ParÄ￾dÄ«jies iPhone 4G klons

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas ParÄ￾dÄ«jies iPhone 4G klons

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151121
    buipisLV
    Participant

    [imgl]https://www.50millimetri.com/wp-content/uploads/2009/11/photoshop-app-iphone-240×100.png[/imgl]Droši vien visi būs dzirdējuši par iPhone 4G prototipu, ko 21-gadīgais Braiens Hogans atrada un pārdeva Gizmodo portālam. Iespējams, redzot šo prototipu, tev uznāk vēlme iegūt to savā īpašumā. Tā kā iPhone 4G prezentēs ne ātrāk kā vasarā, iegādāties to nav iespējams.

    Tomēr, ķīniešu kompānija “KIRF” ir radījusi pirmo klonu. Tas ir līdzīgā formā kā iPhone 4G prototips, aprīkots ar stereo skaļruņ iem, USB portu, maināmu bateriju, un kā jau ķīniešu kloniem raksturīgs, divu SIM karšu atbalstu. Telefonam ir 3.2 collu skārienjūtīgs ekrāns, un protams perētājsistēma ar dizainu, kas atgādina iPhone. Cena vēl nav paziņ ota, bet tā noteikti nebūs nekāda lielā.

    [imgr]https://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2010/05/100503-iphone4kirf-01.jpg[/imgr][imgr]https://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2010/05/100503-iphone4kirf-04.jpg[/imgr][imgr]https://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2010/05/100503-iphone4kirf-03.jpg[/imgr]

    Avots

    #234436
    alfinsh
    Participant

    forša vieta teikumā ” un protams perētājsistēma ar dizainu” 😀

    #234437
    Curtis
    Participant

    nu jābūt ar mazohistiskām nosliecēm, lai pirktu un lietotu šādu aparātu 🙂

    #234438
    RicoPico
    Participant

    Īsts iPhone maksā ~700$. Klons maksā ap zem 100$. Nu tad vismaz no tāluma būsi kruts ar klonu pie auss un elkoni paceltu 90 grādu leņķi pret torsu.

    Un jā- tas ir mazohisms. 😀

    #234439
    daGrevis
    Participant

    Esmu tādu palietojis… 5 minūtes! 😀 Tad metu prom. 😀

    Ir kamera, bet programma tai nepastāv. 😀

    Ekrānam uber izšķirtspēja! 🙂

    Lago tā, ka… 😀 😀

    #234440
    Kon
    Participant

    Arī ir lietots Iphone klons, es labāk ar baltcom peidžeri staigāju, nekā ar tādu grabažu

    #234441
    root
    Participant

    Es ierosinu autorelim iesist sev pa seju. Zaje*** tu ar savu sū** ābolu. Un ne man vienam.

    ***ziņas ar kkādiem mēsliem.

    #234442
    iKey
    Participant

    TavaMaate, a moš iesit pats sev.

    Mūsus tas ne*iš, ka tev kāds raksts nepatīk

    #234443
    budzis
    Participant

    Niideejs wrote:

    Arī ir lietots Iphone klons, es labāk ar baltcom peidžeri staigāju, nekā ar tādu grabažu

    Neesi tu staigajis ar peidzeri, ja ta muti bruuke 🙂

    #234444
    root
    Participant

    ZuliXP wrote:

    Mūsus tas ne*iš, ka tev kāds raksts nepatīk


    Jūsus tas manis pēc var arī nep*st. Vispār nevajag nevienu bez piekrišanas pi*t. Izņemot apple fanboyz.

    #234445
    Ralfie
    Participant

    +1 TavaMaate

    liekas, ka tiešām nekā interesanta nav, ja jāraksta par apple.. 🙁

    #234446
    Aldis
    Participant

    Vsp… neraksta par pašu apple, bet par klonu! 😀

    Nez man nav problēmu, ka drukā pa apple, vai windows sistēmām. 🙂 IT pasaule ir IT pasaule… 🙂 Vai tad labāk tiešām bij ka te orientējās uz Lattelecom? Ka katrs otrais raksts bij ne par ko citu, kā lattelecom ūberpakalpojumiem! Tad jau labāk ir ka taga, pāris raksti par apple, tad par nokiju, tad windows.. u.t.t.. 🙂

    #234447
    Ralfie
    Participant

    Nu lab. ir jau ir tā IT ziņa.. bet apnīk jau redzēt visās malās tā zīmola reklāmu.. nu nav tas produkts tik labs, lai es vai kāds cits cilvēks atdotu viņiem savu naudu.

    #234448
    Curtis
    Participant

    Ralfie, palieto un tad runā 😉

    #234449
    rATRIJS
    Participant

    Man nepatiik, ka raksta rakstus pa Nokia un Windows – IZNJEMT TOS RAKSTUS a to ZB lasiit pa tiem. Stuulbie nokia un win fanboyzzz!!! Man liekas, ka tos izmanto tik nekrofili (vaards geji jau ir aiznjemts ar citu ziimolu :/ )!!!

    P.S.

    es lold

    P.P.S.

    nezinaaju, ka zinju raksti ir reklaama

    P.P.P.S

    nezinaaju, ka Kjiinieshu pakaljdarinaajumi ir Apple

    P.P.P.P.S

    ok es eju atpakalj pie sava maka…

    #234450
    root
    Participant

    Zašibis palietoju jūsu kretīnisko iDraņķi. Tika pārdots uzreiz pēc tam, kad aprāvos pie dokumentu aplūkošanas ar lielu daudzumu inline datu un visādas citādas mārketa un statu drazas. Kaut viens ssh un sftp tuulis idranķim ir? Telnets? FUCK YOU!

    #234451
    Ralfie
    Participant

    ^Curtis: es esmu lietojis 3G ifounu kādu mēnesi un Sniega leopardu apmēram nedēļu.. oriģinālo ifonu jau nākošajā dienā džeilbreikoju, jo bija garlaicīgs, bet maks pats par sevi ir garlaicīgs tur pat lauzt īsti nav ko..

    Long story-short: iTunes tracina!

    #234452
    Creep
    Participant

    Curtis wrote:

    Ralfie, palieto un tad runā 😉


    Esmu palietojis macu. Konkrētāk ibook (modeli neatceros). Tad zini, labāk atgriežos pie DOS, nekā to draņķi lietoju…

    #234453
    cracks
    Participant

    80% iphone useri to neesā tikai tāpēc, ka tāds ir citiem. So pietiek ar šādu klonu, nakuj lieki piķi triekt? 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā