Pārdod HD4870 un HD6850

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdod HD4870 un HD6850

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157577
    biivers
    Participant

    Uz tirgošanu iet sekojošās kartes:

    Gigabyte HD4870 (links). Tikai pati karte, ne oriģinālā kastīte, ne citi pribambasi līdzi nenāk. Cena 30Ls

    XFX HD6850 Black Edition (links). Oriģinālais iepakojums un viss kas nāca kartei līdzi. Garantija līdz 13.01.13 @ Dateks Cena 60Ls

    Ja kāds ņem kartes kopā, tad esmu ar mieru atdot pa 80Ls abas.

    Rīgā esmu 4dien ar savu auto. Varu pievest klāt, uzkavēties ja ir vēlme karti pārbaudīt utt.

    Varu sūtīt izmantojot pasta staciju, cena nemainīga.

    Sīkākas detaļas caur PM vai arī uz biivers[at]gmx[punkts]com

    #292906
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vispār labs piedāvājums! 🙂

    Vai viņas abas strādā crosfire?

    #292907
    Anonīms
    Neaktīvs

    Crossfire viņas nestrādās..

    https://img.wsgf.org/f/u/AMD_CrossfireX_Chart_compatibility_between_all_cards.jpg

    Negribu hijack-ot postu, bet varu piedāvāt Gigabyte hd6850 oc https://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3630#ov

    #292908
    biivers
    Participant

    Nop. CF diemžēl šeit nebūs, kā jau augstākminētajā postā.

    kas attiecas uz jaukšanos manā pārdošanas sludinājumā ar saviem piedāvājumiem, tad… jebkurā gadījumā, konkrētā HD6850BE no XFX ir ātrāka par minēto Gigabyte hd6850 oc karti:

    https://xfxforce.com/en-gb/Products/Graphics-Cards/AMD/AMD-Radeon-HD-6000/AMD-Radeon-HD-6850/HD-685X-ZNDC.aspx

    #292909
    Wuu
    Participant

    Parasti tirgošana nejaucos, ne mana prece, ne no mana maka atskaita. Bet ņemot vērā, ka Tu te konkrēti lej…

    Var minēt faktu, ka jebkuru kas iegādājās XFX kartes, tālāk par peles piespraušanu USB portā pie datora nepielaist.

    Un minētās Gigabyte kartes radiators ir vismaz reizes desmit labākā par XFX un atšķirība ātrdarbībā mērāma ar mikrometru.

    #292910
    biivers
    Participant

    Jebkuram interesentam ir pašam tiesības izvēlēties, apskatīties review’us netā un tikai tad izdarīt secinājumus, par to vai noskatītais produkts ir tās cenas vērts.

    Ja users dienās gribēs to karti oc’ot, tad 99% visām xfx be hd6850 kartēm GPU iet līdz 1025mhz stabili. Piedevām, benčojot iekš furmark’a. Gigabye tajā pašā laikā var lepoties ar labākajā gadījumā līdz 950Mhz. Bet nu, tas ir perspektīvā, ja useris to karti gribēs mocīt un celt performanci arī tuvākā/tālākā nākotnē, īpaši neuztraucoties par to, vai nevajadzēs drīz atkal pārdot, jo būs pa īsu.

    Un kas attiecas par dzesi, tad ir jāatgriežas pie pirmās rindkopas.

    Quote:

    Parasti tirgošana nejaucos


    Tad lūdzu, neizdari izņēmumus :>

    #292911
    Crow
    Participant

    Hmm, godājamais tirgonis neatbild uz PM, kur uzjautāju par 6850-tās seriālo numuru. Tas ir redzams garantijas papīrā, nav nemaz tālu jāmeklē. Vai es vienkārši esmu nepacietīgs vai arī ir kaut kas slēpjams (btw, nevaru iedomāties, kas)?

    #292912
    biivers
    Participant

    S/N 37***; LYY09**** / Garantija #11***

    Imho, jau nosūtīju pāris minūtes pēc Tavas ziņas… varbūt es vnk nemāku atbildēt uz ziņām 🙂

    HD4870 sold

    #292913
    Crow
    Participant

    Pieticīgi atvainojos un pateicos. Nez, nenocels kāds cits, kamēr domāšu…

    Ziņu gan neredzu, gļuki vai kas… 🙄

    #292914
    biivers
    Participant

    HD6850 sold

    #292915
    Willis
    Participant

    Man arī bija tāda XFX Radeon HD 6850 (ZNFC)– sūdīga karte, divreiz pa garantijas laiku bija remontā un pēc trešā garantijas remonta tika pa lētu naudu pārdota .

    Piekrītu Wuu, Gigabyte laikam ir stabilākās no kartēm. Tikko beidzu spēlēt ar savu Gigabyte HD 7850 Battlefield 3 un pēc vairāk kā 2 stundu spēlēšanas uz ultra settingim karte vairāk par 64 grādiem nesakarsa .

    #292916
    biivers
    Participant

    ZNFC ļoti atšķiras no ZNBC kura bija konkrētajā gadījumā.

    Uninteresanti zināt, ko Tev tajā garantijā tur remontēja 😀 Vai arī tu uz pašu ražotni sūtīji? 😀

    #292917
    Willis
    Participant

    Quote:

    Un interesanti zināt, ko Tev tajā garantijā tur remontēja 😀

    [!] Videokarti remontēja .

    #292918
    biivers
    Participant

    Un kas garantijas lapā tika minēts par defektu? :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā