Parādi savu galdu!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Parādi savu galdu!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #304553
    msh
    Participant

    ÄŒaļi, jūs esat pārlieku paškritiski. Nevienā bildē bardaku nevar ieraudzīt 😀

    [img]https://content31-foto.inbox.lv/albums/m/mshathlonxp/dzhaadi_nieki/IMG-4206.jpg[/img]

    [img]https://content31-foto.inbox.lv/albums/m/mshathlonxp/dzhaadi_nieki/IMG-4207.jpg[/img]

    Uz sistēmbloka novietotais spidometrs ir pieslēgts pie kompja barokļa un veic pulksteņa un āra termometra funkcijas.

    #304554
    RicoPico
    Participant

    Pie Tevis visur izskatās kā garāžā? Man bardaku apkārt neļauj turēt mana komforta latiņa. Ciest nevaru, ja apkārt ir cūkkūts.

    #304555
    msh
    Participant

    Jā, jo tās garāžas nav kur visādas lietas sakrāmēt, un ir iestājies pohujs. Tagad gan pēdējo ģeopolitisko notikumu dēļ darba vieta jau nedēļu stāv, drīz no sēdēšanas mājās būs iestājies tāds apnikums ka uz mājām tiks atnests putekļu sucējs un smagi samazināta bildēs neredzamā atkritumu izgāztuve. Tajās bildēs jau reāli nekā nav 🙂

    #304556
    Aldis
    Participant

    Kamēr mājā remontēju istabu kurā tagad apmeties esmu – bij līdzīgs variants jo biju iekārtojies krietni mazākajā darba istabā! 😀 Citu acīm bardaks – man kārtība. Kgan arī nepatīk ka ir riņķī bardaks, bet lielajā aizņemtības skrējienā nekad laiks neatlika visu to kārtot, kā arī ja bij laiks tad gribējās vnk. atvilkt elpu. 🙂

    P.S. – tad lcd monitori vēl man nebij, un bij viens vai divi CRT! 😀 Kā tie vietu apēd.. jēziņ.. 😀

    P.P.S – tā Nokia 3310 kā ierindas telefons lietošanā? 🙂

    #304557
    msh
    Participant

    Jā, man agrāk arī bija divi CRT moņi – viens no trijiem senajiem manas istabas brīnumiem – pirmais – nekārtība [tolaik stipri mazāka], otrais – mans rakstīšanas ātrums, trešais un galvenais – visiem mūžīgi patika tas skats kā peles kursors no viena monitora iebrauc otrā… 😀

    Atbilde uz pēdējo jautājumu diemžēl ir jā. Kaut kur tajā bardakā mētājas LG GB102 kuru es labprātāk izmantotu, tika sakārtots lietošanai bet tad atklājās ka mikrofonam ir p izģec… Š itam pusķieģelim aķis ir pavārgs, jo tam ir kādi 8-9 gadi – pašam viņam rit četrpadsmitais gads, nesen vēl uzliku mazāk salauztu vāciņu, nav tas telefons izturīgs, nehuja.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā