Palidziet pieslēgt router 524

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Palidziet pieslēgt router 524

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #276123
    Evers
    Participant

    Tātad problēma ar tava ISP DNS adresēm (maz ticams, ka rūteris tā gļuko), tagad pamēģini šos pašus DNS salikt iekšā rūterī – tad varēsi datoros likt automātiskos DNS un tie no rūtera automātiski paņems tos. 🙂

    #276124
    grisha
    Participant

    MAzliet bezteema, bet necieshu tos kantorus, kas piesaista MAC adreses. Tie tieshaam ir laukji.

    LAtvijaa lietoju LVDATS, vinjiem bija subnets ar divaam IP adreseem, viena klientam, otra ruuterim. Viss, miers maajaas, nekaadas MAC piesieshanas nav vajadziigas. Viela paardomaam pakalpojumu sniedzeejiem.

    #276125
    web33
    Participant

    vo vo nomaini datoru internets neiet 😀 tad zvanies ņemies kamēr nomaina mac adresi un .t.t.

    #276126
    kurbads
    Participant

    Princips tavam kantorim tāds pats kā Kopidejai, viņi īrē kanālu no Lattelekom un tāpēc ir spiesti piesaistīt mac adreses, un viņi nemaina tavu mac adresi, to tu pats tagad izdarīji. Viņi vienkārši atver pieeju tavai jaunajai mac adresei kura tev bija rūterim un tas ir izdarāms minūtes laikā. Tagad tev pie strāvas zuduma vai citas ķibeles nāksies visu laiku klonēt atpakaļ šo mac adresi lai ietu inets.

    #276127
    web33
    Participant

    Nju skaidrīte – par laimi tas nav mans internets vnk šobrīd esmu laukos un tādu viņi te lieto pa 15Ls mēnesī .

    Nets itkā stabils 3 mēnešos 1x pazūd uz veselu dienu 😀 (negaisa laikos biežāk) ,bet ja kkas nodedzis tad uz nedēļu 😀

    #276128
    kurbads
    Participant

    Nu tad uztaisīji šiem jokus, kad pazudīs strāva un rūteris restartēsies tad inets būs čušš:)

    #276129
    web33
    Participant

    Nē nē braukšu prom ruteri savākšu vnk uz šo brīdi,lai mājas iemītnieki var pie sava pc un es pie sava laptop !.

    #276130
    kurbads
    Participant

    Ä€, tad jau viss kulē:)

    #276131
    darklight
    Participant

    Kurbad, kur tu rāvi tādas muļķības, ka rūterī savadītie dati pie restarta nonullējas?

    #276132
    nevertell
    Participant

    Pie cietā reseta viņš nodzēš visu konfigu. Ja tas ir normāls rūteris, protams.

    #276133
    darklight
    Participant

    Nu resets un restarts tomēr nav viens un tas pats. Un, pazūdod elektrībai, nekas neresetējas.

    #276134
    kurbads
    Participant

    darklight, Paldies par gudru padomu, kādreiz kad tikko pabeidzu mācības svēti ari forumos apgalvoju ka rūteris pēc strāvas pazušanas nevar nomest konfigu. Saskaroties tuvāk dzīvē, nācās vilties, var nomest un kā vēl. Lai nebūtu tukši vārdi un atbildot no kurienes es to rāvu, ineta kompānijas mēdz daudzstāvenēs izvietot rūterus un pēc strāvas pazušanas vairāk kā 2 stundas man zvana ka visa māja esot bez ineta. Trīs reizes vari minēt kas pie vainas.

    #276135
    kurbads
    Participant

    Lagzdiņ, andron, liepājā kartupeļi novākti? Bans beidzās ineta ākst? Tavs IQ ir nulle aborta atlieka.

    #276136
    nevajaga
    Participant

    Ja iekārtai pēc elektrobarošanas pārtraukuma pazūd iepriekš veiktās konfigurācijas izmaiņas, tas nozīmē, ka veiktās izmaiņas nav bijušas saglabātas iekārtas boot failā, bet gan tikai operatīvajā konfigurācijas failā. Š ādā gadījumā iekārta pārlādējoties šīs operatīvās izmaņas pazaudē, jo iekārta ielādē pēdējo konfigurāciju kura ir saglabāta boot failā.

    Ja šāda situācija ir novērojama ar Interneta pakalpojumu sniedzēja īpašumā esošajām iekārtām, tad tas parāda šo kompāniju tehnisko darbinieku zemo kompetences līmeni apkalpot šāda veida iekārtas.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā