par OEM pārinstalēšanu

Sākumlapa Forumi Software Windows par OEM pārinstalēšanu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149150
    mazais_zilonis
    Participant

    Sveiki,

    Problēma – palūdza lai pār instalēju vecu kompīti, kam savā laikā bija OEM (preinstalēta) Windows XP Professional.

    Disks, protams, ka pazudis, bet uzlīme ar kodu braši stāv. Novilku instalāciju, ieliku disku, un tiku pat līdz drošības koda ievadei, bet man izmet, ka es rakstot invalīdu, lai gan rakstu uz OEM uzlīmes uzrakstīto kodu.

    WTF? OEMiem ir kaut kādas “special” instalācijas vai kā???

    piedevām vēl https://www.microsoft.com/ man nestrādā…

    #204728
    izredzētais
    Participant

    oemi tik atšķiras ar to ka ir oemi.. windows tāds pats vien ir, bet kodi šīm divām versijām atšķirās – nevar kastes windowsu uzinstalēt ar oem atslēgu un otrādi.

    tikmēr, kamēr ir pirkuma āeks un uzlīme, ja nemaldos, vari instalēt windu ar jebkādu cdkeyu..

    #204729
    esters
    Participant

    Pirms reinstalla vajadzēja noslaukt esošo keyu ar KeyFinder. Installē vien ar dajebkādu derīgu keyu un pēc tam mēģini aktivizēt izmantojot uz uzlīmes esošo keyu.

    #204730
    drunk_lizard
    Participant

    izredzētais wrote:


    tikmēr, kamēr ir pirkuma čeks un uzlīme, ja nemaldos, vari instalēt windu ar jebkādu cdkeyu..


    muahaha

    un kaa bus ar genuine?

    speciaalisti….

    autoram jaameklee oem instalaacija…

    upd. viens par otru gudraaki….

    #204731
    Andron MacBeton
    Participant

    ** ******** **** *********** ***** ************ ********** *** ******* ******* ***** ******* *

    #204732
    izredzētais
    Participant

    drunk_lizard, tas ir tīri individuāli, wga notiferu var noņ emt. jā, nebūs tik plašs klāsts ar updeitiem, bet ja tas netraucē, kādēļ gan lai tā nedarītu? 🙂

    no likuma viedokļa tas ir atļauts.

    #204733
    mazais_zilonis
    Participant

    Paldies visiem tiem, kas mēģināja palīdzēt.

    Ja ir iespēja lietot oficiālu win versiju un saņemt visus updeitus, domāju, ka vajag to izmantot.

    Tāpat arī par “tikmēr, kamēr ir pirkuma čeks un uzlīme” daļu – pirkuma čeks sen jau vairs kā nav šai pasaulē.

    Mēģināšu vien atrast vietiņu kur lejupielādēt OEM Win instalāciju.

    Principā uzskatu, ka šim portālam vajadzētu uzturēt kaut kādu līmeni. Cilvēkiem, kas nevēlas palīdzēt un nav spējīgi bez 7 lamuvārdiem 5 teikumus uzrakstīt, tā arī neko nepasakot, te nav vietas.

    #204734
    izredzētais
    Participant

    mazais_zilonis, https://isohunt.com/download/97767329/Windows+XP+OEM.torrent

    win xp prof sp3 oem.

    ja āeka/pavadzīmes nav tad būs visai āābīgi.. mājas lietotājus tā vai tā neviens nepārbaudīs, bet ja datoru izmanto darbam, tad var arī smagi atrauties..

    #204735
    mazais_zilonis
    Participant

    liels paldies par atbildi.

    #204736
    drunk_lizard
    Participant

    macbeton wrote:

    Kur tādi ********* rodas?

    Ko tu, kropli, instalēt taisies ja smadzenes nav ne kripatas?!

    Un ko tas ****** te **** par genuine? Pats nau ne reizi izgājis EP “auditu” bet gudri te stāsta ******. ********** ********!


    piever savu sjmarnjiku, ******** *******. maaciis te mani, ********* kjeeves sprauga! EP audita gaajeejs, mhhh. pie dajebkura audita da jebkursj tev sabaastu pasja pautus mutee un liktu kosljaat, kameer aizriitos.

    skaidrs, tu, sjokolaadee spraustaa vafele, ka triis, cjetrus un arii piecus staavus ne tikai tava smirdiigaa zjauna var izdvest!?

    #204737
    ob1
    Participant

    No savas pieredzes varu teikt, ka galvenais lai sakrīt win tips, t.i., Pro vai Home. Win uzinstalē ar jebkuru key, kad tas ir virsū, atvelk keyupdatetool no šejienes , nomaina keyu uz to, kas uzlīmē un var zvanīt uz M$, lai aktivizētu. Cik tā esmu licis, tik viss ir strādājis.

    P.S. Vai kādam nav kaut kur nomētājusies win xp Tablet versija? Licence ir, bet nevaru dabūt instalācijas disku. Tas, kas atradās, bija kaut kāda MSDN versija, kurai beidzies derīguma termiņš. Jā, jā, es arī domāju, ka tajā M$ Latvija visi zāli appīpējušies, bet neko nevaru ar viņiem padarīt (KeyUpdateTool uz tā Tablet neiet – saka, ka nekompatibla win versija).

    #204738
    linx
    Participant

    macbeton wrote:

    Kur tādi nedapisteņi rodas?

    Ko tu, kropli, instalēt taisies ja smadzenes nav ne kripatas?!

    Un ko tas debīlis te dirš par genuine? Pats nau ne reizi izgājis EP “auditu” bet gudri te stāsta huiņu. Kuņasbērns nedapistais!

    Š eit laikam darbiņš administrācijai … :seeker:

    #204739
    Foxsk8
    Participant

    macbeton: Brīvdienās uzzināju nedaudz par tevi iekš liepājas dzīves, nekas spožs tur arī nebija, taka pievaldi mēli 🙂

    P.S. Nesaku, ka es labāks, vienādi, taka flame war vari paturēt pie sevis. 🙂

    #204740
    samurajs
    Participant

    Nesaprotu, kurš noņēmis banānu betonam? Fiksi spraužu atpakaļ!

    #204741
    linx
    Participant

    Neteiksim jau, ka ķirzakam ļoti skaista tā valodiņa ir 😀

    #204742
    Foxsk8
    Participant

    DL ir DL, savā laikā pats DL esmu izbanojis no tejienes, bet laiki mainās, līdz ar to arī cilvēks mainās visā tā būtībā.

    DL ir sava pieeja un tā ir kaut cik 50 – 50.

    Daudzi saka, DL uz banu, DL nobanot, esi vecis vai nē, bano DL. Vot tieši prasītājus vajadzētu izbanot. Konkurētus piemērus neminēšu.

    Bija arī tāds laiks ka DL neizpratu kā daudzums no Jums 🙂

    #204743
    Andress
    Participant

    DL uzvedas kā aptaurēts, bet jēdz ko runā 🙂 de facto

    #204744
    izredzētais
    Participant

    nebūšu pirmais un pēdējais kas to saka, bet dl ir tāds kā vietējais Dr.Hauss, izcils savā arodā 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā