Palīdzība vai atšūšana?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Palīdzība vai atšūšana?

Tiek skatīts 3 ierakstu – 41 līdz 43 (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #215750
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    Pokemons. pokemons ir beerna pienaaciigas neaudzinaasjanas tipiskaakais rezultaats. Gjimene un cilveeki ap beernu – taa dziives paraugmodelis. Visas degradaacijas pirmssaakumi ir mekleejami taalajos devinjdesmitajos, kad latvijaa oficiaali aizliedza beerna “fizisko sodiisjanu” skolaas un maajaas. :> Peec sjii solja beerniem pieauga eerglja spaarni, un tie saprata, ka ucjuki/ucjenes, kaa arii vecaaki nu ir palikusjas bezspeeciigas – WAR33Z D1RZT V1RSUU!

    Peec tam jau dzimumdziives konsultaacijas 6 klasee, peec kuraam strauji meedijos paraadaas sjaada veida, jauno cilveeku sasjutums:

    https://www.apollo.lv/portal/life/articles/171633

    un 15 gados jau masveidaa paraadaas pirmaas maaminjas. :> pasarg dievs! tu neesi dabuujusi, vai dabuujis otro pusi liidz 18 – VECMEITA/VECPUISIS. Pensionaars! Jaaajaaaaa.

    Veel tik valstij vajadzeeja alkahuolam un ciigaam nonjemt vecuma ierobezjojumus. Kaa. Visiem tacj tiesiibas! Jaunie cilveeki juuutaas diskrimineeti!

    Es nesleepsju savu viedokli par to, ka muusdienaas – pasjlaik, aug jaunaa daunju eera :>. Paveerojot agraakos laikus un saliidzinot, tos ar tagadeejiem, man skjiet, ka pasaule zaudee kultuuru, un ap 2050. gadu pasaulee valdiiis jaunaas sjimpanzes :> Juus visi jaunie paargudri domaajosjie mudaki noaugsiet ar spalvaam, eediisiet banaanus un lasiisiet viens otram no kazjokiem utes :> Juus esiet visur! Aamen! :>

    #215751
    kaqp
    Participant

    Vēl pāris tādu lietpratēju un šis forums noteikti vairs nebūs mana apmeklējamo portālu sarakstā.

    Death, dēļ tādiem džedajiem kā Tu, arī viss grimst. Nožēlojami mēģini parodēt ķirzaku ? Varbūt izdomā kaut ko savu ?

    #215752
    Foxsk8
    Participant

    Katra 3 vai 5 tēma notepad komūnā ir šāda veida tipa, kur atkal tiek bārstītas vecas, sen izrunātas lietas. Varbūt vajadzētu vienreiz beigt un pievikt skrūves ciešāk. Ob1 un Dead, esmu bijis iecietīgs pret Jums un visiem citiem, netā Jūs esiet savādāki nekā dzīvē, tāpēc varbūt tas mīkstums turās, bet ja aiziet par traku, tad nu sorry.

    Visi kas izteicās, paldies, izdomāsim kā to lietu labāk atrisināt ar iesācējiem, utt…

    Tēma slēgta

Tiek skatīts 3 ierakstu – 41 līdz 43 (no 43 kopumā)
  • Tēma ‘Palīdzība vai atšūšana?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā