feini iztīrija :D, varbūt vajadzēja kā savādāk, jo esmu ievērojis, ka Tev piemīt veselīga humora izjūta, atšķirībā no daudziem citiem, un arī padomus dot neskopojies.

    #215739
    neitrons
    Participant

    bļaģ slēgt šo jampadraci

    #215740
    Mr.Death
    Participant

    Par karmu, man sjii ideja jau bija radusies sen, un sen sen atpakalj, taalaa pagaatnee arii izstaastiita foxam. Bet es pirms 10 gaismas gadiem sanjeemu tiesji taadu pasju noraidiijumu, kaa juus sjeitanaas “tas buus ieksj V3” :>.

    Mana ideja bija sekojosja – ieviest karmu, saakot no nulles, kur iet plus un minus skaitlji, tacju katram, kas liek balsi kaada cita karmai, sjii balss ir arii jaapamato, taadeejaadi, ieejot profilaa, un uzspiezjot uz linka karmiskaa veesture, mees redzam individuaali, katra lietotaaja balsojumu un tam pielikto pamatojumu.

    cits jautaajums ir vai sjos pamatojumus vajadzeetu izskatiit, vai pieskjirt balsjosjanas iespeejas tikai lietprasjiem :>

    peec karmas, tad arii vareetu automaatiski reguleet kaut kaadas kastas sjajaa vietaa. :>

    #215741
    kaqp
    Participant

    Karmas sistēma būs tikai papildus agresija vienam pret otru. Un ko viņa vispār dos ? Ja normāli spriež, tad karmas sistēmu vajadzētu ieviest tiem lietotājiem, kuriem rangs augstāks par parastu lietotāju, tb parastie lietotāji vērtē viens otru un visus lietpratējus, vecākos lietotājus utt. bet paši lietpratēji vērtē sev līdzīgus un augstāk.

    Kādēļ tā ? Jo kādā jēga ja visi džedaji, ķirzakas, IT špečiālisti saliks p0kēm mīnusus ?

    P.S. Karmas sistēma izraisīs arī nenormālus offtopic, tu ieliki man – es tev arī, par ko tu man ieliki – , utt, un būs tik jādzēšs un jādzēšs.

    Viss sarežģītais ir ļoti vienkrāršs, kā jau samurajs labi pateica “Ignorēšana” ir labākās zāles

    #215742
    Mr.Death
    Participant

    kaqp tie kas ir pelniijusji miinusus, tos arii dabuus – neviens nerunaa par normaaliem cilveekiem, kas sjeit tiktiiesjaam naak uzdot jautaajumus, par sev nekompetentaam teemaam. nekaadas agresijas – vnk ar karmas sisteemu visi tiks atbilstosji noveerteeti un savu veerteejumu citu viduu apzinaasies, it seviskji ja sie veerteejumi buus pamatoti, cilvis redzees kur vinjam ir jaamainaas :>

    #215743
    kaqp
    Participant

    prieks ka tu esi optimists, un tici tam ka kaut kas vēl notiek godīgi

    #215744
    actimel
    Participant

    Ko jūs te var ņemties, izejat ārā paelpot svaigu gaisu. Problēma jau slēpjas pašā saknē, ja jau admini visus jaunos uzskata par “pokemoniem” nu tad sorr, izkariet augšā virsrakstu “Avanced users only” vai arī izturieties pret visiem, kā pret personām kas lieto jūsu forumu.

    Protams noteikumiem jāklausa , problēmas apraksta piemērs , kā arī atbildēm +/- jābūt par tēmu un viss – beigta balle. [tiem kas te dzīvo forumā uzveidojiet speciālu sadaļu “[b]Tvaika iela[/b]” un advancētos filtrus, karmas untt lai šie tur peras]

    #215745
    Foxsk8
    Participant

    IT vidē, iesācējs = pokemons, par to nav jāapvainojās, ka kāds iesācēja vietā lieto vārdu poke.

    #215746
    actimel
    Participant

    tu domā ka es nezinu? vnk jūsu izturēšanās parāda administrācijas līmeni

    #215747
    usver
    Participant

    foxsk8 wrote:

    IT vidē, iesācējs = pokemons, par to nav jāapvainojās, ka kāds iesācēja vietā lieto vārdu poke.


    gygy. Nē – pokemons ir jaunietis, kura dzīves sastāvdaļas ir Sīrupa jaunākie numuri, draugiem.lv un nevēlēšanās pašam mācīties un lasīt. Ne jau iesācējus tā sauc. Tā sauc cilvēkus, kas paši nespēj saprast, kas no kā sastāv, bet kam vajag visu un uzreiz. Un bez piepūles. Ja tāds tiek pie interneta, tad spēj izpaust visu savu personību.

    Tu domā, ka tīņi neietu uz būvlaukumiem pieteikties darbā par būvdarbu vadītājiem, ja viņus tur būtu gatavi ņemt par pilnu? Tu domā, ka tādi nebļautu “HEEELP, MAN TE MÄ€JA JÄ€UZBLIEŽ PA NEDĒĻU, ES SARUNÄ€JU VISU, PAŠ…ĒMU AVANSÄ€ 100 STABUS, KÄ€ ES VARU UZBŠªVĒT MÄ€JU!!!!???!!!!??? PLZZZZ, HĒĒĒĒLPPP!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :)”

    ?

    Internetā ir sevišķi viegli atnākt un tēlot no sevis specu, prasīt padomus, apvainoties un kviekt, kad kāds seniors bilst skarbāku vārdu, sak “vispirms iemācies javu jaukt, pirms tēlo kruto veci, kas ša, neko nezinot, grib šedevru uzbūvēt kā arhitektūras žurnālā vakar redzējis”.

    P0ke – tā ir attieksme pret dzīvi, nevis jebkurš iesācējs. P0ke ir tas, kurš prasa “”kā uztaisīt pašam savu CS serveri???!!!! neko negribu zināt par IP un forvardu, MAN VAJAG SERVERII!!!!!!!!!”.

    #215748
    actimel
    Participant

    usver ej ieber sev ledu biksēs

    #215749
    usver
    Participant

    actimel: nadirš. tā vietā, lai skaidri pateiktu, kas tev sāp, tu lecies un bārsti jēlības. tipiska puikas attieksme “bļe$#$jūsvisi%#$#ejietE#@#$@#!!!!!!!”. kaut kam tekstā nepiekrīti? tad tā arī pasaki.

    vai arī Tu satraucies, jo p0ke aprakstā kaut kas aizskāra personīgi?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Tēma ‘Palīdzība vai atšūšana?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā