[Pārdodu] «DEFENDER» klaviatūru.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi [Pārdodu] «DEFENDER» klaviatūru.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157975
    exiy
    Participant

    Sveiki.

    Pārdodu lietotu preci.

    Klaviatūra DEFENDER Oscar 600.

    Ražotājs: DEFENDER

    Savienojamība: USB

    Klaviatūras valoda: Angļu/Krievu

    Krāsa: Melna

    Ražotāja kods: 45600

    * Pārdodu, jo vietā esmu nopircis citu un šo nav kur likt.

    * Cena: 4,00 – 5,00 (jo ir lietota, bet pirkta par 8,99 Ls)

    Klaviatūra ir Rīgā.

    [img]https://www.bildites.lv/images/s1qtodmmuzwsthjq93e.jpg[/img]

    * Bildē norādītā prece ir atēlota tikai kā informatīvs saturs, tā atšķirās no atēlā redzamās preces.

    #295457
    root
    Participant

    Ir man šāda klaviere, mētājas kastē. Pircējam – nepirkt. Pārdevējam – izmest miskastē. Uz viņas strādāt normāli nav iespējams ja vien katru burtu nebaksti ar zīmuli ar ātrumu 2 vārdi minūtē. 🙂

    #295458
    exiy
    Participant

    Kā kuram. Es ar šo esmu kādu labu laiku pastrādājis.. (Dažus gadus) līdz nedaudz piebesījās.

    Nopirku ciu pa apmēram 30/40 ls. Nedaudz jau piekrist jau var, bet kā jau teicu, kā kuram strādāt ar to.

    Pārsvarā aatodu IT tehnku birojā, ja pašam nevajag, a tiem noder. ;P

    P.S. Ja tev nav kur likt to, kas tev tajā kastē mētājās, droši vari atdot man, noviržišu uz biroju.

    #295459
    Triggers
    Participant

    Tad jau visie Apple faniem būtu jānahrenizē savas klavas 🙂

    #295460
    ruukjis
    Participant

    Jo?

    #295461
    Wuu
    Participant

    Klaviatūra ar komunistu simboliem! NEKAD!

    #295462
    Willis
    Participant

    😀 Labs

    #295463
    exiy
    Participant

    Skaidrs ar Jums. Tā tad man vēl ir ar ENG valodu tastatūra. 😉 (Bezvadu + pele) Tur nebūs RUS valoda. 😉

    Ja nu kādām vajag – PM.

    Nākamreiz pārdošu Angļu + Igauņu 😀

    #295464
    Evers
    Participant

    Pievienojos 😀 , patīk tīra klaviatūra bez liekiem krievu simboliem, kurus tāpat nekad neizmantoju. tas arī ir svarīgs faktors, ja pērku laptopu.

    #295465
    Oxys
    Participant

    Igaunijā tādu redzēju, baigi uzjautrināja cik igauņi lēni rakstītu uz tādas tastatūras.

    P.S. Paliksiet lēeeeeeeenī ja nopirksiet! 😀

    #295466
    m2tv
    Participant

    Nesaprotu kā Wuu spēj paciest klaviatūru, kur redzami vispasaules imperiālisma, cionistu un žīdmasonu simboli

    #295467
    aoma
    Participant

    Tas ir pārspīlēts nacionālisms, kas robežojas ar debīlismu.

    #295468
    exiy
    Participant

    Pievienojos tādā ziņā, ka man nekādā ziņā netraucē RUS valoda tastatūrai, jo es tā pat rakstu neskatoties un varu strādāt ar jebkāda veida tastatūru. Ja nopietni, ja kādam ir kaut kas pilnīgi nevajadzīgs no IT tehnikas, arī tastatūras, es ar lielāko prieku paņemšu 🙂

    #295469
    Wuu
    Participant

    Nesaprotu, tu esi gaišreģis vai vienkārši stulbs, ja pārzini manu klaviatūru. Man vispār nav simbolu, so stfup.

    😀

    p.s. Notepad bilžu samazināšana rulzzzz

    [img]https://www.bildites.lv/images/e708k37xdmn2ojcqebch.jpg[/img]

    #295470
    exiy
    Participant

    Tu laikam palaidi garām .. «jebkādu IT tehniku» tas nozīmē jebkāda stāvoklī.. 🙂

    Kaut vai kaut kas tāds arī noder, man jau tā ir noliktava..

    #295471
    Willis
    Participant

    🙂 laikam vajag nobildēt savu veco klaviatūru, kurai no racing spēlēm taustiņos ir caurumi .

    #295472
    exiy
    Participant

    To: Willis – nav vajadzības – man jau tāda ir 😀 Ja tev nav vajadzīga – droši vari atdot 😉

    #295473
    Anonīms
    Neaktīvs

    Labi ka Wuu fočēja ar sūdīgu kameru, a to savādāk nofočēt arī bankas kodu karti un iemest internetā forumā… Itkā jau tāpat neko tas nedod, bet nu vienalga.

    #295474
    Crow
    Participant

    Nav gluži melots – pēc aprisēm velk uz Razer “Ананасы” vai kaut ko no tās sugas. Un vispār mehaņiskā KLAK-KLAK-KLAK dod stabili +20 FPS (tāpat kā šķūneriem spoileris dod +50 zirgus) 😀

    #295475
    exiy
    Participant

    Okei, mainam sludinājuma saturu.. Pieņemu jebkāda veida IT tehniku, kas vairāk nav nevienam vajadzīga..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā