par 6a kategorijas tīkla vadiem, vai ir jēga?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais par 6a kategorijas tīkla vadiem, vai ir jēga?

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #305998
    migors
    Participant

    Man būs jāuzkniebj 80 gali, tā kā nav tik traki. Laika man būs daudz. Un iespējas patrennēties arī.

    Līdz ar to ka ēkā ir milzu daudzums visādu vecu vadu es ņemšu 6 kat vadu ar ekrānu.

    Betona komentārs par konektoriem mani nedaudz mulsina. Bet taču ir speciāli konektori 6 kategorijai, kur tad ir problēma?

    #305999
    LooNeY
    Participant

    Ja netaisies rakst tranšeju visapkārt pasaulei līdz Googles mītnei un tad pats iegult optikas kabeli, pa kuru tev nāks kāds googles 10Gbps internets, bet taisies spraust parasto LTC vai Baltcom 100 vai 200Mbps nu labi 500Mbps vai pat nu jau no LTC puses 1Gbps optiku ta neredzu jēgu šim pasākumam!

    ar Cat.6 kabeli ir liku likām priekš mājsaimniecības, ja nevelc sev kkādu space shit labratorijas ‘Gbps’ interneta ātrumu!

    Savā laikā iegādājos Belkin Cat.6 jo vajadzēja 30m un 5e bija baile ņemt uz tādu garumu….Tolaik nesen arī pieslegta ūber krutā 100mbps LTC optika tapēc arī tāds pirkums ar domu par nākotni ja ātrumi paliks lielāki…. Gadi 4 pagājuši kopš tā laika un, kā pirms tiem 4 gadiem saslēdzu un iebāzu grīdulīstēs uz 100Mbps ātrumu, tā neesmu neko raustījis vairs no modēma līdz PC arī uz 250Mbps ātrumu!

    😀 patiesībā sakot nejūtu NEKÄ€DU atšķirību interneta ātruma un stabilitātes testos nedz uz LTC līdz dotā 10m Cat5e vai Šªber Belkin 30m Cat6… Maybe ja 5e būtu 30m būtu tomēr kkas novērojams.. bet hz…. tādi dati man nav 😀

    Gādājos no MA-1 par normālām, ne kosmiskām cenām!

    P.S. Jāraizējas dikti nav, jo nu nez…. gadu 50 laikā līdzšinējie optikas ātrumi pat neejot Gbps ērā un skatoties līdz 500Mbps nekur nepazudīs un apmierinās jebkuru! Jo caur to spēj zibenīgā atrumā ‘nokačāt’ gan FHD, Gan 4K, gan 8K gan arī nakotnes 16K rezolūcijas filmu….(tik attiecīgi jābūt arī interneta kontrolierim un datu glabātavai lai spētu to visu apstrādāt) Tas ka paņem mājsaimniecībā tur 1Gbps ātrumu… Nu… cik tu viņu utilizē? Tāpat dzenā parasto CS1.6 un ‘nokačā’ savu iemīļoto ziepeni no torrenta, ko var izcili darīt un maksāt mazak arī ar daudz zemākiem piedāvātajiem maksimālajiem ātrumiem, jo tāpat atduries pret bottleneck = HDD vai vidējās klases SSD ātrumu un to interneta ātruma ‘maksimumu’ pat sapņos nesasniedz!

    P.S.2 Tagad jau ir Cat.8… bet nu tur piķi vajag labu lai patlaban kaut 10m vadu iepirktu…. 😀

    #306000
    migors
    Participant

    Iesakiet lūdzu vietu kur nopirkt cat 6 ftp rozetes? atradu dažās firmās katalogos pa 18 – 25 EUR gabalā. 34 rozetes būs sālīti. Vēl ir iespēja nopirkt cat 6 ftp keystones un salikt parastajās rozetēs, bet neesmu pārliecināts vai tas ir pareizi

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā