Par agru «norakt» Internet Explorer

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Par agru «norakt» Internet Explorer

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151823
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ie8logo_1.jpg[/imgl]Brīnums, bet fakts: visu nicinātais un peltais Microsoft interneta pārlūks Internet Explorer pēc lielākā krituma pavasarī pēdējos mēnešos sācis lēnu, bet tomēr kustību augšup – tā ziņo tirgus pētniecības resurss Net Application. Statistika ir nepielūdzama, bet faktori “kāpēc tā?” varētu būt trīs:

    1. Patreiz ir ļoti liels pieprasījums pēc Windows 7. Daudzi jaunie tā lietotāji vēl nav nomainījuši noklusējuma pārlūku, vai vispār netaisās to darīt.

    2. ASV izvērstā IE8 reklāmas kampaņa nes augļus.

    3. Katastrofālā tempā pēdējā laikā krītas Mozilla Firefox popularitāte, kas automātiski dod pieaugumu IE.

    Klusām un nemanāmi 7% barjeru pārvarējis Google Chrome, un 5% barjeru – Safari. Opera ar nemainīgiem ~2,5% joprojām patur “advancēto lietotāju jeb gīku pārlūka” statusu.

    Kaut kādas prognozes pārlūku kariņā ir tikpat reālas kā laika prognoze vairākiem mēnešiem uz priekšu. Š eit varbūt vienīgi varētu pareģot Chrome tālāku kāpumu līdz 10% atzīmei. IE un FF tālākie likteņi lielā mērā ir atkarīgi no jaunajām mažorversijām, kam jāiznāk rudenī vai gada beigās: IE 9 un FF 4.0.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ie8_4.jpg[/img]

    Vairāk info: Net Applications

    #243675
    akels14
    Participant

    Aptuveni – “Tas var būt labs, bet tu to nekad nezināsi”

    Diezgan mazs pieaugums. Varbūt cilvēki šomēnes vairāk saķēruši vīrusus tāpēc veikuši pārinstalāciju 😀

    #243676
    McAnder
    Participant

    samurajs wrote:

    “advancēto lietotāju jeb gīku pārlūka” statusu.

    😀

    #243677
    shb-
    Participant

    nez kādēļ man tas fx tirgus daļas kritums liekas varen niecīgs. Pat procents nesanāk, ja salīdzina pagājušā gada septembri un š.g. jūliju. Ja tomēr šāds kritums ir “katastrofāls”, tad chrome tirgus daļas pieaugums ir `godlike` :].

    #243678
    Mr.Death
    Participant

    Nav briinums. Uz Internet Explorer peec maniem noveerojumiem draugiem.lv “ferma” iet visaatraak 😀 Un to esmu konstateejis uz kaadiem 7-8 datoriem, kuriem ir probleemas ar aatrdarbiibu. Lai gan sjis apgalvojums ir nenopietns, tomeer iistie iemesli ir taadi, ka mozilla, vienkaarsji ir resursrijiiga, liidz ar to arii leena. Sen jau prieksj ierastaas seedeesjanas netaa, izveelos kaut ko no operas/chromes.

    #243679
    msh
    Participant

    Jā, zini, pokemoniem el vē ir populārs visā pasaulē 😀

    Samurajs IE8 reklamē ne tikai US, tepat iekš UK var iekš tēvē kastes vērot gan IE8, gan w7 reklāmas.

    #243680

    “tā ziņo tirgus pētniecības resurss Net Application. ” Tikpat labi varēji rakstīt, “tā ziņo Microsoft”.

    Samuraj, varbūt “pahako” viņu sourci un padomā, varbūt netapplications griežas 100% uz MS softiem (IIS, asfx, …) dēļ kāda magnāta ietekmes?

    #243681
    Aldis
    Participant

    Manīju kādā samērā lielā LV portālā baneri ar ieteikumu lietot Internet Explorer. Respektīvi MS iegulda arī reklāmās. Nav jābrīnās ka pieaugums manāmāks, bet maziņš. Tik pat labi tas ir kas mums pašreiz par bezdarba mazināšanos pateikt ka tas esot mega progress un par to ka draugiem.lv izmirst dēļ facebook! 😀

    #243682
    samurajs
    Participant

    I’m not a racist, but… wrote:

    “tā ziņo tirgus pētniecības resurss Net Application. ” Tikpat labi varēji rakstīt, “tā ziņo Microsoft”.

    Samuraj, varbūt “pahako” viņu sourci un padomā, varbūt netapplications griežas 100% uz MS softiem (IIS, asfx, …) dēļ kāda magnāta ietekmes?

    Š ai gadījumā mani vairāk interesēja nevis absolūtie %, bet gan tendences, kur skaitļi izskatījās pilnīgi loģiski un reālajai situācijai atbilstoši. Protams, Eiropā un Latvijā proporcijas būtu citādas, bet worldwide neatradu kur piesieties.

    #243683
    aoma
    Participant

    Tur nav ko brīnīties, uz švakām kastēm (kuru skaits tomēr ir lielāks, nekā domā tie daži procenti, kas nepārtraukti seko jaunumiem procesoru un videokaršu jomā), FF ir galīgi garām, Chrome – dīvains, Opera par advancētu, Safari uz Windows tomēr nav īsti pa tēmu, Tad nu ļautiņš atgriežas pie noklusētā brauzera, kas ir īsta viduvējība un bieži vien zelta vidusceļš.

    #243684
    lilmoder
    Participant

    —-

    #243685
    flasherr
    Participant

    pieraduma un papildinājumu dēļ lietoju firefox

    bet IE zinu 2 baigi labas lietas –

    *vienreiz pildīju testu, >40 checkboxi ieķeksēti,pazūd elektrība. pēc tam restarta bija saglabājis ne tikai adresi, bet arī visus checkbokšus. citos pārlūkos neesmu mēģinājis, moš arī tā ir?

    *intereses pēc pamēģināju flash spēlīti – FF ar savu !@#$% plugin-container norij 60-70%,safari arī ~ tā, operai un hromam bišk labāk, vienīgais IE varēja turēt diezgan stabilus 50%

    #243686
    DMG
    Participant

    Jāatzīst, ka esmu ar nedaudz atkarīgs no FF. Š obrīd intereses un ātrdarbības dēļ cenšos aktīvi lietot Chrome, taču jo dienas, jo vairāk to brīnumu ienīstu. Nepārtraukti atklāju kādas JS funkcijas, kuras atbalsta tiešajā nozīmē visi pārlūki izņemot Chrome un tāpat “View selected source” Chrome nepiedāvā, bet “page info” ir vienkārši bezjēdzīgs, savukārt “View picture info” arī nav pieejams Chrome lietotājiem, bet es to bieži lietoju, lai uzzinātu attēla izmērus. Vēl viena lieta, kas mani tracina Chromē, ka visas papildinājumu ikoniņas nepārtraukti izvietojas kkādā randomā nevis tādā secībā, kādā es tās esmu salicis. Pagaidām vēl patestēšu Chrome, taču tiklīdz Notepad paziņos, ka iznācis jaunais FF, es pāriešu atpakaļ uz pārbaudītu vērtību, lai arī manāmi lēnāks viņš tomēr ir par Chrome. Savukārt ar IE bieži sanāk strādāt universitātē un man personīgi ne reizi nav izdevies ieraudzīt kaut vienu plusu šim Microsoft brīnumam, bet gan tieši otrādi.

    #243687
    Aldis
    Participant

    Piekrītu DMG, chrome būtu labs, ja būtu pāris podziņas kuras ir ierasti ieks mozilla firefox – view source, pictures optioni un tā, tos man arī sanāk bieži izmantot, tāpēc nevaru nokāpt no firefoxa. 🙂

    #243688
    80MXM08
    Participant

    Aldis wrote:

    Piekrītu DMG, chrome būtu labs, ja būtu pāris podziņas kuras ir ierasti ieks mozilla firefox – view source, pictures optioni un tā, tos man arī sanāk bieži izmantot, tāpēc nevaru nokāpt no firefoxa. 🙂


    +1

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā