Palidziet lūdzu cilvēki!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Palidziet lūdzu cilvēki!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147383
    Jansons
    Participant

    Palidziet ludzu atrast topsites sourci mekleju nekur nevar atrast!Iepriekš paldies!

    #184070
    deivs001
    Participant

    Es kā nezinātājs pats nezinu par kādu lapu tu runā, jo google ar atslēgas vārdu “topsites” piedāvā lūk tik daudz variantu.

    #184071
    Faust
    Participant

    Tu maz zini ko gribi sameklēt? 😀

    #184072
    Foxsk8
    Participant

    TB, izmanto googli.

    Piem topsites v.3.2 rapidshare 😀

    Vispirms tik atrodi softu pa maksu.

    TB, tavā vietā jau nu uzkodētu pats. Tur tak nekas grūts nav.

    #184073
    Loading
    Participant

    Apdomā vēl reiz pēdējo teikumu!? Ja čalis meklē kur iegūt tādu kodu, acīm redzot viņam no programmēšanas sajēga maza!

    #184074
    deivs001
    Participant

    Vieglāk jau cilvēkam būtu palīdzēt saprast ko viņam vajag, ja viņš pats piedalītos diskusijā un paskaidrotu sīkāk ko meklē.

    #184075
    Foxsk8
    Participant

    Es zinu ko viņš meklē, tāpēc uzreiz sūti viņu tur, kur es pats viņu meklētu, jo nu toč tie laiki ka pa sviestmaizi kādam kodēju ir beigušies.

    #184076
    Loading
    Participant

    Bet viņš jau nav prasījis tev kaut ko kodēt 🙂 Bet gan adresi, kur nokačāt bezmaksas kodu!

    #184077
    Foxsk8
    Participant

    Beidz piekasīties tur, kur tas nav vajadzīgs.

    Saproti tak reāli, ka vienīgi kvalitatīvi un bezmaksas tu vari dabot uz ielas pa purnu.

    Plus, neviens nav teicis, ka viņam vajag ko kodēt, un ka es kaut ko gribu veidot. Tas bija vairāk domāts kā P.S.

    +, ja patiešām tas scripts tā interesētu, pats autors aktīvāk piedalītos tēmā, lai varam viņam palīdzēt un kaut ko ieteikt. Te gudri spredelēt varam visu dienu.

    Vismaz no mana komentāra viņam lielāka jēga, jo pateicu, kur meklēt un kā. P.S. Tik neķer kreņķi, slikts garīgais.

    #184078
    deivs001
    Participant

    Nomierinies foxsk8, liekas, kas autors vēlas sev pirmo mājas lapu un iedomājas ar tādu topsites lapu pelnīs lielu/nelielu naudu. Tādēļ cenšas atrast kaut ko bezmaksas, lai pec tam no tā izspiestu skanošo.

    #184079
    Foxsk8
    Participant
    #184080
    deivs001
    Participant

    Uzgāju netīšām šī paša autora topiku citā forumā. Gribot kaut ko līdzīgu šim:

    https://www.dmn.lv/

    #184081
    Mad182
    Participant

    Nespēju iedomāties nevienu iemeslu, lai kāds gribētu kaut ko līdzīgu tam.

    #184082
    sir_irius
    Participant

    tas dmn ir totāls… khemm “šits”, kā var gribēt ko tādu? Nu, bet enīvei var takš ieksh hotscripts, googles pats atrast tos skriptus ja jau nemāk neko kodēt… Vispār, kāda jēga no tādām “topa” saitēm? Tāpatās tādās nelienu…

    #184083
    SyScript
    Participant

    Nu katrs kko grib nejau visi to vēlas bet pastav ari iznemumi 😛

    Lai nu kā bet vins velas to ko vina sirds karo 🙂

    #184084
    Aldis
    Participant

    Un reali – kads shadai lapai ir pielietojums? 😀 cik skatos, tas pat nav internet lapushu katalogs bet vnk. sviests 😀

    Vel vairak shitadu lapu, un mans internets paliek netiiraaks :S

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā