Pārdodu….

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152446
    kassells
    Participant

    Pārdodu Subwoofer :

    https://www.bildites.lv/images/tgg90xubb06uvsmgib.jpg

    Lietots mazliet vairāk, kā 2 mēneši. Var redzēt, ka lietots, bet pa lielam defektu nav. Skan labi. Pašam iebūvēt tumba + var pieslēgt 6. + komplektā vads lai varētu pie PC pieslēgt. Kopējā jauda 120W.

    Cena 10Ls.


    Pārododu Sweex Optical Mouse Black PS/2:

    https://www.pcgonmad.co.uk/images/Sweex%20Optical%20Mouse%20PS%202%20Black.gif

    Nelietota ar iepakojumu.

    Cena: 3.50

    Atrodos Ventspilī.

    #250628
    Creep
    Participant

    Kādi konektori tumbām tam subūferim? tulpītes vai vadi plikie?

    #250629
    _Mo3_
    Participant

    varēji jau nu dzīvi bildi iemest!

    #250630
    kassells
    Participant

    konektori ir pliki vadi.

    #250631
    Creep
    Participant

    Sorry, tad nederēs. Bija velme sadalīt x-540 divos tumbu komplektos…

    #250632
    Aldis
    Participant

    Varētu paņemt, tikai dzīvo pa tālu no manis 🙁

    P.S. – viens kas tirgojas, un dod tiešām adekvātu cenu!! 🙂 (Mācies remzij)

    #250633
    remzijs
    Participant

    Aldis wrote:

    Varētu paņemt, tikai dzīvo pa tālu no manis 🙁

    P.S. – viens kas tirgojas, un dod tiešām adekvātu cenu!! 🙂 (Mācies remzij)

    Gaidu to brīdi kad kāds no jums par kaut ko prasīs naudu 😀

    #250634
    Aldis
    Participant

    Ja tu kaut ko no manis gribēsi pirkt, tad speciāli cenai pielikšu PrVN (Pievienoto remzija vērtības nodokli)

    #250635
    remzijs
    Participant

    Aldis wrote:

    Ja tu kaut ko no manis gribēsi pirkt, tad speciāli cenai pielikšu PrVN (Pievienoto remzija vērtības nodokli)


    Es vismaz par sevi varu pastāvēt arī aiz šī ekrana un varu atbildēt par to ko saku jeb kurā brīdī…par tevi es šaubos….sapļaks

    #250636
    remzijs
    Participant

    Esmu Limbažnieks, ja te kadam ir problemas varam tās atiecīgi atrisinaat…tulin varu pateikt kaa mani sauc un kur mani mekleet, jeb varam to visu pagriezt otraadi…man nav probleema ar jeb kuru no jums satikties…bled es neesmu pieradis uzkaapt kokaa un teelot suuro veci………davai balamutes, uz placi!!!!

    #250637
    nevertell
    Participant
    #250638
    remzijs
    Participant

    Viss ir Ok, liidz briidim…pāris nedēlas atpakl seit apvainoja mani un manus draugus…man tas nav saprotams, kas seit kaut kaadi pedini sanaakusi,kuri nesaprot ko runā….esmu grūšu sitis gadiem un pieņemu ka šeit 90% varētu žokli izmainīt līdz nepazīšanai, bet es ne reizi neēsmu nevienu apvainojis un centies jeb kadaa veidaa aizskaart, jo es cienu sevi un cilvekus sev apkārt, neatkarīgi no viņu uzskatiem un zināšanām….

    #250639
    nevertell
    Participant

    Paga, kurā brīdī notika draugu apvainošana ?

    Labi, ļauns tu esi, vismaz finansiāli, bet, ja pēc tā var spriest par taviem draugiem, tad kāds mums te ir ekstrasens.

    #250640
    remzijs
    Participant

    nevertell wrote:

    Paga, kurā brīdī notika draugu apvainošana ?

    Labi, ļauns tu esi, vismaz finansiāli, bet, ja pēc tā var spriest par taviem draugiem, tad kāds mums te ir ekstrasens.


    Bija te teksti laiku atpakaļ, butu muļķīgi te svilties par to visu…te daudziem liekas ka viņi zina daudz, bet īstenība uz kopējā fona viņi nezina neko, tikkai to cik ir spējuši izlasīt un atcerēties-kaut arī tas ir daudz…Bet ērgļu šeit netrūksts….

    #250641
    kaqp
    Participant

    Tāds labi ja 30w izspiedīs, kādi vēl 120 ?

    #250642
    Aldis
    Participant

    remzijs wrote:


    Es vismaz par sevi varu pastāvēt arī aiz šī ekrana un varu atbildēt par to ko saku jeb kurā brīdī…par tevi es šaubos….sapļaks

    Gaidu kad to ēKrānu pārdosi pa lielo piķi.. 🙂 Nu un varam satikties, kāpēc gan ne?! Iedzersim kopā tēju.. parunāsim.. un tā.. 🙂

    Nu un neapcelšu vairs Tevi… vēl nesen Tev te viss likās smieklīgi, taga jau ar žokļu ārstēšanu gribi nodarboties…

    Reku.. resurss Tev.. https://dzertuve.lv/

    Un kaqp – tie standarti šādiem dīvainismiem vnm. ir uzskrūvēti.. nav jau “Radiotehnika” vai kas profesionāls. Kgan – priekš mājas istabas parībināšanas pilnībā pietiek. Kā jau mineju, labprāt paņemtu, ja tas neatrastos otrā LV galā.

    #250643
    kassells
    Participant

    Tad nevienam neko nevajag?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā