Par labām cietņa dalīšanas manierēm, instalējot Linux

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Par labām cietņa dalīšanas manierēm, instalējot Linux

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #239044
    Edžus
    Participant

    HEi! Tauta, klausās! Man pieriebies lasīt Notepad rakstus, jo visi kā viens tiek komentēti tā ka visi nu ir lielie PC spečuki! Pļivaķ na vas fsjeh! Atceroties kādu nesen izteiktu Drunk_lizard komentu… 4o ta nelatviskos portālos neredzu tik daudz pārgudra spama! Administrācijai publisks fui!

    Ja jau visi te tik gudri, kādēļ neraksta paši? A?

    (tiešām vienreiz piegriezās) Man kā nezinītim šajās lietās tikko parāva uz korķi!

    #239045
    Edžus
    Participant

    Un Imhotepspaldies vismaz par cenšanos ieviest skaidrību mājsaimnieču lauciņā! 😀

    #239046
    aoma
    Participant

    samurajs wrote:

    Nu nez – vienā no Ubuntu 10.04 testiem, kad biju aizmirsis swap uztaisīt, man vēl jautāja: “Vai jūs patiešām vēlaties instalēt ubuntu bez swap?” Protams, ka var bez tā iztikt, ja ir vismaz 2 GB RAM, bet šādas tādas problēmas var rasties.

    hmm, man bija gluži otrādi, kad liku Mint 9, tas swapi uztaisīja pats apm. 300MB, es tikai norādīju, cik kopējās diska vietas drīkst izmantot, tas gan, cik esu skatījis, vēl ne reizi nav bijis aizņemts, varbūt tāpēc, ka rāmis ir 4GB, bet mani tas netraucē un nekādas darbības kļūdas ar nav matītas 🙂

    #239047
    Daivana
    Participant

    samurajs wrote:

    kuuminsh wrote:


    Kad hibernē kasti tad windows izveido speciālu failu kurā iemet operatīvās atmiņas saturu un ar PF tur vispār nav nekāda sakara.

    Bum! Mēs te par win vai Linux runājam? Linux lieto SWAP partīciju hibernācijai, vai tā nav? Jo citādi, ja ir daudz RAM, bez swap vispār var iztikt. Labi jau rakstā teica: Linux nav Windows, tur viss ir citādāk.

    Un kurā vietā autors iesaka veidot 255 partīcijas? Vienu – OS, otru – SWAP, trešo – datiem. Kas Tev nepatīk?

    Quote:

    Pareizi… tādu idiotu kā raksta autors “vērtīgie” ieteikumi…

    Quote:

    Идиоти́я (прост. идиотизм) (от греч. ιδιωτηια, idioteia — невежество) — самая глубокая степень умственной отсталости, характеризующаяся почти полным отсутствием речи и мышления. Больные, страдающие идиотией, не могут ходить, у них нарушено строение внутренних органов. Идиотам недоступна осмысленная деятельность. Речь не развивается. Идиоты произносят лишь отдельные нечленораздельные звуки и слова, часто не понимают речи окружающих, не отличают родственников от посторонних. Они не способны к самостоятельной жизни: не владеют элементарными навыками самообслуживания, не могут самостоятельно есть, иногда даже не пережевывают пищу, неопрятны, нуждаются в постоянном уходе и надзоре. Мышление не развивается, реакция на окружающее резко снижена. Эмоциональная жизнь исчерпывается примитивными реакциями удовольствия и неудовольствия. У одних преобладают злобно-гневливые вспышки, у других — вялость и безразличие ко всему окружающему. Такие дети не обучаются и находятся (с согласия родителей) в специальных учреждениях (детских домах для глубоко умственно отсталых).

    +1 😀

    , bet arī kūmiņa infa man noderēja 🙂

#239048
Element
Participant

Tieshaam saak jau pieriebties sitie paargudreli – liidzko kaads kko uzraksta, taa ir jaaiekakaa, tas vienalga, ka puse ir mulkibas.

Raksta autoram liels paldies par rakstu.

Grisha – kops kura laika swap taisa tik pat cik RAM? Cik atceros, pie labaam instaleeshanas metodeem, no pashiem pirmsaakumiem, swap lielums ir bijis x2 Ram daudzums!!!

Protams var ari vispaar bez vai mazaak – atkariigs kaadam noluukam OS tiek lietota (serveris, desktop pc etc) un kaadi parametri, tachu standarts ir x2!!!

#239049
mig29
Participant

Jauks raksts. autors daudz ieguldījis. Tiem pārgudrīšiem, kuri tik to vien prot ka nolikt:

1) velos redzēt jūsu rakstus ar tik plašu informāciju

2) autors jūsu apstrīdētajos jautājumos nepretendē uz vienīgo pareizo patiesību. tikai iesaka labo praksi.

🙂

#239050
uldics
Participant

Ļoti labs rakstiņš. Ir nianses, ko lielāka pieredze precizētu, bet mājsaimnieču vajadzībām tiešām labi. Vēl varu piebilst, ka pašam ir eeepc ar 600MHz procesoru, 2GB RAM un 4GB SDD, ko esmu sadalījis 2 daļās, rūts 3,2GB un lietotājs 800MB, swapa nav. Stāv Debian Squeeze (testing), uz kura pat 3D desktops – Compiz Fusion griezās smuki, bet saprotamu iemeslu dēļ izmetu. Strādā nevainojami, kādi 200-400MB rūta daļā ikdienā stāv brīvi. Protams, jāuzmanās ir pārpildīt rūta partīciju, tāpēc lielus updeitus veicot, veicu tos pa daļām, pa vidu vecos izmetot ārā. Tāpat ir ierobežojums uz ext3 lietotāja partīcijā inožu skaita ziņā (daudz sīku failu nevar turēt, manam hobijam gan vajag), bet priekš tik maza diska esmu ļoti apmierināts.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā