Pārdodu!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152740
    linx
    Participant

    Pienācis tas laiks, kad arī man beidzot būs jauns kompītis, tādēļ arī tagad mēģināšu “atbrīvoties” no mana pašreizējā datora, tā teikt, lieka nauda neskādē. Specifikācija:

    CPU: AMD Sempron 2.0 GHz

    RAM: 1024Mb DDR

    Pamatplate: Gigabyte GA-7VT600P-RZ(C) (lietota aptuveni gadu, tā kā samērā jauna)=links=

    HDD: 200GB [SATA-150]

    Video: Radeon HD 3650 512MB DDR2 (ar 1 gada garantiju) =links=

    PSU: 400W (ar 3 gadu garantiju)

    + Divas diskdziņu iekārtas (DVD+/-RW un CD+/-RW)

    + Korpusam augšējā daļā ir papildus dzese

    + Ja nu kādam interesē, tad ir arī FDD iekārta

    Atrašanās vieta: Rīga (uz Ventspili nevedīšu)

    Cena: 60Ls

    #253841
    banans
    Participant

    te laikam īstie džeki ir nobanoti, kas tev par šito cenu liktu noželot visu dzīvi 😀

    #253842
    web33
    Participant

    banans wrote:

    te laikam īstie džeki ir nobanoti, kas tev par šito cenu liktu noželot visu dzīvi 😀


    +101

    #253843
    linx
    Participant

    Redziet, tā cena ir kā atskaites punkts, lai ir pēc kā vadīties, tas neliedz atsūtīt PM un savu piedāvājumu, neviens nav teicis, ka par 70 arī pārdošu, ja nepieliktu cenu, tad būtu atkal fleims par to, ka cenas nav. Par 50Ls gan zemāk diezin vai gribu laist, bet robežās no 50-70Ls 🙂

    #253844
    banans
    Participant

    peec idejas tev tagad bija jabūt sliktajam puisim un vecu dzelzu smēretājam 😀

    #253845
    linx
    Participant

    Nē, nu kādēļ tad uzreiz? 😀 Neesmu muļķis un zinu šī “komplekta” reālo vērtību, tomēr visi esam cilvēki un katrs grib kaut vai papildus latu nopelnīt. Kā jau teicu, zem 50 negribētu laist, pašreiz ir 60 🙂

    Visvairāk pārsteigts esmu no tiem, kuri ss.lv mēģina švakāku kompi par manējo, pārdot par 2x lielāku cenu, bet kamēr ir aitas, būs arī cirpēji.

    #253846
    Aldis
    Participant

    banān un web33.. abi divi tagad jūs paši cilvēkam traucējat tirgoties, jo redz, jums savulaik neizdevās “iesmērēt” kādam savus lūžņus, un nu esat apvainojušies par visu… murgs..

    Un par kompi +/- atbilstoša cena. 🙂 Tāpēc jau arī neviens nebļaustās!

    linx – ja vēl nebūs uzsists gaisā, pēc laiciņa pieteikšos! 🙂

    #253847
    Evers
    Participant

    Piekrītu Aldim, tirgus traucēšana nevietā ir nožēlojama padarīšana. Uzskatu, ka kompis ir stabili visus 70 Ls vērts. web33 un banāns laikam nekad nav par pašu nopelnīto naudu neko pirkuši, tāpēc arī nezin lietu vērtību. 😛

    #253848
    web33
    Participant

    Aldis

    Brīnums,ka nepieminēji savu web,parasti tev kkur jāiebāž sava ***** lapa.

    Es nekad neesmu kādam smērējis vai iesmērējis,Es tak ANTON preci neražoju .

    Es varētu iesmērēt tev brūnu kūku sejā,lai mazāk spriedelē un secini !!!


    Mazliet esi iekarsis un jau sācis aizvainot citus lietotājus. Ceru, ka tas vairāk neatkārtosies, tāpēc iesākumā bans uz 2 dienām. Pēc tam būs daudz stingrāk. /shady

    #253849
    root
    Participant

    Aizver ***, ***. Ne *** tu njevari. ***.


    Smags komentārs…

    Bet tā kā ir Advente (piedošanas laiks)….2 dienas tāpat… /shady

    #253850
    linx
    Participant

    Palasot komentārus, varu izsecināt, ka, liekot kaut vai par vienu latu, vienmēr kādam nepatiks, kādam liksies, ka kāds vienmēr kautko cenšās iesmērēt. Arī 70Ls par šo kompi nav uzskrūvēta cena, zinot to, ka kompis nav mests, sists un visādi citādi čakarēts, arī defektu nav, bet nu kāda tam starpība vai ne? Ziniet ko? Manuprāt, Jūs tiešām esat pelnījuši, lai Jums kāds arī kautko iesmērē…

    #253851
    nevertell
    Participant

    Nu vispār ir jau gan šitas pc ouverpraisots. Cena pie 60-50 latiem ir saprotama tikai tad, ja tā 3650’ā ir uz agp slota, šajā gadījumā tai kartei vien cena ir 20, jo ā gā pē kartes sāk palikt aizvien retākas. Bet semprons, kas priekš ā em dē ir tas pats, kas celerons intelim, par 70 latiem ir tāds neveikls gājiens.

    #253852
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    Nu vispār ir jau gan šitas pc ouverpraisots. Cena pie 60-50 latiem ir saprotama tikai tad, ja tā 3650’ā ir uz agp slota, šajā gadījumā tai kartei vien cena ir 20, jo ā gā pē kartes sāk palikt aizvien retākas. Bet semprons, kas priekš ā em dē ir tas pats, kas celerons intelim, par 70 latiem ir tāds neveikls gājiens.


    cena ir 60 LS..

    #253853
    afigel
    Participant

    neviens nevar aizliegt vinjm tirgot kaut vai par 150 ls. katrai mantai ir savs pirceejs. jautaajums tikai – kad tas pirceejs uzradiisies 🙂

    #253854
    nevertell
    Participant

    Nu labi, es jau tagad ielikšu savu phenom II x2 B55 par 1000 latiem es esā punkts el vē un gaidīšu tos 40 gadus, kad tā kļūs par relikviju.

    #253855
    elvisburdajs
    Participant

    web33, Būtu tu tik daudz sasniedzis cik Aldis, kūku smērētājs bļ*.. Cena ir pilnīgi adekvāta + kā linx teica, kaulēties arī var.

    #253856
    linx
    Participant

    nevertell wrote:

    Nu labi, es jau tagad ielikšu savu phenom II x2 B55 par 1000 latiem es esā punkts el vē un gaidīšu tos 40 gadus, kad tā kļūs par relikviju.


    Nu gan Tu brauc auzās.. pēc rakstītā teksta tā vien liekas, ka 60Ls ir astronomisks cipars un šādam salikumam pat piecus latus nevarētu dot.

    P.S. Vai es vienīgais esmu ievērojis, ka sludinājumu topiki vienmēr parauj fleimu? VienmēŠ— kādam liekas, ka ir negodīgi utt. 😀

    #253857
    Kon
    Participant

    Ja nav vēlme ieraudzīt savā pavedienā n-tos ierakstus, tad varbūt ir vērts apsvērt domu par sludinājumu servisu izmantošanu (zip, ss, reklama). Forums tomēr ir vieta, kur ikviens ir tiesīgs izteikt savu subjektīvo/objektīvo viedokli. Un jā .. , ja cena ir salda, tad tajā pat dienā, kad izveido pavedienu, visbiežāk arī ieraksti – PÄ€RDOTS 🙂

    A tā pasaki paldies par free bump

    #253858
    Mad182
    Participant

    Tak normāla cena, un autors vēl pierakstīja, ka var piedāvāt savu ciparu ja šis liekas neadekvāts, bet nē, kādam neda3.14istenim, kuram nav ne naudas, ne vēlmes kaut ko pirkt, jau vienmēr kaut kas nepatiks, piedāvā kaut par sviestmaizi vēl mājās pievest un uzstādīt.

    #253859
    nevertell
    Participant

    Nē, tas bija diezgan spilgts pārspīlējums, bet es tā domāju, ka tā cena par augstu tikai tapēc, ka pirms gada par 60 latiem dabūju faktiski par paaudzi jaunāku kasti, bet tai māte protams galus atdeva, bet proci un atmiņu tagad Lapsskritulis izmanto.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā