Parādījusies jauna informācija par Windows 7 SP1

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Parādījusies jauna informācija par Windows 7 SP1

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #224977
    Aldis
    Participant

    Es kā lietotājs neatteiktos no ērtās mapju pārlūkošanas podziņas [up] 😀 Kā arī pieminētais ob-one datuma formāts! Un reiz par visām reizēm, defaulti lai varētu izvēlēties latviešu tastatūrai ne tikai [Alt], bet arī [Tildes ‘] garumzīmju variantu (Ubuntajam jau sen ir)! Klienti n-tos gadus pieradinājušies pie tildes – kas reāli gandrīz navc nepieciešama uz datora – tikai dēļ garumzīmēm! 😀

    #224978
    Wuu
    Participant

    Eudoxus wrote:

    drātējis to nabaga aizvēsturisko XP.


    Tu vienk. neesi lietojis normāli uzinstalētu XP, palietotu tādu un W7 redzēt negribētu.

    #224979
    Snorx
    Participant

    Eudoxus- tas, ka tu esi iegādājies Win7 tevi neattaisno, kur nu vēl tavas rokas… Es personīgi runāju par konkrētām lietām(HD3870X2 un Soundblaster Xi-FI aka BSOD 0x124). Vēlies ar krānu pamērīties, tad iebāz mazliet zemāk savu IbIM, bet nespried par lietām, ko neesi taustījis… Man Win7 pietrūkst tieši clasic start menu un Quick Launch. attiecībā uz QL- būt viņš ir, bet nepierasts…

    P.S. Aldi ir tāda lieta, bet diezgan neērta- ctrl+up vai alt+up, bet jau no Putna esmu iemācījies uzklikšķināt adress bar 🙂

    #224980
    Aldis
    Participant

    Mjā, man vairākas daudzmaz profesionālākas programmas vai nu nedarbojas uz windows 7, vai nu darbojas 2x lēnāk! Kad būšu pārlēcis 4GB RAM robežai 😀 Tad varēs stutēt virsū arī win7 + kādu SP2 ganjau! 🙂

    Snorx – Jup, ir tur tā kombinācija, nav kautkā ērta pagaidām! Nu jā – adress bārā var bakstīties, ehh.. visa mapju struktūra man japariet pāri 😀 Jo man ir tik pat labi daudz projekti, katram sava mape, apakšmape + mājas lapām vsp.. daudz jāstrādā ar mapēm – ar gariem un īsiem nosaukumiem – tāpēc address bārā tēmēt uz iepriekšējo mapi ir katru reizi apgrūtinoši – jo katrai mapei vārda garums savādāks, tā tad [up] variants!

    Mjā, un žēl ka nolikvidēja gandrīz pavisam parasto start panel! Žēl ka daudzas ļoti foršas lietas ir pazudušas MS OSos sākot ar windows 2000… – piemēram Windows 2000 staigājot pa mapēm – piemēram “My Music” mapē, varēja dziesmu noklausīties mazbik uzreiz, nevis vilkt playerī!

    #224981

    vēl par datumiem un laikiem… Vai win7 beidzot ir iespējam uzstādīt pulksteni lai rāda arī sekundes?

    #224982
    KristoZ
    Participant

    Aldi, bet tā kā Vistai un Win7 adreses laukā mapju ceļš tiek pārvērsts uzspiežamās pogās – kā rezultātā lietotājs nav limitēts pārlekt tikai pa vienai mapei uz augšu, bet, cik pats vēlies! Līdz ar to vajadzība pēc tādas “Up” pogas, manuprāt, automātiski atkrīt… Laikam tomēr nesaprotu, kāpēc Tev šis variants nepatīk.

    Kā arī – klienti pieraduši pie paša Tildes produkta- vārdnīcas, vai tieši pie apostrofa? Ja otrais, tad ar Laacz apostrofu pilnīgi pietiek.

    Un, vai vari nosaukt, kuras profesionālākās programmas tad Tev nedarbojas/darbojas lēnāk? Intereses pēc varētu uzlikt uz savas kastes un salīdzināt…

    Bet par to noklusējuma apostrofa variantu, kā arī datumu – jāpiekrīt.. Bet varbūt vienkārši neviens to Microsoft Latvia nav paziņojis? Kā tad viņi, nabadziņi, to varētu zināt, ka lielākā daļa izmanto tos variantus? 😉

    I’m not a racist, but… – kreisais klikšķis uz pulksteņa vai arī uzliec pulksteņa gadget. Bet tā- jā – šeit ir arī atbilde iz viena MSDN bloga:

    Quote:

    Early beta versions of the taskbar clock did display seconds, and it even blinked the colon like some clocks do. But we had to remove it.

    Why?

    Because that blinking colon and the constantly-updating time were killing our benchmark numbers.

    On machines with only 4MB of memory (which was the minimum memory requirement for Windows 95), saving even 4K of memory had a perceptible impact on benchmarks. By blinking the clock every second, this prevented not only the codepaths related to text rendering from ever being paged out, it also prevented the taskbar’s window procedure from being paged out, plus the memory for stacks and data, plus all the context structures related to the Explorer process. Add up all the memory that was being forced continuously present, and you had significantly more than 4K.

    So out it went, and our benchmark numbers improved. The fastest code is code that doesn’t run.

    😀

    #224983
    Eudoxus
    Participant

    Snorx wrote:

    Eudoxus- tas, ka tu esi iegādājies Win7 tevi neattaisno, kur nu vēl tavas rokas… Es personīgi runāju par konkrētām lietām(HD3870X2 un Soundblaster Xi-FI aka BSOD 0x124). Vēlies ar krānu pamērīties, tad iebāz mazliet zemāk savu IbIM, bet nespried par lietām, ko neesi taustījis… Man Win7 pietrūkst tieši clasic start menu un Quick Launch. attiecībā uz QL- būt viņš ir, bet nepierasts…

    Un ko tad lai saka par tavām rokām, ja to visu uz win 7 var dabūt. Bet galu galā – lieto ko vēlies. Man nudien no tā nav ne silts ne auksts. Tikai blēņas neraksti. Ja nevari atļauties nopirkt Win 7, tad vismaz esi tik laipns nekakā uz ventilatora.

    #224984
    memorex
    Participant

    Pozitīva ziņa, beidzot varēšu mājās un varbūt darbā kā pamat Win OS likt Win7, nevienu normālu win neesmu redzējis līdz kamēr nav iznācis SP1 🙂

    #224985
    Valodja
    Participant

    Servispaki no otras puses nav tik daudz domāti stabilitātes un jaunu fīču ieviešanai, bet tam, lai tauta domātu “Oooo, tagad šai windai ir servispaks, tātad stabilākā un to var lietot”. Patiesībā Microsoft tās tagad jau gatavo 2., 3., 4. un 10. servispakas. Plus vēl jaunos windows 8, 9 un 10. Pēc dažiem gadiem šodien tik iemīļoto un loloto windows 7 nodēvēs par izgāšanos vai vecu verķi un atkal pirksim kārtējo windas relīzi netbūkos, laptopos, stacionārajos un sadzīves tehnikā. Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. 🙂

    #224986
    Eudoxus
    Participant

    memorex wrote:

    Pozitīva ziņa, beidzot varēšu mājās un varbūt darbā kā pamat Win OS likt Win7, nevienu normālu win neesmu redzējis līdz kamēr nav iznācis SP1 🙂

    Neredzu neviena iemesla, lai to nedarītu jau tagad (ja vien, protams, tur mājās nedarbini atomreaktoru vai ko tamlīdzīgu). Nav dzirdēts, ka Win 7 būtu kādas nopietnas problēmas. Lai arī ko var teikt par mazmīkstajiem, tomēr šoreiz viņu relīzē šķiet ir krietni mazāk bagu nekā abolu sniega leopardā. Tiesa, šķiet, ka arī ar pēdējo nu vairs nav nekādu problēmu.

    #224987
    ob1
    Participant

    ir problēmas iekš w7, ir. Nupat liku to uz SSD, a šis man neļauj diska kešu ieslēgt…

    #224988
    Eudoxus
    Participant

    Kaut kādas problēmas ir uz jebkuras OS. Bet šajā gadījumā es tavā vietā padomātu, pirmārt, par to SSD disku, bet otrkārt – par to posmu, kas atrodas starp krēslu un datoru. Ja citiem ļauj ieslēgt kešu, bet tev ne, tad pēdējie varianti ir vairāk kā apsverami.

    #224989
    aoma
    Participant

    Iepriekšējā komenta autors liek aizdomāties, SSD un Windows 7, ideāli savietojamas lietas…

    #224990
    elvisburdajs
    Participant

    Eudoxus, Aizver muti! (jau sen gribēju pateikt)..

    #224991
    aoma
    Participant

    elvisburdajs, a varētu painteresēties, par kādiem nopelniem dundukiem pieškir e-žurnaļugas statusu? vai pietiek ar to, ka māk atpazīt alfabētu un zināt no galvas dažas populārākas taustiņu kombinācijas?

    #224992
    Eudoxus
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Eudoxus, Aizver muti! (jau sen gribēju pateikt)..

    Laikam ir jābūt e-žurnālistam, lai nāktu klajā ar tik spēcīgiem argumentiem. Apsveicu.

    #224993
    Andress
    Participant

    Aoma un Einuhs pazūd būdās. Nevienu nerausta jūsu personiskās zem koka izvemtās dogmas. :> Pietaupi vēmienu britnijas koncim kwiii

    #224994
    aoma
    Participant

    Andress, nebūtu mani pieminējis ar aplamu sākumburtu, varbūt arī būtu būdā ielīdis, šad tad Tavus ierakstus esmu piefiksējis, nu ko lai saka – briedini olas!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā