Palīdziet atdzīvināt fm transmiteri (modulatoru)!

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Palīdziet atdzīvināt fm transmiteri (modulatoru)!

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152284
    axel182
    Participant

    Sveiki!

    Ieguvu savā īpašumā pa lētuci šādu transmiteri (man tikai ar vienu GB iebūvēto). Praktiski nelietots. Nedēļu strādāja nevainojami, ik pa laikam papildināju dzismas iekšā un viss bija ok. Tad vienu vakaru domāju, ka varētu izdzēst iepriekšējā saimnieka dziesmas un salikt pilnu atmiņu ar savējām. Lienu transmitera root folderī iekšā, tur trīs mapes- divas ar dziesmām, bet trešajā kaut kādi .exe, .ini u.c faili.. Nodomāju, ka iepriekšējais saimnieks kko tur pats licis ( vai mazums, izmantoja fleša vietā), tāpēc pilnīgi visu izdzēsu. Salieku jaunas dziesmas iekšā- neskan.. ?? Visādi citādi transmiters darbojas, bet nesaprot tos mūzikas failus- Piemēram, lienot mūzikas folderī (gan arī foto un video folderos), viņš tik parāda uzrakstu: ” Nand flash no files” un uzreiz atgriežas galvenajā menju. Izķemmēju gugli, sapratu tik, ka pie vainas mani izdzēstie faili (starpcitu, ļoti daudziem šādu aparātu īpašniekiem ir šāda šaize- noformatē un vairs neskan), bet nekā nevaru atrast to resursu, kur varētu tos failus dabūt.. 🙁 Varbūt kāds zina ko darīt lietas labā? Varbūt kādam ir tāds vai līdzīgs transmiteris un var man tos failus nosūtīt? Man pašam instalācijas diska nav…

    P.s tikai nesākam runas, ka transmiteri ir kakas u.tt- man viņš vajadzīgs tikai priekš darba vāģa, jo tur parasts kasešnieks maģītis..

    Paldies jau iepriekš!

    #248746
    Svens
    Participant

    Nu varbūt vari mēģināt atgūt izdzēstos datus, lietojot kādu no programmām, ko Google Tev izmetīs, meklējot “restore deleted files”. Un gan jau kāds Notepad’ietis ieteiks pēc pieredzes labāko.

    Bet kamēr to neesi izdarījis, ieraksti vismaz cik vien detalizētu informāciju vari par to trasmiteri. Firmu, modeli, sērijas numuru. Saprotu, ka chinese ražojums, bet kaut kādām vadlīnijām jau jābūt, lai pateiktu, no kurienes nācis.

    #248747
    axel182
    Participant

    Jau mēģināju ar pāris rīkiem, bet tomēr neizdevās. Visticamāk, tāpēc, ka pēc to failu izdzēšanas es viņu pieliku pilnu ar dziesmām.. 🙁 Tā ka tas jau atkrīt.

    Nu, transmiteris tāds kā bildē (tikai ar vienu iebūvēto GB). Kā jau ķīnietim, nekādu firmu un modeļu nekur nav rakstīts, ja neskaita skaisto uzrakstu- Car Mp4 Player. Ielienot izvēlnes sadaļā F/W version, displejā parādās: by mengWP driver: 1697

    Esmu jau ķemmējis gugli pēc šiem parametriem, bet kaut kā nesanāk.. 🙁

    #248748
    Mad182
    Participant

    https://mympxplayer.org/image-vp60509.html

    Pēdējā komentārā ir saites uz fw pāršūšanas tooli, un kaut kādu fw. Žēl ka nav komentāru, vai tā fw derēja.

    #248749
    axel182
    Participant

    Paldies, palūrēšu!

    Tikai mani māc šaubas un tūlīt izstāstīšu kāpēc. Piespraužot to verķīti pie kompja, zam my computer parādās uzreiz divi fleši. Vienu atvērt nevar, jo kompis bļauj, ka tā nemaz nav ierīce, ko varētu atvērt- domāju, ka tajā glabājas fw. Savukārt, otrs flešs ir atskaņojamajiem failiem. Vai man vajag to fw pāršūšanu? Jo it kā sajūta, ka fw ir okei, bet trūkst kaut kāda draivera, lai šamējais saprastu failus..Nez… Un tā viss šķiet pareizi, jo man triatel usb modems arī dalās divos draivos.

    Ja kļūdos, palabojiet, jo neesmu IT speciālists.. 🙂

    #248750
    axel182
    Participant

    Linkos tur viss ir ķīnisks.. 🙁

    Vai tiešām nevienam šeit nav tādas rotaļlietiņas? 😮

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā