Pārdodās portatīvais dators IBM/Lenovo Thinkpad T500

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodās portatīvais dators IBM/Lenovo Thinkpad T500

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153602
    cepis
    Participant

    Pārdodās Thinkpad sērijas portatīvais dators T500 perfektā stāvoklī! Garantija vēl vairāk par gadu! Akumulators 3-4 stundas! Ekrāns – 15,4 collas, Intel Core 2 Duo P8400 2,26Ghz, RAM 3Gb ddr3 1066, HDD – 80GB, Video karte Intel GMA 4500. Dators perfektā stāvokli, jo lietots mājas apstākļos, klaviatūrai nav redzams nolietojums, jo dators tiek lietots ar Logitech Alto ierīci! Kā arī mājas apstākļos tiek lietots bez akumulatora, kas arī ir svaigs!

    Š is dators ir īsts “kaujas zirgs”, gan tā konstrukcijas, gan arī uzticamības ziņā, un priekš cilvēkiem, kas saprot un novērtē kvalitatīvu preci!

    Intereses gadījumā rakstiet uz [email protected]

    Cena: 420Ls

    #264222
    Foxsk8
    Participant

    Cena neadekvāta.

    #264223
    shadowmen
    Participant

    Lai cik labs tavs dators,bet tomēr lietots…(kurš zin ko tu ar viņu esi darījis)

    Pievienojos fox,cena ir neadekvāta!

    #264224
    Taurs
    Participant

    Adekvāta cena būtu ap 100Ls, jo CPU švaks, videokartes nav, ražotājs (Lenovo) ar sliktu reputāciju.

    OS vispār nav pieminēts, tad jau stāv defaultā draza, kas nav īsti lietojama.

    #264225
    cepis
    Participant

    OS Windows 7! Un Thinkpad sērijai par kvalitātes trūkumu būtu grēks sūdzēties!

    Vēl arī pārdodu thinkpad x61 https://bit.ly/hWSYf9

    #264226
    nevertell
    Participant

    Taur, lētie lenovo protams ir mēsli. Bet t500 nav gluži lētais mēsls. Cpu priekš mūsdienām tiešām arī ir lēns. Es teiktu, ka cena nav tālu no “adekvātās” cenas. Š itas nav prastais plastmasas mēsls, ko pārdod tāpēc, ka tas ir palicis pussprādzis.

    #264227
    cepis
    Participant

    piekrītu tev! Š ie ir pavisam citi Lenovo nekā lētais šerpatrebs 🙂

    Tātad T500 tikko aizgāja! Viss notika 10 minūtēs 🙂 Jo kompis bij vispār svaigs, jo lietoju ar logitech alto klaviatūru un docku! Apskatijās un nopirka!

    Palicis Thinkpad x61, varbūt kādam tavam paziņam vajag ultraportablu portatīvo, ar ļoti labu akmumulatora darbības laiku! Kompis ļoti mazlietots! Un, kad lietots ļoti saudzīgi!

    #264228
    Taurs
    Participant

    Puisīt, nav atbildēts jautājums par OS.

    Un nestāstiet man par to, ka Lenovo spēj uztaisīt kvalitatīvu dzelzi… nu nav vēl bijis tā – man klientos ir arī džeki, kas pērk laptopus par 1000+ Ls un Lenovo ir radījis dauuuuudz problēmas.

    #264229
    cepis
    Participant

    X61 ir Windows7 home premium 32bit

    Nu nezinu, man jau kurais Thinkpad kompis no Lenovo/IBM, nav sūdzību bijis, jo Thinkpad ir saglabāta šīs sērijas izturība, dizains un lietojamība no IBM laikiem! Pirms tam bija no Thinkpad saimes T60 un T61 🙂 nu nekādu sūdzību vispār!

    #264230
    Taurs
    Participant

    neiet runa par to, ka ir w7, iet runa par to kas un kā to OS ir instalējis.

    #264231
    cepis
    Participant

    Pārliku pats Win7! Bet viss strādā perfekti!

    Pats Windows 7 strādā labāk, nekā, tas, kas bija uz T500, kur Win7 pirku atsevišķi!

    #264232
    Taurs
    Participant

    kas tu tāds esi, lai tavs w7 strādātu?

    #264233
    cepis
    Participant

    es parasts Latvijas pilsonis! Š ai diskusijai nesaskatu nekādu tālāku jēgu!

    #264234
    Taurs
    Participant

    Tad nodzēs topiku un *** tutai prātu.

    #264235
    cepis
    Participant

    Topics jau ir par to, ka es pārdodu datoru it kā vai ne!

    Un nevienam es prātu nepi*u! Tā, ka lūdz bez tādiem aizskarošiem komentāriem! Nepatīk nelasi!

    #264236
    Taurs
    Participant

    Vēlreiz – *** tautai prātu. Vai es nesaprotami izteicos?

    #264237
    shady
    Participant

    Bans lietotājam Taurs uz mēnesi par citu cilvēku publisku cieņas aizskaršanu un tiesību ierobežošanu.

    Un es šoreiz esmu labs, jo tavs īstais konts ir bloķēts uz gadu, bet izskatās, ka atkal esi sācis vecos niķus….

    #264238
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hmm, Cenzūra LV ir aizliegta satversmē…

    #264239
    shady
    Participant

    Un dzīt beztēmu un aizskart citus portāla lietotājus ir aizliegts šajā portālā!

    Bans lietotājam Taurs pagarināts uz 6 mēnešiem!

    #264240
    ruukjis
    Participant

    Nezinu, ko Lenovo ir nodarījis Govīm, bet manā izpratnē tie ir ja ne labākie, tad vieni no labākajiem dzelžiem. Kompānija, kurā es strādāju pašos sākumos bija Lenovo politika, vēlāk pārgāja uz Dell un pēc diviem gadiem atkal atgriezās pie Lenovo, tikai dēļ tā ka dzelži uzticami.

    Es neko nezinu par Lenovo “bling, bling” sērijām – tie kuri ir mēģināti uztaisīt smuki, bet kantainie plastmasas kluči (piemēram T sērija) ir ļoti uzticami.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā