Par Windows 7 SP1 un XP mode

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Par Windows 7 SP1 un XP mode

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150830
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_windows7build7232400x250_1.jpg[/imgl]Beidzot Microsoft oficiāli paziņojis nianses attiecībā uz Windows 7 Service Pack 1. Tā drīzāk noderēs Windows Server 2008 R2 īpašniekiem, jo jauninājumi vairāk skar virtualizāciju un attālināto administrēšanu. Protams, ka SP1 saturēs līdz tam iznākušos ielāpus un Hotfix’us, bet vairāk nekā interesanta “mājas lietotājam” tur nebūšot.

    Service Pack 1 iznāks kā parasts Windows atjauninājums, bet iznākšanas laiks ir nobīdīts uz šā gada pēdējo ceturksni – apmēram gadu pēc Windows 7 iznākšanas.

    SP1 saturēs tehnoloģiju Dynamic Memory, kas ir pielikums Microsoft virtualizācijas platformai Hyper-V, un ļaus administratoram dinamiski sadalīt servera fizisko atmiņu starp virtuālajām sistēmām, kas darbojas uz tā.

    Otrs jaunieviedums būs RemoteFX. Tehnoloģija uzlabo virtuālo darbvirsmu, iekļaujot tanī Silverlight, Flash u.c. formātu atbalstu, līdz ar to paplašinot attālinātās administrēšanas iespējas.

    Kas tas tāds XP mode Windows 7 sastāvā – to laikam visi zinās: ja kāda Windows XP programma neparko neiet uz Windows 7, tad šajā modē var palaist virtuālu Windows XP, uz kura vecās programmas noteikti ies. Respektīvi, tas ir kas līdzīgs Virtualbox vai VMware.

    Interesantākais, ka normāli Virtualbox tipa sistēmas var palaist tikai uz CPU, kam ir īpašs hardware virtualizācijas atbalsts (AMD-V vai Intel VT-x). Dažreiz šo režīmu īpaši jāieslēdz BIOS’ā. Microsoft izdevies panākt, ka XP mode darbosies uz jebkura CPU, līdz ar to klientiem nav jālauza galva.

    Avots 1, 2, 3.

    #231036
    Scandal
    Participant

    Tas nedaudz priecē, ka XpMode ies bez hardware virtualizācijas, jo pagaidām man tas prieks atkrita dēļ procesora, kurš gan ir labs, bet apdalīts!

    #231037
    Aldis
    Participant

    Ir labi jaunumi. Mani interesēs vairāk tie hotfixi 😉 Jo sanāk sistēmu novest līdz “gotovijam” krietni ātrāk kā XP.

    #231038
    GulbisRG
    Participant

    Man šo 2dien vakara Septītais prikolus sāka mētāt! Ieslēdzās restartējās, gaja pats pa jaunu, kautko pats laboja. Pēc trīs viņa restariem viss griezās kā agrāk!!! Itkā ne programmas biju licis ne čakarējies kautko hmmm 😉

    #231039
    aoma
    Participant

    Atvaino, samuraj, bet pēdējā rindkopa skan dīvaini

    Interesantākais, Microsoft panācis, ka Virtualbox tipa sistēmas var palaist tikai uz CPU, kam ir īpašs hardware virtualizācijas atbalsts (AMD-V vai Intel VT-x). Dažreiz šo režīmu īpaši jāieslēdz BIOS’ā. Microsoft izdevies panākt, ka XP mode darbosies uz jebkura CPU, līdz ar to klientiem nav jālauza galva.

    es vēl saprastu, ja tas būtu izdevies kādam hakerim, bet šādā kontekstā M$ rīcība, maigi izsakoties, sanāk dīvaina…

    #231040
    reGative
    Participant

    VMvare esmu lietojis agrāk, bet nepatika. Vbox – ideāls. SP1 – laža, jau tā OS ir laba.

    #231041
    samurajs
    Participant

    aoma: tnx, ka pamanīji 🙂 Vnk tie 2 vārdi ‘Microsoft panācis’ bija domāti nākamā teikumā. Izmetu, un viss bumbās.

    #231042
    aoma
    Participant

    reGative, vmwarei tomēr labāks usb un citu dzelžu atbalsts, nekā virtboxam, arī tiklu saslēgt vienkāršāk.

    #231043
    Evers
    Participant

    ķipa vairs nebūs “Beta” ? 😀

    #231044
    samurajs
    Participant

    aoma wrote:

    vmwarei tomēr labāks usb un citu dzelžu atbalsts, nekā virtboxam, arī tiklu saslēgt vienkāršāk.

    Aha, tas bija kādreiz, iekš V-box 2. Jaunajā, 3.versijā, ir 100% USB atbalsts vnk atķeksējot vajadzīgās USB ierīces. Tāpat var vairākus virtuālos HDD saslēgt, ir tiešais pieslēgums videokartei ar 3D, un daudz kas cits nācis klāt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā