Pārdod DTV dekoderu,rūteri,WD pulti

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdod DTV dekoderu,rūteri,WD pulti

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152362
    Guss
    Participant

    Sveiki, pārdodu dekoderi bezmaksas kanāliem d-box R-101 cena 27 Ls garantija vēl pusotru gadu,ar visu iepakojumu un čeku.

    Dekoderi Digo Tv maksas un bezmaksas kanāliem cena 45 Ls,garantija divi gadi,ar iepakojumu un čeku.

    Rūteri D-Link DL 524 cena 21 Ls , garantija vēl deviņi mēneši,viss pilnā komplektā ,ar iepakojumu un čeku.

    Vipow akumulatoru lādētāju,parēdzets AA un AAA tipa akumulatoru lādēšanai ,cena 5 Ls.

    Pulti no WD media plejiera ,cena 5 Ls.

    Visas aparatūras bildes var apskatīties te https://foto.inbox.lv/sandissparbergs/08-10-2010

    Tas viss atrodas Ogres novadā

    #249634
    Aldis
    Participant

    Mani interesētu bezmaksas kanālu dekoderis. Kur tieši Ogrē atrodies? Varam to nokārtot tuvāko 2 dienu laikā?

    #249635
    Guss
    Participant

    Es atrodos Ogres novada Ķeipenē ,tas ir netālu no Madlienas.Varam nokārtot tuvāko dienu laikā nav problēmu,tik pašam jābrauc pakaļ.

    #249636
    Aldis
    Participant

    Tas i tālu, atsūti pa PM man savu nr. pirmdien/otrdien ja tajā galā kāds būs, tad sazvanīsimies.

    #249637
    Guss
    Participant

    Tātad,dekoderis d-box jau itkā ir aizrunāts. Ja paņemat dekoderi Digo TV līdz 18 oktobrim ,tad cena 41 Ls.Veikalā jauns maksāja 50 Ls.

    #249638
    Jūzers
    Participant

    Interesē WD pults. Cik ilgi lietota, cik reizes kritusi un kāpēc pārdod?

    #249639
    Guss
    Participant

    Pults lietota labi ja dienu,labā stāvoklī.Pārdodu tapēc ,ka nopirku to WD aparātu,nu neiepatikās man viņš tā līdz galam ,atdevu pašu to plejieri čomam.Tā arī tā pults man te stāv mājās.

    #249640
    Jūzers
    Participant

    Uz rīgu kādreiz nebrauc?

    #249641
    Guss
    Participant

    Braucu baigi reti,tuvākā laikā nav plānots braukt uz Rīgu.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā