Par pastiprinātājiem.

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Par pastiprinātājiem.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147492
    downloader
    Participant

    Nu re, nosvilināju savu Y-7111 pastūzi 20 sekunžu laikā (labāk tad jau būtu tumbas izsitis :D)

    jāpērk jauns, bet nekādā gadienā ne Y-7111 man tādi 2x gabali un apnicies staipīt visu laiku uz remontu..

    jautājums tāds – man vajag pastiprinātāju, reāli tam ir jābūt ar 2x kanāliem uz vismaz 90W nominālās jaudas (pašlaik man ir 2x S-90 Radiotehnikas tumbas, bet ir ideja laika gaitā slēgt klāt vēl 2x…) no tiem Omiem neko nerubīju (riebās elektrotehnika) tādēļ jautāju pēc padoma šeit 🙂

    Jau iepriekš paldies par atsauksmēm 🙂

    #185140
    deivs001
    Participant

    Kur dzīvojies? Interesē nograutais pastiprinātājs.

    #185141
    downloader
    Participant

    Es rīdzinieks 😀 man 2x tādi, vienu varu atdot par simbolisku samaksu, jo cik saprotu atkal nosviluši “nolādētie” kondensatori.. katru reizi remontā atstāt 15Ls zaje*ala..

    ja otru vari saremontēt par lētākām naudiņām, būšu ļoti pateicīgs 🙂 vismaz tumbas nestāvēs dīkstāvē kamēr atradīšu viņām jaunu “treneri” 😀

    pats stulbākais, ka tajā pašā remontā apjautājos par jaudām un visu pārējo.. jamajam ir 2x kanāli uz 50W, un 4x izejas…

    Skaidri un gaiši pajautāju: “90x-nieces vilks?”, atbildēja: “Jā vilks, viss ok!”, mhm, aizmirsu uzjautāt – cik ilgi! 😀

    #185142
    deivs001
    Participant

    Galīgi neder man Rīga! Gribēju vienu pievākt dēļ barošanas pārveidotājiem.

    Kādā veidā tad nodedzināji? Kas notika?

    #185143
    downloader
    Participant

    Caur pāreju ievadīju skaņu pastūzī no portabļa un sāku “dresēt” viņu! 😀 pēc 15sek bija viens klikšķis (tb, pastūža overload), nogriezu klusāk un tad pēc 4sek otrs klikšķītis un tad atslēdzās pavisam, mirgoja tikai tie jaudas indikatori..

    Par barošanas pārveidotājiem arī parunājāmies remontā.. dārgs prieks likt jaunu iekšā.. 🙂 pasaki no kura gala Tu esi un vai vari pārlodēt otru pastūzi, tad varam sarunāt sīkāk, attālums Ljā nav šķērslis, tikai laiki jāsaplāno un šoferis man jādabon.. 🙂

    #185144
    deivs001
    Participant

    Esmu liepajnieks, bet nenemos tev lodet kaut ko pagaidam, nav zinasanu. Barosanas bloks, kas majo pastiprinataja vajadzigs projektam. Tiks veidots pastiprinatajs pasa rokam. Darba vaditajs ari ir ta ka vajag tikai no ka sakt veidot.

    #185145
    downloader
    Participant

    Labi, paštukošu kas un kā ar to barošanas bloku uz Liepāju..

    bet topika nodoms man bija nedaudz savādāks.. 🙂

    #185146
    samurajs
    Participant

    Pastūzi izvēlies piem. šeit: https://www.neostore.lv/catalog/NS-00000178/

    Visām gaumēm un vajadzībām.

    Tam Y-7111 ir tikai 2 lielie barošanas kondensatori, par to maiņu mums tēma bija: https://notepad.lv/radiotehnikau7111-partaisisana-kondesnatori-jau-nomainit-t877-30.html

    Modernie kondensatori nebrūk nost!

    [img]https://img204.imageshack.us/img204/4310/u7111002ma2.jpg[/img]

    Ja tev no portabļa iekļuva 44 KHz diskretizācijas frekvence pastūzī (slikti atfiltrēta), tad varēja būt, ka tev izejas tranzistori nočūkstēja. Pie nobrukušiem kondiķiem parasti ir fons tumbās.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā