par operētājsistēmām

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni par operētājsistēmām

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155400
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tātad sveicināti lietotāji, esmu nonācis pie tādas problēmas, kā Zinātniski Pētnieciskais Darbs, un man vajag jūsu palīdzību, lai viņu realizētu )

    Lūdzu aizpildiet šo anketu http://www.zettool.lv/aptauja.php?l=1&id=58…vSfa&rand2=TVh2U

    un secīgi atbildiet uz šiem jautājumiem lūdzu atbildēt postos zemāk, jo man tas būs jāliek praktiskajā daļā kā pierādijums

    3. Kādas jūsuprāt ir Windows phone priekšrocības

    4. Kādas, jūsuprāt, ir Android OS priekšrocības

    5. Kādi, jūsuprāt, ir Windows Phone defekti

    6. Kādi, jūsuprāt, ir Android defekti

    1. Kāds ir jūsu kopējais par Windows phone operētājsistēmu

    2. Kāds ir jūsu kopējais viedoklis par Android OS operētājsistēmu

    7. Kuru no operētājsistēmām, izvēlētos tieši jūs. Kāpēc?

    Es ceru ka jums visiem tiešām nekas nav pret, un jūs varētu man izpalīdzēt

    #278704
    Chr1s
    Participant

    Server not found

    #278705
    Anonīms
    Neaktīvs

    nu šim jāstrādā https://www.zettool.lv/aptauja.php?l=6150&id=5897&rand=MXvSfa&rand2=TVh2U

    un tie kas zin par operētājsistēmām tā vairāk, lūdzu atbildiet uz tiem 7 jautājumiem netīšām dažādajā secībā, kā komentāru šeit 🙂 būšu ļoti pateicīgs 🙂

    #278706
    rodgerz
    Participant

    Tāda pašķidra tā Tava anketa.

    #278707
    Anonīms
    Neaktīvs

    nu tā sanāca ;( … Varat arī uz tiem 7 jautājumiem atbildēt kuri ir minēti zemāk, jo tie nav anketā, tie ir šeit kā komentārds jāatbild, jo kā jau teicu man tas būs jāliek prakstiskajā daļā ka esmu veicis, teiksim, forumu analīzi, par cilvēku viedokli

    #278708
    samurajs
    Participant

    Problēma ir tāda, ka WP 7.5 (jo loģiski, ka jāvērtē jaunākā versija) vēl reti kuram rokās pabijusi. Kā šādā gadījumā var spriest? Vēl kaut cik objektīvi dati būtu Symbian vs. Android.

    Tā kā aptauja ir sasteigta vai arī būs pavisam nezinātniska (latviski – slima suņa murgi) 🙂

    #278709
    Anonīms
    Neaktīvs

    redz, es anktetu negribēju taisīt nemaz, un nē 7, jo tas būs aptuvenais … Man galvenais ir atbilde uz tiem 7 jautājumiem 😉 , kas ir augšā un kā komentāru

    #278710
    ruukjis
    Participant

    Par cik nav minēta Win versija tad es te par WM6.0

    3. Vēl joprojām vienīgā OS, kas atbalsta VPN ar group authentication (principā vienīgais iemesls, kāpēc vēl turo pie sava vecā Touch Cruise)

    4. Nav ne jausmas, neesmu tik daudz spaidīji, lai rastos puslīdz objektīvs priekšstats

    5.Vienīgā vadības proga no kompja ir Outlook, līdz ar to, uz kompja neko vairāk kā kontaktu rediģēšanu neizdarīsi.

    6. Nezinu

    1. Strādāt var

    2. Nav

    7. No jaunājām, nevienu… bet vispār skatos uz Win pusi.

    P.S.

    Vai ir kaut kāds īpašs iemesls kāpēc numerācija ir tik tizla -…5,6,1,2,7?

    P.P.S.

    “Aptauja pašreiz nav pieejama, jo tika pārsniegts pieļaujamais respondentu skaits! Sazinieties ar aptaujas veidotāju!”

    #278711
    depo
    Participant

    7.Symbian.Paredzama,vienkārša un var hakot visos virzienos.Uzlaužma 30 sek ar antivīrusu(piem.Dr.Web) starpniecību…

    #278712
    Aldis
    Participant

    VPN arī atbalsta ābol iOS 🙂

    #278713
    everves
    Participant

    ppc, ne palīdzēt cilvēkam puse a uzreiz kritizē… ppc, priecē vsp. vienīgi Ruukijs daudz maz objektīvi atbildēja…

    #278714
    Genādijs
    Participant

    gospaģī, pētījums pavelk uz to zinātnisko darbu kurā pētīja cik tālu pingvīns aizkakā no savas ligzdas un pats būtiskākais ar kādu spiedienu kaks nāk laukā. kas nezin – reāls zinātnisks pētījums.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā