Pārdod laptopu HP DV6000

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdod laptopu HP DV6000

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150720
    remzijs
    Participant

    Pārdodu pa detaļām, kompis eijoš..Vienīgi baterija beigta jātur pie lādētaja. Diezvai kāds gribēs pirkt visu kompi, ja tomēr ir intrese tad sakiet.

    #229682
    Creep
    Participant

    Cik prasi par visu kasti? Parametrus vari nosaukt?

    #229683
    remzijs
    Participant

    Man ta kaste ir tāda ka ir…pāris pogas nav..

    Core 2 Duo 2.0 ghZ,2gb ram, 7400 geForce,hdd 250gb

    #229684
    dajaNa
    Participant

    ir interese par HDD un Ram`u ! cik prasi ?

    #229685
    aoma
    Participant

    25ls

    #229686
    remzijs
    Participant

    aoma wrote:

    25ls

    Atdošu tev par 25latiem, ja atpumpesies 150 reizes..

    #229687
    aoma
    Participant

    remzijs wrote:

    aoma wrote:

    25ls

    Atdošu tev par 25latiem, ja atpumpesies 150 reizes..

    ta nu gan, un ja 300 reizes, atdosi pa 12.50?

    (tīri personīgi, bet fiziskā forma man savulaik ļāva jau pamatskolā izpildīt visas GDA normas uz teicami, tā kā esmu gatavs pierādīt to, ka ja tur pulveri sausu, tad problēmāqm nevajadzētu būt arī manos gados :))

    #229688
    izredzētais
    Participant

    te nu nebija minēts kā atpumpēties .. platā tvērienā ar roku izliekšanu ne tik vien kā 150x var atspiesties 🙂

    ja nu pavisam švaki, liekam ceļus pie zemes un atspiežamies visas 300 reizes 😀

    #229689
    aoma
    Participant

    ok, vēl pāris lieciniekus un topika autors būs man parādā kasti alus, lai es to datoru vispār ņemtu 😀

    ja nopietni, mani interesē gan, tas ka baterija netur ir pie di*sas mazas ragutiņas, meklēju vienkāršu, ejošu kasti tikai internetam, kas neaizņem daudz vietas.

    #229690
    remzijs
    Participant

    Intrese tad tev varbūt ir, bet maksāt tu negribi. Tā ka diezvai kaut kas var sanākt…

    #229691
    Creep
    Participant

    Tad nosauc konkrētu ciparu!

    #229692
    remzijs
    Participant

    150ls

    #229693
    Wuu
    Participant

    remzijs wrote:

    150ls


    ROFL MAO

    #229694
    Jaunzems
    Participant

    remzijs wrote:

    150ls


    jauns… a cik lietots? 8>

    #229695
    aoma
    Participant

    remzijs wrote:

    150ls

    galīgi širmis aizbraucis?

    #229696
    remzijs
    Participant

    Iespejams 😀

    #229697
    Svens
    Participant

    Jaunzems wrote:

    remzijs wrote:

    150ls


    jauns… a cik lietots? 8>

    Ja negribi, lai cilvēki smejas par Tavu stulbumu vai vēlmi kaut kādā veidā izcelties, parādi, kur Latvijā dabūsi šādas vai līdzvērtīgas komplektācijas portatīvo datoru kaut vai par divreiz augstāku cenu.

    #229698
    Evers
    Participant

    Nu tas jau bij jāsaprot, ka notepad.lv nav vieta, kur izdosies pārdot jebkādas komplektācijas un stāvokļa dv6000 (vienreizējas lietošanas dators), tikpat labi rallistu forumā varētu tirgot Dacia Logan (vienreizējas lietošanas auto).

    #229699
    Svens
    Participant

    Evers wrote:

    Nu tas jau bij jāsaprot, ka notepad.lv nav vieta, kur izdosies pārdot jebkādas komplektācijas un stāvokļa dv6000 (vienreizējas lietošanas dators), tikpat labi rallistu forumā varētu tirgot Dacia Logan (vienreizējas lietošanas auto).

    1) Kur tas bija jāsaprot? Kaut kur Tavs izdomājums ir iemūžināts tā, lai to var redzēt pirms raksta jaunu ziņojumu?

    2) Vienreizējās lietošanas dators? Pašam ir bijis vai atkārto kaut ko dzirdētu bet līdz galam nesaprastu/nenoskaidrotu? Konkrētiem DV6000 izlaidumiem ir iebūvēts brāķīgs nVidia čips, kam ir zemāka pārkaršanas temperatūra nekā citiem portatīvajiem datoriem (un nemūžam šo datoru neuzkarsēsi līdz tai riskantajai temperatūrai, ja datoram ļausi elpot (neturēsi uz segas)). Un tas ir VISS. Jā, tā ir brāķa nVidia detaļa, bet NE visiem DV6000. Kas Tev liek domāt, ka šis ir tas modelis? Kas Tev liek maldināt citus, ka pie tādiem ir pieskaitāmi visi DV6000 modeļi? Ar vairumu DV6000 nebūs nekādu citu problēmu. Tas ir labs price/performance dators. Godīgi sakot, pirmo reizi redzu tik daudz mītu par portatīvo datoru. Bet nu te jau tos mītu radītājus var redzēt.

    #229700
    izredzētais
    Participant

    Svens, te nav nekādu mītu. zināmai notepad.lv lietotāju daļai agrāk ir piederējis šis portatīvais dators, ieskaitot mani 🙂

    arī darbā izteikti daudz cilvēki nesa šim modelim māti mainīt.

    tiesa, jāsaka ka datoriem ar amd turion procesoriem šī kaite piemita izteikti biežāk, bet tik vai tā. nav arī zināms vai šis konkrētais dators kārtējo reizi nav pabijis servisa centrā āipa pārlodēšanas ietvaros, kā rezultātā tas sūds vēl ir pāris dienas lietojams.

    ja vēlies pa 2x augstāku summu (300LS) iegādāties līdzvērtīgi jaudīgu (pat jaudīgāku) ~4-5 mēnešus lietotu toshiba laptopu, padod ziņ u – labrāt savējo nopārdotu, garantija vēl ~ 19-20 mēneši 🙂 – lūk tev dzīvais piemērs

    Quote:

    parādi, kur Latvijā dabūsi šādas vai līdzvērtīgas komplektācijas portatīvo datoru kaut vai par divreiz augstāku cenu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā