Palīdziet uzbūvēt serveri

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Palīdziet uzbūvēt serveri

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #211474
    WerNeo
    Participant

    ob1 wrote:

    Notepad ir pēdējā cerība…

    vienkārši atļaušos pasmaidīt 🙂 Ja patiesi notepad ir “pēdēja cerība”, domāju, ka Tu šobrīd vienkārši dzer un “staipi”! 😀

    #211475
    drunk_lizard
    Participant

    tampon, serveru dubleesjana ir parasts un ikdieniskjs pasaakums.

    nu uzmet divus servakus, lai rukaa. nu uzmet tresjo, kas kontrolee tos divus :>

    mlje, ne jau tur ir probleema! tici man, ka tiesji servaku STABILITAATE nebuut nav lielaakaa probleema! probleema ir tiesji sjo serveru savienojumaa ar klientiem (to es teicu cjetras stundas atpakalj, bet tev kaa nepielec, taa nepielec).

    savu viedokli par daudzmaz stabilu sisteemu es jau izteicu.

    bet to, ko tu tur samurmuleeji… khmm tas buutu tehniskais uzdevums? kaarties ej!

    #211476
    ob1
    Participant

    ->WerNeo

    Sākumā bija paredzēts laiks visam, bet divu gadu garumā rakstot papīrus, laiks tika apcirpts. Es piekritu, jo domāju, ka varēšu atrast specus… kļūdījos… tagad pašam ir jāizstrebj…

    -> ķirzaks

    divi servaki – nav problēma – problēma ir kā tos servakus sakonfigurēt, lai downtime būtu minimāls.

    savienojums ar klientu ir slimnīcas problēma, to ir viegli nodublēt.

    tehniskais uzdevums? Tas ir tas dokuments, ko raksta, lai neaptēstie tehniķi darītu savu darbu?

    #211477
    WerNeo
    Participant

    Ēēm. Abi esat taču pieauguši cilvēki! Nu bet kāpēc jārunājas savā starpā tā, ka starp apvainojumiem jāmeklē doma, ko jūs viens otram pasakāt? 🙂 Tā pieauguši cilvēki parasti nediskutē.

    Будем жыть дружно!

    #211478
    ob1
    Participant

    Kādi apvainojumi? Mēs civilizēti diskutējam kā ģēnijiem pieklājas.

    😀

    #211479
    Crow
    Participant

    Tā vien liekas, ka, ja tas nebūtu leģendārais ķirzaks, šī diskusija būtu uz pusi īsāka un te būtu gan Klauna statuss, gan arī piespiedu atpūtas brīdis. Bet ja ja ja… vietējo Š leseru neviens uz lāpstiņām nenoliks 😀

    #211480
    ob1
    Participant

    damncrow, ej dirst!

    #211481
    Crow
    Participant

    ob1 wrote:

    damncrow, ej dirst!


    Vaidieniņ, cik reizes mani šodien sūtīs dirst. Zinātu, cik jauka man dieniņa bijusi, to vien gribētu! Sāku domāt par x86 saderīgas sistēmas iebūvēšanu kkur netālu no poda (iespējams, ka būs nepieciešams inženieris, kas man to ierīkos) :lala:

    P.S. Sry, pēdējais posts šeit. Tēma aizgājusi totālā sviestā 😀

    #211482
    drunk_lizard
    Participant

    man bija klauna statuss un es veel jo projaam esmu apvainojies uz samuraju par taa nonjemsjanu :>

    ob1, kur probleema veikt dns ierakstus? neatbild viens, atbildees otrs….

    #211483
    ob1
    Participant

    Damncrow – iebūvē x86 savā anālajā atverē. Vienmēr būs pa rokai … high-availibility

    #211484
    ob1
    Participant

    -> ķirzaks

    nav problēmas. Vienīgā problēma šobrīd ir atrast cilvēku, kas uzbūvēs to servaku sistēmu ar minimālu downtime.

    #211485
    Andress
    Participant

    Imhoz žēl ka man nav laika :>

    #211486
    ob1
    Participant

    Andress, ja pašam nav laika, varbūt vari kādu ieteikt?

    #211487
    Andress
    Participant

    Hmm, galējā gadijumā vari painteresēties Santo Monica networks, varbūt “aizdos” tev kādu darboni, pretējā gadijumā, ieliec kaut sludinājumu un prasi pēc iepriekšējo darba devēju Tel. Nr un atsauksmēm.

    Varētu tev ieteikt pāris cilvēkus no savu paziņu loka, bet domājams saņemsi tādu pašu atbildi kā no manis.

    #211488
    ob1
    Participant

    Paldies, Andress, rīt piezvanīšu…

    #211489
    Loading
    Participant

    Chats!

    #211490
    Andress
    Participant

    Offtopiks!

    #211491
    ob1
    Participant

    -> ķirzaks

    Paldies par kontaktu. Izskatās sakarīgs. Domāju, ka kopējiem spēkiem uzbūvēsim.

    -> Andress

    Piezvanīju uz to Santa Monica. Futbolēja mani no viena pie otra, beigās tiku līdz torgašam, kam nav sajēgas par ko vispār ir runa… neiesaku to kantori.

    P.S. Š odien saņēmu piedāvājumu no vienas firmas… 27kLs… no five nines ne smakas… nezinu smieties vai raudāt.

    #211492
    Andress
    Participant

    Chevo?

    Nuuu, tad teikšu tā – atkarīgs, kas jautā…

    #211493
    MDP
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    man bija klauna statuss un es veel jo projaam esmu apvainojies uz samuraju par taa nonjemsjanu :>

    ob1, kur probleema veikt dns ierakstus? neatbild viens, atbildees otrs….

    dauni, kopš kura laika round robin nenodrošina failoveru – tikai load balancingu . Ja node nestrādās, nemēģinās runāt ar citu (pat ja mēģinātu – taimouts).

    Kāds SQL serveris ? MySQL / Postgres var darbināt uz dajebkādas miskastes, bet orākulis un ms sql ir prasīgāki pret dzelžiem .

    Ja ir tīrs SQLs, nav ko izvirst – uzliec multi master klāsteri ar 2 failover load balanceriem priekšā. Failover tīkls un viss.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā