palīdziet ar fancybox ievietošanu javascriptā

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Klienta puse (html, css, svg, xslt, xhtml, js) palīdziet ar fancybox ievietošanu javascriptā

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147812
    aega
    Participant

    https://files.inbox.lv/ticket/bd086274f4ff885fdf4a37188d48d8c6a0a36e9f/test.rar

    šeit ir lapa, sākuma bildi rāda kā nākas bet nākamai rāda pirmo, kapēc tā ir es saprotu, bet kā izdarīt lai rāda arī otru bildi caur fancybox, to nevaru saprast

    #187698
    Creep
    Participant

    Vispirms paskaidro normālā valodā, ko gribi panākt, un kas tev tur nestrādā, jo novilku to, kas bija linkā un nevaru iedomāties, kam tur vēl būtu jānotiek. Vainu es kautko nezinu, vai arī strādā normāli…

    P.S. Ja ar IE testēji, tad tiešām nebrīnīšos, ja nestrādāja ar…

    #187699
    aega
    Participant

    nu labajā pusē ir divi thumbnails, uzspiežot uz otra nomainās lielā bilde, bet uz viņas uzspiežot fancybox atver iepriekšējo nevis esošo

    #187700
    Creep
    Participant

    Nu tu gan… Ieskatoties kodā secināju, ka nemaz nevajadzētu strādāt… Tu esi norādījis linku uz img1, tad kāpēc lai viņš vērtu img2? :dunno:

    #187701
    aega
    Participant

    nu jaa, bet kur man norādīt to linku otrai bildei? to nevaru saprast, jo ja pie thumbnaila tad viņš nenomaina bildi, bet uzreiz atver viņu.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā