Par LG

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151645
    Scandal
    Participant

    Ko jūs sakāt par LG mobilajiem telefoniem? Tagad jaunie modeļi ir sakarīgi, vai arī plīst kā traki, un nav rekomendējami? Man māsa traki grib GS290 aparātu, bet cik riņķī bijuši cilvēki ar LG, tik neapmierinātu cilvēku arī. Visiem kā vienam problēma ar baterijām bija un pēcāk visādas citas drazas parādījās! Pats esmu to GS290 pataustījis, paspaidījis, likās tīri ok, tikai kā ar to izturību. Ka tik nav tā, ka pēc pāris mēnešiem parādās visādas problēmas, un masa nelaimīga ar to telefonu!

    #241283
    afigel
    Participant

    ja patiik ekperimenteet tad uz priekshu 😀

    no manas puses nekas labs nav sakaams…

    #241284
    WerNeo
    Participant

    Pašam nav bijis, bet atsauksmes esmu dzirdējis vairāk sliktas nekā labas. Pareizāk sakot, viens, kam ir budžeta klases telefons bez pribambasiem, ir apmierināts. Vairāki pazīstami cilvēki, kas iegādājušies LG ar daudzajiem pribambasiem, saka, ka to obligāti mainīs (vai jau nomainījuši). Cik saprotu, tieši par brāķiem runāja. Modeļus gan nenosaukšu.

    #241285
    izredzētais
    Participant

    man ir vecais labais LG cookie KP500 jau vairāk par gadu, ar nevienu citu telefonu neesmu bijis tik apmierināts kā ar šo – neplīst, baterija tur ļoti ilgi, korpus neskrāpējās, viss kā nākas 🙂 arī par lg arena esmu dzirdējis tikai labu, bet visiem šitiem chocholate un tamlīdzīgajiem lg ražojumiem labāk atturēties, ar tiem tiešām var prātu izkūkot.

    #241286
    web33
    Participant

    Sensenos laikos nopirku Lg Ks20 kurš tajos laikos maksāja sākot no 280-350Ls,Es iegādājos ORÄ¢INÄ€KU jaunu ar garantīju un .t.t pa 100Ls draudzene palietoja 1,5.gadi un es vēl kkādus 2 bez problēmām + pirms 1mēneša iemainīju pret jaunu ,jauno modeli Nokia 5230 😀 ar garantīju un t.t. 1:1

    Manas domas par Lg tikai labākās 😀

    #241287
    Scandal
    Participant

    Nu jā, izskatās, ka ir arī modeļi, kuri ir lietojami, bet tikai daži. Paskatoties sludinājumus, tur pilns ar šiem visiem Cookie un citiem touchscreen telefoniem, tā tad secinājums – cilvēks nopērk sev LG telefonu, un pēc pāris nedēļām vēlas no viņa atkratīties! Gribu vēl dzirdēt viedokļus, pagaidām 2:2 (par/pret) .

    #241288
    drunk_lizard
    Participant

    mhmmm

    tiiri no profesionaala viedoklja:

    1. lg komplekteejosjais akumulators IR meesls.

    2. lg ir SAMEERAA rets brends ieksj lv, sjii lieta pavelk aiz sevis daargus remkomplektus :>

    3. lg kaa konkrteetam korejiesju luuznim ir konkreeta korejiesju filozofija… kas tas taads ir?O_O

    kopsavilkums: ja veelaties lietot lg, brauciet uz ziemeljkoreju! nax !

    #241289
    web33
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    mhmmm

    tiiri no profesionaala viedoklja:

    1. lg komplekteejosjais akumulators IR meesls.

    2. lg ir SAMEERAA rets brends ieksj lv, sjii lieta pavelk aiz sevis daargus remkomplektus :>

    3. lg kaa konkrteetam korejiesju luuznim ir konkreeta korejiesju filozofija… kas tas taads ir?O_O

    kopsavilkums: ja veelaties lietot lg, brauciet uz ziemeljkoreju! nax !

    ÄŒalīt Koreaja (made in korea) ir viena lo labākām kvalitatīvākām tehnikas precēm.

    #241290
    afigel
    Participant

    čalīt visi korejieši katrs ir spēcīgi kādā segmentā.

    un lg telefoni ir suuds. peec pieredzes darbaa ar sadziives elektroniku.

    #241291
    root
    Participant

    Afigel, se būdā pieredze. Tev taču ir 15 gadi.

    Mhhh…

    LG ir normālas trubas. It īpaši android :> Pats juzoju kp500 un gw620

    #241292
    afigel
    Participant

    katavumaati, tavai kristaala bumbai kontakti nosuubeejushi.

    #241293
    zeno
    Participant

    Cik esu dzirdējis -nekas labs nav, darbā vairāki kolēģi lieto- lielākā daļa lamājas, ka nopirkuši, vienam telefonam pat dabūja trīsreiz par garantiju plati mainīt- diez vai tas ir kvalitātes rādītājs 🙂

    #241294
    samurajs
    Participant

    A kāpēc māsa grib tieši LG GS290? Tāpēc, ka 84 Ls maksā? Ja grib ko patiešām labu (ne tikai pazvanīšanai), tad tik lētu + šaubīgs brends ņemt riskanti.

    Kāpēc ne šito par 106 Ls? Tas ir lētākais no HTC ražojumiem, bet baterija jēdzīga 1100 mAh, kamera labāka, un ir OS.

    #241295
    Scandal
    Participant

    Viņa uz mazceniekiem skatās. Es rekomendēju viņai Nokia 6303i, tam baterija laba :p

    #241296
    samurajs
    Participant

    Uj to viņa negribēs… ekrāns maziņš un nav skārienjutīgs 😀 Kaut arī ir S40 un ilgi varēs ļerkstēt 🙂

    #241297
    root
    Participant

    Tak ibites pret sienu. LG nav nekāda vaina. Tiem, kas saprot LG ir konfekte. 3310 faniem gan ir pagrūti. Pa gadu ar to pašu lētuci kp500 nav bijušas nekādas probas, ne ar ekrānu ne ko. Samurajam es gribetu pateikt, ka šaubīgs brends ir Notepad, ne LG

    https://www.lmt.lv/ajax/lat/mcm.php?mcmid=120&ajax=1

    #241298
    shady
    Participant

    Nepiekritīšu, LG kā jau normāls telefons. katram ražojumam ir izdevušiem modeļi, ir neizdevušies. Tāpat kā katram lietotājam ir savas prasības pret telefonu.

    Š eit ir apskati konkrēti par LG:

    https://notepad.lv/6559/tests-lg-gw620-(ar-androidu)/

    https://notepad.lv/6907/tests-lg-bl-40-(new-chocolate)/

    https://notepad.lv/6454/tests-lg-gd510-(ar-saules-bateriju)/

    #241299
    izredzētais
    Participant

    shady, linki bikiņ  greizi salikit..

    #241300
    samurajs
    Participant

    TavaMaate, a ko uzturies šaubīga brenda forumā? Ej uz zābaku, tas ir augstvērtīgs! 😀

    #241301
    root
    Participant

    Es no ļaunumiem izvēlos mazāko… :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā