[Pardod] Grand Theft Auto IV(PC)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi [Pardod] Grand Theft Auto IV(PC)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159492
    LooNeY
    Participant

    – – – – > Grand Theft Auto IV <- - – –

    [img]https://www.bildites.lv/images/5w29x36jop118sff75d_thumb.jpg[/img]

    Lielāka bilde: https://www.bildites.lv/images/5w29x36jop118sff75d.jpg

    Orģinālā spēle angļu valodā, viss instalējas perfekti, pirmais disks nedaudz vairāk saskrāpēts, bet tas tapēc, ka tas pārsvarā bij CDROM’ā lai spēli spēlētu, otrais disks praktiski kā jauns jo tas tika bakstīts tikai tad, ka vajadzeja spēli instalēt, kā bildē redzams, serialais nav blacklistots un ir izņemts no kompāniju licenžu datubāzes lai nākamais īpasnieks varetu ‘aktivizet’ spēli ar šo seriālo!

    Pārdodu, jo dzīvē vairs nav daudz laiks spēlītem un šī arī tik puva kastītē….

    #307036
    garaisezis
    Participant

    pērku pa daļām, sākumā pietiks ar AK-47 un spaini ar skrotīm

    #307037
    Crow
    Participant

    Ej tak ar galiem. Pagāšnedēļ iekš Steam bija Rockstar Weekend. Par 6.99 varēja Complete Edition iegādāt bez visādiem “nedaudz saskrāpēts”, mhh.

    https://www.greenmangaming.com/s/lv/en/pc/games/action/grand-theft-auto-iv-san-andreas-pack/

    #307038
    LooNeY
    Participant

    Kamēr otrā pasaules malā bērni mirst jo nav pieejams tīrs dzeramais ūdens…. A mani tas p*š???? Es tāpat tecinu uz nebēdu un mazgājos dušā ar tīru, izfiltrētu dzeramu ūdeni, ko man piedavā Rīgas Šªdens… Nejauc divas dažādas pasaules!

    Nu nepatīk uz orģinālā diska mazās švīkas no lietošanas, vienmēr vari ‘novilkt’ internetā, ierakstīt savos diskos un nelikt kreku virsū, bet aktivizet ar serialo…. LŠªDZU, neaizliedzu. ‘Lietota’ prece nevar būt spīdīga tikko no konveijera, tā ir lietota un cilvēkus pabrīdinu, lai nav pārsteigumi.. varbūt kāds cilvēks sadomās, ka jauna prece, bet pēcāk satiekoties p.sīs man smadzenes….

    Piedāvātu digitālo versiju, ta saprastu kārtējo mega kapeiku pisēju sašutumu, AK NĒ, veikalā pie koļas ir pa 9.50EUR!!!!!! MANI TAS NEP*Š !

    Lūdzu paskaties cik veikalos ‘kastīšu’ veidā pārdodas šī spēle un tad ber savas pupas.

    Un kā es varu zināt kas aiz katra stūra notiek? Pagāšnedēl, tā ir vēsture un šonedēļ pieļauju, ka vairs nevari savu mega offeru iegādāties, tapēc lūdzu aizej atslābsti nevis raksti savas degredējošās muļķības!

    Visādi ‘digitalie’ veikali ir 10 000 000un1 uz pasaules kuri pieņem visas populārās e-noreiķinu metodes, tatad vari pasūtīt no jebkuras vietas pasaulē un var apiet visus oficiālos veikalus, to cenas un nopirkt lētāk(precīzāks definējums šiem ”veikaliem” – spekulācija/spekulanti), bet neviens tev nepiedāvās šo preci ‘kastītē’ es pārdodu kastītē, kas ir totāli kas cits tapēc SHUT THE F*CK UP!

    P.S. Atrašanās vieta Rīga vai Jūrmala.

    #307039
    nevertell
    Participant

    Bet ar tavu disku es varēšu spēlēt multipleijeru?

    Būs man konts ar legālu GTA IV iekš Rockstar Social Club ?

    Atpūties ar savu pārdošanu, retail kastes jau sen vairs nevar pārdot tālāk.

    #307040
    Crow
    Participant

    Nebļausties, tukšpļūti. Neviens sen nešaubās, ka esi bērnībā aiz kājas pa bruģi vilkts. Ar savu kastīšu versiju vari to saskrāpēto ripuli žagatām izkārt un pašā kastītē iekakāt.

    Minētais “spekulants” piedāvā spēles Steam versiju, kur var praktiski neierobežotu reižu skaitu to lejupielādēt ar pēdējiem labojumiem par zemāku cenu, ar Paypal norēķinu garantiju, un pašam nepieceļot sasvīdušo, mataino pakaļu no čīkstošā krēsla. Spekulants esi tu, kas sliktāku preci pārdod par dārgāku cenu, un vēl brūķē muļķīgu bazaru.

    Оптом te tagad sāks visādi mopši nevajadzīgo drazu, kas ņefig kādam vajadzīga, bāzt un cerēt, ka kāds tāds pats atradīsies.

    #307041
    LooNeY
    Participant

    Nu kur problēma spēlēt MP? Izveido savu Social club kontu izveido live kontu un spēlē.. CD-keys ta legāls…

    Kurš ir teicis, ka nevar?

    #307042
    LooNeY
    Participant

    Aizej LŠªDZU uz skolas solu pamācies, minēšu kaut vai tavu minēto saitu, tas nopērk entos desmitu spēles keyu no tā paša steam offera, teiksim pa tevis minētajiem 6.99Eur, pagaida, kad offers stīmā beidzas un tad viņu mega veikalā uzliek ”atlaidi” un piedavā nopirkt pa 8Eur minot nevis, offera cenu par kuru nopirka spēli, bet minot full retail cenu… Cilvēki ķeras jo redz kāda mega ”atlaide”, apgrozījums liels, ienākumi labi! Ne jau viņi nopērk pa retail cenu teiksim 30eur un piedāvā pa 8eur aiz neko darīšanas… Tā jau pirmajās dienās bodes būtu aizklapējušās! Un šāda rīcība mans draugs nozīmē SPEKULÄ€CIJA!( Def. – Iedzīvošanās, pērkot kaut ko par zemāku cenu un pārdodot par augstāku cenu piem., preču pirkšana, lai nopelnītu uz tirgus cenu izmaiņu rēķina, arī preču pirkšana uz kredīta, lai tās pārdotu ar peļņu.)

    Atvainojos, bet veikalos jauna ‘kastīšu’ IV versija maksā 17eur-25eur, digitāli stīmā spēle maksā 19.99eur!

    Piedāvātajam fizikālajam diskam un kastītei ir lietojuma pēdas, tapēc es pārdodu ‘lietotu’ spēli par 10eur, atslēga jeb cd-keys jau ir tā ‘legalitātes’ sāls nevis tas disks, vai kastīte… hell nepatīk kastīte, iedošu to bukletiņu kur tas keys ir un kasti ar diskiem pats izmetīšu tur pat tuvākajā miskastē!

    Lūdzu man cilvēkam, kā pēc tavām domām bērnībā aiz kājām pa bruģi vilktam paskaidro KUR manā sludinājuma ir spekulēšana????

    #307043
    Quagmire
    Participant

    PS3 versija izcilā stāvoklī maksā ap 7€, tā kā savu PC versiju pa 3,50€ vari mēģināt tirgot.

    #307044
    LooNeY
    Participant

    LŠªDZU pasaki, kur tu dzīvo! Es ar kaut tulīt brauksu uz to valsti, kur ir tādas cenas!

    https://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=gta+iv+ps3

    VIA [img]https://www.gameclub.lv/img/kurpirkt180.gif[/img]

    #307045
    Quagmire
    Participant

    Es runāju par lietotiem diskiem, tādiem kā tavs. Piemēram, https://konsoles.lv/forums/viewtopic.php?f=65&t=14414 – 5€.

    #307046
    nevertell
    Participant

    Un tu CD-Key’u pats neizmantoji ?

    Katru CD-Key’u var reģistrēt vienreiz, tu pusjāten.

    #307047
    LooNeY
    Participant

    Pusjāten, ja keyu revoko(izņem no aktivizācijas sistēmas) tad nākamais cilvēks to var lietot!

    *Revoking an activation is important to reset the full activation rights and allow you to install the game on another computer or sell it. It is also important to revoke your current activation BEFORE making changes to the hardware components on your computer system.

    Bet nu tā ir, ja nabaga cilvēciņš tālāk par pirātismu dzīvē nav redzejis….

    #307048
    Ivis
    Participant

    :DDDDDDD Aizmirsi pierakstīt “Atrodos Alūksnē”.

    #307049
    LooNeY
    Participant

    Konsoles interesē tikai maziem puņķutapām, kuri tālāk par vecāku kabatu nav redzējuši… Un to spēles ir lētas jo viņas nav kur citur bāzt, kā tikai un ekskluzīvi tanī kastē vai bezjēdzīgi mētāt pa izstabu….

    Turklāt, tas, ka viens pajols izdomā pārdot par ‘x’ summu, nenozīmē, ka tā tagad ir preces vērtība!

    Tas, ka viens savu 2010 gada auto dzērumā/nedzērumā pārdod pa 100 eur, tagad nenozīmē ka tā auto tirgus vērtība ir tāda un citiem ar jālec pakaļ un ssk’ā jānomaina visiem kā viens cena…

    #307050
    j.c
    Participant

    konsoles ir kā reiz tiem, kas var atļauties sev datoru darbam un konsoli atpūtai.

    #307051
    Quagmire
    Participant

    Konsoļu spēles tieši ir salīdzinājumā ar PC spēlēm dārgas, jo nekur jau neliksies – ja tev tas aparāts ir un spēli gribi, tad nepirksi PC tikai tāpēc, ka uz tā konkrētā spēle ir lētāka. Un GTA IV priekš konsolēm tā maksā, ap 5 – 7 eiro, zinu, ka salīdzināju ar PC dārgi, bet ko padarīt? Tāds ir konsoļu lielākais mīnuss, ka uz tām nav Steam – starp citu, tieši tur reiz nopirku pilno GTA paku, sākot ar pašu pirmo beidzot ar EFLC, par, ja nemaldos, latiem pieciem.

    #307052
    Quagmire
    Participant

    Ja nemaldos, tad šī nav pirmā reize, kad viņš izceļas tirgus sadaļā – pirms tam, ja kaut ko smagi nejaucu, mēģināja tirgot tos Skype voucherus, ko deva visiem par brīvu. 😀

    #307053
    Aldis
    Participant

    Š itāds kašķis 7ls dēļ.. jēziņ.. 😀 Bet nu jā, ir nedaudz pa dārgu, ņemot vērā ka nav aiz kalniem GTA5, un tajā pašā Steamā visus GTA – GTA3, VC, SA, GTA4 var iegādāties pa 15ls, respektīvi pa aptuveni 20€.

    #307054
    Y
    Participant

    svonabarB un Crow, jūs īstie pajāteņi, zirga kokas kājas strīķēdāmies ar ābolu uz galvas un spērienu pa gūžu kritat kā pa kāpnēm, izkrīt arī plauša un beidzas mīļais “Mīlas viesulis” seriāls, nav kur likties, mizo tupeļus, bērnu mātes, tavas meitas uz jums pāļaujas.

    Atgriežoties pie zirga ratiem.

    Pārdodu Steam GTA paku par 17.99 euro (iekļauta: GTA 3, Vice City, San Andreas, GTA 4 + Episodes from Liberty city), neapmierina cena, pajāj seglus citam zirgam, vienmēr kādam augstāka cena. Atlaides bija un izbija, gaidiet nākamās vai pērciet. 😀

    drink to that!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā