Palīdziet atrast telefonu

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Palīdziet atrast telefonu

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155869
    web33
    Participant

    Sveiki

    Palīdziet atrast oriģinālu telefonu ar šādiem parametriem

    wifi + wifi hotspot – obligāti

    gps navigācija – obligāti

    dual sim – obligāti

    camera min 5mpx – obligāti

    cpu min 700mhz – obligāti

    ram min 512 – obligāti

    Cik izmeklējos ar 1 sim karti var atrast,pat ar labākiem parametriem,bet ar 2 sim karšu atbalstu,jau problemātiskāk 🙁

    #281807
    Uris
    Participant

    Gandrīz tavās vajadzībās iekļaujas. Par viņa darbību neko nevaru teikt jo rokās turējis neēsmu. Un kas saprotams ar vārdu orģināls? Jebkurš ražojums ir ražotāja orģināls, neskatoties ka viss viņā ir nosperts 😀 https://www.dealextreme.com/p/h5300-android-2-3-wcdma-3g-smartphone-w-4-3-capacitive-screen-dual-sim-wi-fi-and-gps-black-109356

    #281808
    web33
    Participant

    Oriģināls tas bija domāts ne ķīnas 🙂

    #281809
    Uris
    Participant

    Iespējams Motorola https://www.gsmarena.com/motorola_xt532-4355.php

    Tikai laikam viena karte var darboties 3g otra 2g.

    #281810
    ruukjis
    Participant

    Ne gluži – abas kartes var darboties GSM režīmā (var zvanīt), bet tikai viena no kartēm būs spējīga darboties 3G režīmā.

    #281811
    Genādijs
    Participant

    Ok es pa lielam varētu saprast tos visus parametrus nu bet kakova hera tur tā 5mpx kamera dara?!

    #281812
    web33
    Participant

    Gadās visādas situācijas tāpēc labi ir ,ja telefonā ir +/- laba foto kamera, atsevišķi tak līdzi nenēsāšu – tad man vajadzēs 10 rokas vai tomēr to visu sastāvu jakā likt ? nē paldies Es kā grūtniece negribu staigāt.

    Piemēram pagāšnedēļ biju PL,2 baltkrievu meichas ,tā kāvās uz ielas bl** tā kāvās. Es domāju tu laprāt tagad apskatītos to video un nedo dievs būtu sliktas kvalitātes tad mani te visi no*** .

    #281813
    deivs001
    Participant
Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā