Par vai pret?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Par vai pret?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156036
    jupis
    Participant

    Sveiki tautieši!

    Kā jau visiem zināms šodien ir referendums par slāvu valodas legalizēšanu 🙂

    gribētu zināt kādas ir jūsu domas par šo visu ?

    #282821
    shady
    Participant

    Kādas vēl var būt domas?

    Kauns, ka mūsu valstī vispār ir jāiet un jābalso, lai saglabātu savu valsts valodu. Tā jau ir bardaks, ka uz katra stūra runā nelatviski, bet arī ar tevi grib runāt tieši tāpat (un ne jau tāpēc, ka nemācētu valsts valodu, bet principa pēc – jo visi tak māk krieviski, kādēļ gan runāt latviski? Un kāda būs situācija, kad būs oficiāli divvalodība?).

    Un šodien noteikti iešu balsot PRET, jo:

    * Noteikti visi krievi aizies un nobalsos PAR grozījumiem;

    * Noteikti netrūks mazums latviešu slinkās pakaļas, kuras nespēs savu smago pēcpusi aizvilkt līdz balošanas iecirknim;

    * Noteikti ne mazāk būs gļēvi raksturā cilvēki, kuri kurnēs, ka tāpat nav jēgas, ka neko nespēj ietekmēt utt;

    * Noteikti būs arī idioti, kuri paklausīs tādu pašu aģitatoru, kurš aicina uz kaut kādu mistisku protestu – mest iekšā baltas lapas…;

    * Un noteikti netrūkst ļautiņu, kuri tuvākajā laikā grasās pamest Latviju, lai dotos laimes meklējumos, un noteikti viņiem ir pie kājas, kas notiks te.

    Un tāpēc es aiziešu, lai vismaz nebūtu sirdsapziņas pārmetumi pašam pret sevi, un lai vismaz būtu ko darījis, nevis sēdējis malā.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jqUTbDiuN_M[/youtube]

    #282822
    shady
    Participant

    P.S. – cepuri nost miljons.com portālam, kuri ielikuši šodien šo te paziņojumu:

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_miljons_pret_krievu_valodu_1.png[/img]

    Un poga “Nebalsoju / balsoju PAR” ir neaktīva 😀

    #282823
    Evers
    Participant

    Tikko atgriezos no iecirkņa, protams “PRET”. Esmu švaks patriots, taču šajā jautājumā malā nestāvēšu.

    Vispār nekāda runa nevar būt par diskrimināciju vai tiesībām. Man pilnīgi nospļauties par tiem iedomīgajiem Latvijas krieviem, kas desmitiem gadu te dzīvojot, nespēj iemācīties valodu. Slinki un iedomīgi smadzeņu impotenti. Lai brauc uz krievzemi prasīt balstus par savu prāta invaliditāti. Protams, vieglāk uzlikt parakstu referendumā, kā iemācīties tik pašsaprotamu lietu kā tās valsts valodu kurā dzīvo. Nedēļu atpakaļ skatījos ziņu sižetu par spāņu čali, kas pusgada laikā latviski iemācījies tīri ciešami saprasties.

    Man nav nekas pret krieviem, ir draugos krievi, ir pat rados krievi. Cienu tos, kuri ciena Latviju, latviešus un latviešu valodu. Radinieks no Maskavas (bijušais Latvijas krievs) atbraucot pat cenšās runāt latviski, lai tikai atkārtotu valodas zināšanas, lai neaizmirstu šo valodu.

    Krievu valoda Latvijā jau tagad sagādā problēmas. Rīgā, par Daugavpili nerunājot, ir problēmas ar darbu, ja priekšnieks ir krievs, kolēģi krievi, klienti daudzi krievi un pats lāga neprot krieviski. Absurds – latvietim, savā valstī, zinot savu valodu, tādas problēmas dēļ kautkādas tur svešas valodas nezināšanas. Protams, es šeit nerunāju par tādiem amatiem, kur nākas saskarties ar ārzemju viesiem, tūristiem, utt. …kur svešvalodas pārvaldīšana ir loģiska prasība. Ja krievu valoda kļūtu officiāla, latviešiem būtu daudz daudz grūtāk.

    Nedrīkst velnam pasniegt mazo pirkstiņu, būs slikti. Vispār tad Latviju kā latvisku zemi var praktiski norakstīt. Pilna pasaule (gan Ä€frikā, gan citur) ir ar piemēriem par to, kas notiek, kad valstī papildus vietējai valodai, kā officiālā tiek pieņemta kāda liela, spēcīga svešvaloda. Vietējā valoda sāk dikti kropļoties, miksēties, līdz beidzot nomirst lielās svešvalodas ēnā.

    #282824
    richijs
    Participant

    PRET un vienīgi PRET un nevajaga klausīties bijušajos komunistos, ka latvietim labāk nepiedalīties referendumā, jo krievi divreiz nedomās un aizies nobalsot par.

    Diemžēl lielam vairākumam krievvalodīgo ir naids pret latviešiem ja arī ne atklāts tad slēpts un neesam naivi arī pirms 20 gadiem neatkarību atgūstot lielākā daļa imigrantu bija pret Latvijas neatkarību. Pa lielam ši naids pret pamatnāciju nav neveiksmīgās integrācijas sekas, bet jau nācis līdz no padomju savienības.

    P.S es personīgi ar krieviem kontaktējoties cenšos neaizskaru politikas, valodu jautājumu un vēsturi, jo cik runāts par tādām tēmām, tad gandrīz visiem ir diametrāli pretējs viedoklis ko ļoti dedzīgi aizstāv un uz vienu jautājumu dabū pretī divus pretjautājumus, atbildi un lamas cik šeit slikti. Atstāstu cik kādreiz bija labi u.t.t

    #282825
    Kon
    Participant

    Balsošu PAR, jo esmu sātana advokāts un man ir asinīs pieņemt nepopulārus lēmumus un dalīties ar tiem publiskos forumos

    Un jā, man tā zaebalo twitter’ī, faceboo’ā, draugos ik dienu skatīties BALSOT PRET, GOLOSUJ ZA tekstus. Ejiet visi nahuj gan galēji kreisie, gan radikāli noskaņotie nacionālisti. Ejiet dirst ^^

    #282826
    Aldis
    Participant

    Domāju ka tur cita jautājuma nav… PRET!

    Principā šādam balsojumam nebij jānotiek vispār. Bet takā pilna pakaļa ar saskaņiešiem tikuši pie vadības, kā arī bez saskaņiešiem visādi lindermaņi un osipovi staigā un trollējas . . . . Nonākam kur nonākam. Nejēdzības protams ar šo nepārtrauksies. Ja vienreiz tika līdz referendumam, tad meklēs nākamos likuma robus, un vēl čakarēsies tālāk.

    #282827
    Aldis
    Participant

    Takā bērns dēļ spītības ka ļaunie draugi un twitteri pāri nodarījuši balsosi par…

    Takā šajā forumā populāri ir izteikties, nākošreiz pieņem varbūt nepopulāru lēmumu, kā nedrukāt šeit neko. :]

    #282828
    Kon
    Participant

    Nē, ņemot vērā statistiku, tad nepopulārs lēmums ir tieši rakstīt

    #282829
    McB
    Participant

    Tikai izrādās ka visās tās balsis PRET vienkārši neskaitīšoties ja PAR sasniegs cik tur tos 700+ tūkstošus.

    #282830
    Kon
    Participant

    , tāpēc balsojam PAR. Izdzeršu pēdējos alus un ar iešu!

    #282831
    Atlets
    Participant

    Kāds tev laikam ar varu piespieda sēdēt twitter/facebook/draugos un vēl skatīties visas šīs aģitācijas. Pieņem nepopulāru lēmumu un izdzēsies no minētajām lapām. Kā arī mazāk populāri šodien visticamāk būtu nebalsot vispār.

    #282832
    BERILS
    Participant

    Ja mani senči cīnījās asinis liedami par mūsu sarkan balt sarkano karogu , kauns man būtu neaiziet , un nieka lapeli neaizpildīt….

    [spoil]https://twitpic.com/8lhycx” title=”žēl ka pie kastes stāvēja meitene…. |-( esmu ivo , un 8 san… on Twitpic”>https://twitpic.com/show/thumb/8lhycx.jpg” width=”150″ height=”150″ alt=”žēl ka pie kastes stāvēja meitene…. |-( esmu ivo , un 8 san… on Twitpic”>[/spoil]

    #282833
    Arcis
    Participant

    Viennozīmīgi PRET!

    #282834
    Imhoteps
    Participant

    “PRET”.

    Ибо нехуй!

    #282835
    aoma
    Participant

    Lai gan pašā sākumā bija vēlme nelikties ne zinis, tomēr aizvilku savu pakaļu un nobalsoju “pret”.

    Sanāk ķipam tāds goda jautājums, vai, atšķirībā no visiem pārējiem tautas balsošanas pasākumiem.

    #282836
    Kon
    Participant

    Arī man, reibumam pavājinoties, ievilkās ķeksis pie PRET 🙂

    #282837
    McB
    Participant

    Tu saproti ka tavs biļetens skaitās nederīgs?

    Tupā jaunatne.

    #282838
    Mednieks
    Participant
    #282839
    Gustins
    Participant

    Pienākums izpildīts un nobalsots PRET, neskatoties uz 400km šķērsli 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā