Pārdod laptopu HP DV6000

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdod laptopu HP DV6000

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #229701
    remzijs
    Participant

    nav arī zināms vai šis konkrētais dators kārtējo reizi nav pabijis servisa centrā čipa pārlodēšanas ietvaros, kā rezultātā tas sūds vēl ir pāris dienas lietojams.

    Domā ko tu runā. Varbūt esi pieradis metāties ar nepatiesiem apgalvojumiem, es neēsmu pieradis tā darīt un otrpus ekrana runāt par to-par ko es neko nezinu. Un es to iesaku arī pārējiem “spicajiem čaļiem” . Ir tē arī normāli džeki nesaku to par visiem, bet man tas jau ir izbesījis-tā nesakarīgā vavuļošana un jeb kuras lietas nolikšana līdz zemei, diez uz ielas varat pārspļaut pāri lūpai!? notepad.lv ir ok, netaisīšu te scēnes ka aizeiju no šīs komūnas vai ka esmu aizskarts un apbižots. Tas nekas ka esam aiz ekrāna, vajag piedomāt pie tā ko runā, tas norūda personību.

    #229702
    Svens
    Participant

    izredzētais wrote:

    Svens, te nav nekādu mītu. zināmai notepad.lv lietotāju daļai agrāk ir piederējis šis portatīvais dators, ieskaitot mani 🙂

    arī darbā izteikti daudz cilvēki nesa šim modelim māti mainīt.


    Nu gan zināmā lietotāju daļa – Tu un mistiski darba kolēģi. Ok, Tev bija brāķis? Remzijam brāķis nav un mans DV6500 arī bez problēmām strādā. Divi pret vienu.

    izredzētais wrote:


    ja vēlies pa 2x augstāku summu (300LS) iegādāties līdzvērtīgi jaudīgu (pat jaudīgāku) ~4-5 mēnešus lietotu toshiba laptopu, padod ziņu – labrāt savējo nopārdotu, garantija vēl ~ 19-20 mēneši 🙂 – lūk tev dzīvais piemērs

    Quote:

    parādi, kur Latvijā dabūsi šādas vai līdzvērtīgas komplektācijas portatīvo datoru kaut vai par divreiz augstāku cenu.


    Tas bija adresēts Jaunzemam. Viņš par jaunu datoru runāja.

    Un pavisam godīgi – žēl, ka Tev, izredzētais, nācās iegādāties brāķi. Kā jau teicu – ja tā nenotiek, DV6 ir ļoti labs cenas/veiktspējas/dizaina dators.

    #229703
    izredzētais
    Participant

    remzijs reizēm pārdodot “melnās aitas” ir jārēķinās ar zināmām consequencēm. 🙂 ja jau tev nav par ko uztraukties, tad kādēļ gan stresot? defaultā esmu ļoti mierīga un draudzīga persona, kā arī par savu fizisko sagatavotību nevaru sūdzēties (ja jau ieminējies).

    90% notepadieši ir informēti par šo astranomisko brāķa procentu, bet kā jau pats minēji – vēlies kompi nopārdot pa detaļām, un plate būs tā kas aizies viena no pirmajām. tad arī to pērkot, mūsu prātīgais notepadietis, ļoti labi redzēs vai ar konkrēto plati ir vai nav kas darīts.

    visticamāk 2-3 gadus vecs dators kaut reizi ir bijis skrūvēts vaļā putekļu tīrīšanas ietvaros, to manot, neviens prātīgs cilvēks dv2000, dv6000, dv9000 kompjus nepirks. once again – šeit lielāka iespēja kompi nopārdot, tiktiešām, ir pa detaļām, savukārt nekonsultētiem cilvēkiem kam šī tēma ir visai sveša var kaut beigtu suni iesmērēt 🙂

    btw, ja pašlaik būtu nepieciešamība, es pirmais stāvētu rindā uz plati 😉

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā