Par smirdīgajām reklāmā šajā portālā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Par smirdīgajām reklāmā šajā portālā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163198
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Pēc Firefox apgreida uz 57 versiju esmu spiests lietot jaunā tipa uBlock Origin. Kopš pārejas nevaru ielogoties Notepad.lv, neatslēdzot uBlock Origin pilnībā. Man nerāda logina laukus. Whitelistot Notepad.lv domēnu nepalīdz. Pie atslēgta reklāmu bloķētāja rāda visādus sūdus un konektējas klāt Googles domēniem. Ja nekas nemainīsies tuvākajās dienās, pārstāšu apmeklēt šo portālu un citiem iesaku darīt tā pat. Nav vairs 2001. gads, kad jo vairāk mirgojošas reklāmas Click Me! stilā, jo krutāka lapa.

    #332330
    m_janis
    Participant

    Nu nez, kas tev tur notiek. Man FF57.0.2 (64bit), uBlock Origin 1.14.20, Windows7 – nekādu problēmu. Pie tam vēl ir arī Ghostery. Meklē veinu savā kastē.

    #332331
    ruukjis
    Participant

    YES! Par vienu plānprātiņu mazāk… vēl tik jāizdomā kā Betonu aizbiedēt.

    P.S.

    Man ir līdzīga konfigurācija kā m_janim tikai Ghostery vietā greasemonkey; Win7 vietā Win10 un arī viss strādā. Būsi vien savā paranojā sa3,14sies.

    #332332
    Leichttraktor
    Participant

    Bloķēts tiek

    #332333
    Andron MacBeton
    Participant

    Kārklu ukris neprot adblock uzinstalēt? 😀

    Nožēlojams daunēns.

    #332334
    SWC
    Participant

    ROLF daunēns nemāk adblok lietot 😀 Samaksā specam un ej ielas slaucit

    #332335
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Paldies Leichttraktoram, problēma atrisināta. Izrādas ka jaunajiem uBlock var elementāri atslēgt komētiskos filtrus katrai lapai atsevišķi. Tas arī ir izdarīts.

    Digitālais eksgibicionists ruukjis šoreiz tikai paspīdēja ar to, ka lieto Win10 NSA Edition. Principā īpaši labāks nebija par Liepājas celibāta ievērotāju un viņa abiem profiliem.

    #332336
    web33
    Participant

    Es gan atbalstu notepad.lv un šajā lapā nelietoju ublock,adblock un tt

    #332337
    datacore
    Participant

    Smird šeit tikai daža laba gudrinieka morālā nostāja. Pašu ieguldījums portāla uzturēšanā ir praktiski 0, bet tāpat dirš par pāris neuzkrītošām reklāmām, kas ļauj notepad.lv turēties virs ūdens.

    #332338
    web33
    Participant

    +1

    Gribētos dzirdēt samuraja viedokli par šo .

    #332339
    shady
    Participant

    Vienīgais, kas notur šo portālu ir samuraja cīņa gars jeb entuzisma neapsīkums organismā 🙂

    Reklāmas? Tam nav nekāda sakara ar reklāmām un patiesībā – nekad nav bijis… Gan tad, kad mēs dibinājām šo portālu – par pelnošām reklāmām pat nedomājām, jo domājām, ka portāls būs ļoti šauram lokam (domājošu datoriķu domu apmaiņai), arī pat tad, kad portālam bija vislabākie statistikas rādītāji – ieņēmumi no reklāmām bija tik smieklīgi, lai neteiktu neko vairāk…

    P.S. – pats esmu nobloķējis visas reklāmas, reklāmu redzu tikai no telefona, kur nelietoju reklāmas bloķētājus kā tādus…

    P.S.S. – man vismaz nav nekādas prtoblēmas ar portāla lietošanu (nelietoju gan ne ublock, ne firefox, ne windows) 😀

    #332340
    Andron MacBeton
    Participant

    Quote:

    jo domājām, ka portāls būs ļoti šauram lokam (domājošu datoriķu domu apmaiņai)


    Nu apsveicama ideja!

    To arī vajag ieviest! Nevis ļaut te žvankstēt visādiem klauniem. Pakāsāt gan laiku kad varēja pārvilināt sakarīgos kadrus no datuves, gan uteņa, gan boot. Un viss tikai tapēc ka nejēdz izbanot troļļus.

    #332341
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Pilnībā piekrītu. Pirmais kuru vajadzētu izbanot ir betončiks.

    #332342
    Kon
    Participant

    takš īzī geim

    Pajautā uzturētājam, cik viņš saņem no portāla monetizācijas, kas būs summa X.

    Summai X piemest klāt kādus 20%, lai uzturētājam interesanti. Savākt lietotājus, kas sametīsies pirmajam gadam sākumā.. nu kkā tā.

    btw, es nodarbojos ar lapu monetizāciju 😀

    throw sum hate cunts

    #332343
    cesedy
    Participant

    Pilnībā piekrītu. Pirmais kuru vajadzētu izbanot ir betončiks.

    #332344
    samurajs
    Participant

    MeistarsUnVergs rakstīja:

    Quote:

    Pēc Firefox apgreida uz 57 versiju esmu spiests lietot jaunā tipa uBlock Origin. Kopš pārejas nevaru ielogoties Notepad.lv, neatslēdzot uBlock Origin pilnībā. Man nerāda logina laukus.

    Lietoju to pašu FF 57 un uBlock Origin ar defaultajiem settingiem. Nerādās nekur nekādas reklāmas un viss ir čikiniekā.

    #332345
    3Dklucis
    Participant

    Samuraj beidz reklamēt uBlock!:D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā