[Pardod] Grand Theft Auto IV(PC)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi [Pardod] Grand Theft Auto IV(PC)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #307055
    BSOD
    Participant

    LooNeY tak netērē nervus ar šitiem santīmu p*sējiem. Es šādus esmu atskatījies un tiešām gribētu šādiem cilvēkiem pastaigāt vismaz vienu dienu līdz (paēnot), lai paskatīties kā viņi tos santīmus p*š ikdienā kaut lielveikalā ejot un sakot, ka zinat tajā un tajā veikalā ir par tik un tik lētāk un, ka jūs laikam šijā veikalā esat ar gavlu pret bruģi atsitušies….

    Š ie santīmu p*sēji tā pat neko savu mūžu nepirks jo tak naudas nav un tas viss ticamāk ir tāpēc, ka arī prāta nepietiek. Vienīgais kā viņi kaut cik sevi var dzīvē aplieicnāt ir kaut ko beztolkā iepļ*tīt tādā veidā sev pārliecinot, ka es tak esmu sabiedrībai noderīgs. Par prāta trūku jau liecina tas, ka ar putām uz lūpām te katrs 2. gatavs piesaukt Steam cenu – nē nu vispār cirks aizbrauca klauni palika…goda vārds… un kāds vēl pamanās visā šajā lietā iepīt vēl konsoles…

    #307056
    Crow
    Participant

    Umpapā, umpapā, kretīni dejo…

    #307057
    ruukjis
    Participant

    =>BSOD

    Nē, tu esi klauns! (Pēteris ©)

    Ja neesi pamanījis, tad šeit nav lielveikals, katram ir tiesības izteikt savu viedokli par cenas adekvātumu.

    Un arī es uzskatu, ka Lunija piedāvāta cena ir neadekvāta, jo:

    Kam interesē Boxota PC spēle? 90% gadījumā kolekcionāriem, savukārt viņi ir sasodīti izlepuši, viņiem nevajadzēs apskrāpētu disku, ja vien spēle nav retro no c64 laikiem. Visiem pārējime galvenais ir uzspēlēt, līdz ar to derēs arī digitāla kopija. Par cik Lunijs nav spējīgs piedāvāt nevainojamu kastīti, tad nākamais klientu loks ir vienkāršie spēlēt gribētāji un tad nu ir jānolaižas līdz zemākajai tirgū pieejamai cenai.

    Man personīgi ir pilnīgi vienalga par kādu cenu viņš te cer kaut ko notirgot, taču ņemot vērā Lunija reputāciju un Vārņa linku, ļoti apšaubu, ka izdosies nopelnīt kārotos 10 ērikus.

    #307058
    Y
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zUXJ_RP-7IA[/youtube]

    Mans jau tikai buru stūrē, vēji elš un sten, krēsli vaiga sviedros kamoltinēju pakaļām, kaut kas viņiem sāp. mission accomplished, ja izbaudi šo baudāmo baudu. Tikai tevis jūra gaužām mierīga, uzdod viļņus!, vaikociņ.

    #307059
    LooNeY
    Participant

    Nu nu… es paņemšu 100eur ātro kredītu un tev atdošu to naudu ja tieši tagad/šodien stīmā(nevis kādos 3rd party spekulantu saitos) iegādāsies GTA complete paku pa 20eirikiem… 😉 Vispirms domā ko dari!.. Bet mūsu zombētajai tautai patīk vispirms aplami pabļaustīties….

    #307060
    msh
    Participant

    Lūnij, tu vispār esi kaut reizi dzīvē pieskāries konsolei? 😀 Tās jau ir datorspēles, kuras tiem mazajiem puņķutapām interesē, jo tās var kaut kur novilkt, atlauzt un darbināt, kamēr lai to pašu izveiktu ar konsoli, vajag prātu. Piedevām lai tiktu pie konsoles, viņiem vēl ir papildus jāpielauž vecāki tās nopirkt, a dators jau ir… Nerunājot nemaz par to ka konsoles piedāvā vairāk jautrības, jo tās datorspēles, hoķ tas pats GTA, kas uz datora ir spēlējamas pa vienam, uz konsolēm ir parasti vismaz pa diviem, un visādas spēles, kuras uz datora ir labi ja pa diviem, uz konsolēm ir spēlējamas splitskrīnā pa četriem. Pamēģini, iepatiksies – protams, ja tev ir tie trīs draugi, kurus pieaicināt 😀

    #307061
    LooNeY
    Participant

    Digitāls vai nē tu legālu spēli pērc nevis dēļ diska vai boxa, tu samaksā par to keyu iekšā kurš attiecīgi tev atļauj ar šo terminu ‘legāli’ spēlēt gan SP gan MP! Kolekcionāri ir kas cits, tiem der tik perfektā stavoklī vakūmā iepakotas vai nevienu reizi neataisītas lietas, nejauciet atkal 2 dažādas pasaules….

    Jau minēju, ja nepatīk kā izskatās diski vai nav CD-roms, ta kaut vai pārinstalē savu nokrekoto pirātikso GTA IV kurš stāv uz datora, un nevis liec kreku, bet gan raksti šo derīgo seriālo un būs tev legāla spēle..

    Jau minēju – veikalos gan fiziskos gan digitālos(ne spekulantu 3rd party) spēle maksā ap 20eirām, es piedavāju pa 10eirām, respektīvi ja tā skatās, tad piedāvāju spēli ar 50% atlaidi…Jebšu neko nenopelnu vai neuzvāros… Viss godīgi!

    😉 Latvieši ir čīkstuļi un būs čīkstuļi, it īpaši atradīs nez kadus absurdu pierādījumus no marsa vai ‘viena tante teica’ lai tikai no*irstu pārdevēju, piedāvāto preci un nokaulētu cenu un tad nopirktu, hell kāds nopirktu saņemtu par brīvu, savukārt pats saņemot šo no*irsto mantu rokās par nokaulēto cenu uzreiz berzē rokas un pats sāk domāt kā pārdot/censties iesmērēt talāk par dārgāku naudu… Tadējādi uzvāroties… Diemžel, bet no visādiem slāvu vazaņķiem mūsu tauta ir palikusi tik šaurredzīga, ka tautietis tautietim bez acu pamirkšķināšanas iedurs nazi mugurā, apzags un paņems to lietu, uzspekulēs savu cenu un kaut kā pērkšņi aizmirsīties viss iepriekš n*dirstais par preci…

    Š o piemēru IZCILI var sajust un redzet ārzemēs, kur tās valsts iemītnieki tev pasmaidīs, palīdzēs un neko neprasīs par to, bet ja pretīm būs viesstrādnieks no latvijas, krievijas, lietuvas polijas u.c. šīm valstīm, ta uzprasot viņš tev vispirms iedos pa muti, jo h*ļi traucē viņu, tad apzags un vēl prasīs tev par to naudu….

    Cena IR ADEKVÄ€TA un paliek 10eur!

    Atrašanas vieta Rīga, Jūrmala, ar pasta stacijām ar varu sadarboties, bet tad pircējs sedz pasta izdevumus un nauda jāskaita protams pa bankas kontu un tikai pēc saņemšanas izsūtīšu.

    #307062
    cesedy
    Participant

    Protams, dēļ tiem muļķiem cena nav jāmaina.

    #307063
    ruukjis
    Participant

    *Dziļa nopūta* Tu esi bezcerīgs gadījums… bet nu, lai veicas ar tirgošanos.

    #307064
    akms47
    Participant

    Beidz lamāties un strīdēties, kas gribēs – paņems. labāk pasaki godīgi, par cik pats nopirki.

    #307065
    LooNeY
    Participant

    Saku godīgi – nopirku tālajā 2009 gada vasarā atlidojot uz LV brīvdienās, iegāde tika veikta Elkor spicē(jā tāds tur agrāk bija ne tikai šmotku kantoris, bet bija visāda tehnika, spēles u.t.t.)

    Ja atmiņa neviļ tad spēli iegādajos par 49.99LS(~70EUR pēc mūsdienu naudas) Sorry čeka nav, jo kuram kas tāds ilgi turas nepazaudēts? 😀 Ja nav uzticības man un mega vēlas pārbaudīt, ta droši, dabūnat kādu policijas atļauju un ejat uz elkoru un pieprasat lai rāda drošības video ieraksta arhīvu.. mana seja vienā no 2009 gada vasaras dienām tur figurēs un skaidri būs redzams mans pirkums!

    Nestrīdos, bet kaut ko cenšos argumentēt pretīm kapeiku p*sēju aunupierēm, kuri būtībā vēlas nopirkt to preci, bet ne par sākumcenu, bet apmaiņā pret 0.30Eur vērtu saldējumu…. un tad dīc un čīkst līz vemšanai! 🙂

    #307066
    msh
    Participant

    Tu katru dienu vilki ārā bukletiņu lai uz to sistu kulakā ka tur nevarēja ielikt čeku un to nepazaudēt? 😀

    No vienas puses bļāvējiem nevar piekrist, jo jebko var tirgot par jebkādu cenu, gan jau kāds muļķis atradīsies, bet tavi izteikumi kārtējo reizi parāda ka tu esi riktīgs ļoļiks 😀

    #307067
    LooNeY
    Participant

    Tavai zināšanai katru dienu nevilku bukletiņu ārā… Pēdējos 2 gadus vispār spēle netika aiztikta…. 😉 Bet nu anyway, JA NEPĒRC TA NERAKSTI! Š IS NAV DISKUSIJAS FORUMS!

    #307068
    Ivis
    Participant

    Quote:

    JA NEPĒRC TA NERAKSTI! Š IS NAV DISKUSIJAS FORUMS!

    Tu izklausies pēc mr.puķina. Lūdzu izved arā savu karaspēku no Krimas.

    #307069
    LooNeY
    Participant

    up

    #307070
    Aldis
    Participant

    Š IS NAV DISKUSIJAS FORUMS!

    Ti čo? ss.lv, zip.lv nav forums. Notepad.lv ir forums! Samierinies.

    #307071
    BERILS
    Participant

    ja ir sanākusi vēlme iegādāties GTA IV , un neesi kā lūnis saka “kapeikpisējs” rekur būs MINT https://www.1a.lv/games_speles_konsoles/pc_speles/grand_theft_auto_iv_polnoe_izdanie . 5 gadus veca spēlīte, chill. (labāk met aci uz GTA V xbox360)

    #307072
    ruukjis
    Participant

    Paklau stulbeni, vai tava gludā smadzene neapjēdz tik elementāru lietu – kamēr būs šādi piedāvājumi, tikmēr tavs izskatīsies pēc zādzības gaišā dienas laikā?

    Nu nevajag nevienam tavu GTA IV pa 10€, ar vai bez kastes.

    #307073
    LooNeY
    Participant

    Feini, ka krieviski! Mūsu valstī noteikti šo valodu var reti sastapt un vispār vajadzētu kā oficiālo valodu!!!

    😉 ‘Krieviski’ Orģinalu +dlc varu tev uz galda nolikt pa 8eur jaunu… tapēc normāli veikals uzvāras…. STASTS IR PAR ANGĻU VERSIJAS ORÄ¢INÄ€LO DISKU

    Tikpat labi es tev pretī varu te iebāzt no sska traktoru un teikt redz šis labāks….

    #307074
    cesedy
    Participant

    Stulbā galva, tevi tas krata, ko un par cik viņš pārdod?

    Ka tik par kaut ko pažēloties.

    iDiots.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā