par lnt.lv weblapu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais par lnt.lv weblapu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153798
    migors
    Participant

    šodien izdomāju ieiet LNT mājas lapā rakstu lnt.lv un man met ārā https://www.grafton.lv/ pamēģināju rakstīt ar www un tad parādijās lnt.lv mājaslapa.

    Normālu reklāmu graftons sev taisa, samukļijuši ar dns adresēm un priecājās.

    #266719
    niki
    Participant

    Diemžēl man neizdevās sazināties ar viņiem, taču uzzināju, ka viņi esot adalijušies un TVNETS esot pārdots NORVĒÄ¢IJAI:)

    TAGD Grafton esot SIA Grafton IT….

    #266720
    WordPad
    Participant

    Agrāk vienkārši bija not found, bet tagad kāds redirekts.

    #266721
    Foxsk8
    Participant

    Š ādi ir ar daudzām lapām. Vienkārši uzvārās uz cilvēku nezināšanu. Brīnos, kā LNT vispār kaut ko tādu pieļauj.

    #266722
    Svens
    Participant

    Graftons ir veidojis viņu mājaslapu. Pirmais, kas ienāca prātā, kad to pirms kāda laika piefiksēju, bija, ka Graftons nolaidis zemāk cenu par to pakalpojumu, lai drīkstētu šādi iegūt popularitāti uz ” https://lnt.lv ” rēķina.

    #266723
    migors
    Participant

    Vai tad tas jau ir sen? pirms kāda laika šādu figņu neredzēju. Tas ir tik pretīgi cik vien var būt, sēž tā kā erces un sūc asinis.

    Vispār tas izskatās pēc šantāžas. Graftons ir uzkodējis to tvnet video sistēmu un tieši tā pati tiek izmantota LNT mājaslapā. Varu iedomāties kas notiek ja LNT atsakas no viņu pakalpojumiem un vai vispār viņi var atteikties.

    Pirms gadiem diviem pie viņiem griezos lai uzkodē evekikalu kas sinhronizējas ar Navision, tad par savu uberkruto cms viņi paprasija baigo piķi.

    Par weblapu 6 k, ja ar katalogu tad plus 4 ja ar navsions tad vēl tur nāca klāt pāris k. Es beigās citur par 4 k dabūju gatavu produktu.

    #266724
    Svens
    Participant

    Es to piefiksēju kādu mēnesi atpakaļ, arī bija doma pajautāt šeit, KÄ€ vispār tīri tehniski šādu lietu uztaisa, bet kaut kā nokautrējos un nepajautāju. (Tagad var droši izskaidrot 😀 )

    #266725
    Aldis
    Participant

    Diezgan nesmuki. It īpaši laikā, kad pasaule iet uz īsāku adrešu lietošanu, un daudzi nomet to www. nost.

    #266726
    memorex
    Participant

    Arī zinu pāris LV lapas, kur bez www ir cits saturs un ar pilnīgi cits, tā jau laikam notiek tikai BedruLandē! Neesmu tik smalki iedziļinājies, bet vai tas ir vispār likumīgi…

    #266727
    migors
    Participant

    varbūt uzzvanīt Ēķim un lai kāds notepad spečuks uztaisa klonu, domāju ka tas nebūtu pārāk grūti, tas tvnet video tur tā pat ar iframe ir iebāzts iekšā. ja nu vienīgi tas graftons ir privatizējis to domēnu.

    #266728
    dzhonsons
    Participant

    Nezinu, kas jums par problēmām. Ejot uz https://lnt.lv , nonāku LNT mājaslapā :>

    #266729
    Crow
    Participant

    Problēma bija. Izbija, acīmredzot.

    Btw, vai ta Ēķis vēl vispār diriģē LNT?

    #266730
    WordPad
    Participant

    Nobijās un izlaboja. :seeker:

    #266731
    Kon
    Participant

    [pālis] >.<

    #266732
    daGrevis
    Participant

    Kā uztaisīt? Izveidot apakšdomēnu (“subdomēnu”) ar nosaukumu “www”.

    P.S. Galīgi nevietā diskusija… kāda starpība? Ko tas maina?

    #266733
    WordPad
    Participant

    Es gan piekrītu topic autoram, pats vadot lnt.lv vismaz 3 reizes esmu nodomājis :mod:.

    #266734
    Kon
    Participant

    Es vsp nevienu reizi mūžā neesmu vadījis adreses laukā lnt .. arī tv3 utt. Vai Es esmu tāds viens visā plašajā pasaulē?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā