Pārdod mātes plati +ram+cpu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdod mātes plati +ram+cpu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158941
    external
    Participant

    Gigybite SL 775 plate

    ar ddr2 slotiem un atiecīgi e5200 dual core intelu.

    Ir arī iebūvēta video karte , bet tas netreucē ja ieliek arējo video karti

    https://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2669#ov

    strada bez defektiem

    Ja intresē lidz varu iedot samsung sata 160 gb + 5ls

    plate + cpu + 2 gb ddr2 kingstom rami

    ap 35ls

    ar hdd 40 ls

    cena runājama

    ir arī citi Intel SL 775 CPU

    E4500

    e1400

    e2080

    u.t.t

    #303074
    Stormbird
    Participant

    Tas ka esi no Rīgas ir pašsaprotami ja? Man jau liekas ka mūsdienās ne tikai Rīgā ir pieejams internets.

    #303075
    Crow
    Participant

    Mu’ ciet! Ä€rpus Rīgas cilvēki nedzīvo!

    #303076
    deriksx
    Participant

    Neiebraucu, bet nu poh 🙂

    #303077
    aoma
    Participant

    Kas tur ko neiebraukt – pastāv pilnīgi oficiāls uzskats, ka ārpus Rīgas dzīvo vieni vienīgi deģenerāti un deklasēti elementi, kuriem na* viss, ieskaitot datorus un internetu.

    Kursīvā ieliktais ir samērā precīzs citāts no finansu ministra Vilka teiktā kādā TV ziņu raidījumā.

    #303078
    Stormbird
    Participant

    Nu ja, tas nekas ka pati Rīga ir niecīga daļa no no visas Latvijas…

    #303079
    shadow118
    Participant

    tas jau nekas, ka tajā niecīgajā daļā dzīvo trešdaļa Latvijas iedzīvotāju

    #303080
    aoma
    Participant

    Kad sabruks ES, un tas ir tikai laika jautājums, tai vienai trešdaļai +pārējo lielāko pilsētu snobiem, būs sūdi ne pa jokam…

    #303081
    deriksx
    Participant

    Ā, skaidrs.

    Nu Es nedzīvoju Rīgā, liekas ka Tu ar, poh 🙂 laukos badā nenosprāgs.

    Lai veicas.

    #303082
    aoma
    Participant

    Nidzīvoju gan, toties radi dzīvo. Kad atbrauc pēc paikas un redz, ka es vēl neesmu savu būdu nevienam pārdevis, jūtas stipri izbrīnīti, gandrīz vai aizvainoti 😉

    Es šodien nedaudz, prozit 🙂

    #303083
    deriksx
    Participant

    Priekā, es te ar niekojos :).

    Man te ar ”kosmonauti” riņķī dzīvo, ar sapņiem pa Marsu staigā bet realitātē mērkaķojas te pat uz zemes :).

    Tie radi droši vien piekrāmē pilnu mašīnu laiku labumus ar? :), kad brauc prom.:).

    #303084
    ruukjis
    Participant

    Jā, jā, aoma, tāpat kā ASV brūk un brūk, un ir tik sabrukusi, ka Š…ujorka jau pamesta – visi uz laukiem aizvākušies 😀

    #303085
    deriksx
    Participant

    Nu ne par to ir runa , jau aizrāvies bet par laukiem un pilsētniekiem tas ir dzirdēts fakts, tā kā bez apvainojumiem 🙂

    #303086
    aoma
    Participant

    Vakar biju galīgi mests, jābrīnās, ka taustiņus vēl varēju atšķirt. Izstājos no šī klubiņa, lai tak cilvēks tirgojas.


    #303087
    Aldis
    Participant

    Jauks offtopiks.. 😀

    #303088
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pilnīgs pizģec. Es pat netaisos atvainoties par lamāšanos, jo izskatās ka te savākusies visa centrāltirgus elite. Nu jūs pirksiet to mātesplati un pārējos štruntus? Nē? Nu tad aizveriet mutes ja nevarat neko sakarīgu pateikt, kam interesēs piedāvājums pajautās no kurienes cilvēks ir (man arī gadās šad tad kaut ko aizmirst). Tipiski foruma dirsēji, ka tik “skaistāk” izrunāties par otru cilvēku. Man reizēm paliek kauns ka esmu latvietis dēļ šādiem indivīdiem kuri tik to zin kā meklēt kur piekasīties!

    #303089
    ruukjis
    Participant

    Interesanti, ka visi, kas tev nepiekrīt ir infantili, idioti un visādi citādi garīgi atpalikuši, lai kāds arī nebūtu sarunas temats. Lai gan šobrīd tu izklausies pēc likteņ-ķērcēj tantes uz centrālā tirgus podesta, kas skaļi bļauj: “Bīstieties Jūs grēcīgie pilsētnieki – Eiropa sabruks un Jūs piemeklēs bads un mēris!”

    Runājot par vēsturi – ASV, lūk tev analoģisks Eiropas piemērs, eksistē jau vairāk kā 200 gadu. Eiropai, tieši šodien paliek apaļi 20. Ja velkam vēsturiskas parelēles… tad pēc 180 gadiem, pieņemot, ka ASV rīt sabruks, mani vairāk interesēs kā izskatās mans zārks no iekšpuses, nevis kādā *irsā būs Eiropa.

    #303090
    ruukjis
    Participant

    Apsveicu ar iestāšanos centrāltirgus tukš-dirsēju klubiņā, tagad pa īstam esi viens no mums, jo tavs posts šajā topikā ir tieši tik pat vērtīgs cik visu pārējo… 😀

    #303091
    dexsters
    Participant

    Rīdzinieku vienīgais labums ir tas ka viņi dzīvo Rīgā,negribas pat iedomāties to ārprātu kas sāktos ja šamie pārvāktos uz laukiem.Tādā ziņā PSRS laikos bija labāk,šamie pa Rīgu nodarbojas ar savām ģēlām bet mēs laukos pa cilvecīgam dzīvojām.A kas tagad?braukt iedzēris nevarot?nu tad nebrauciet dzēris savā Rīgā un lieciet mūs te laukos ar savām gudrībām mierā.

    #303092
    shady
    Participant

    Skatos, viens pārdod detaļas, ienācu, lai apskatītos – galu galā 18 komentāri…

    Jopcik, 18 komentāri un neviens, NEVIENS nav par tēmu 😀 Nu, c`mon, kā var parastā sludinājumā nonākt līdz diskusijai par Eiropas un ASV sabrukšanu? wtf? WTF?!?!?!

    Jā, jā, es zinu – es ar. free-bump 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā