Pārdodu Gamebird Bluetooth klaviatūru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu Gamebird Bluetooth klaviatūru

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160569
    krampis
    Participant
    #314190
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Aliņu jau paspēji viņai uzliet virsū vai tikai uzdročīji? Tāds jautājums man rodas jo nav minēts ne stāvoklis, ne iemesls kādēļ izlēmi pārdot.

    #314191
    ExDec
    Participant

    Kaut kas te neiet kopā. Autors pārdod Gamebird klaviatūru, bet links uz Gembird. Bilde ar stāvokli un nekāds sīkāks apraksts no paša puses arī nav. Looks sketchy.

    #314192
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Sākumā arī es domāju ka ražotājam nosaukums ir Gamebird. Spēļu putns tomēr izklausās atbilstošāk nekā dārgakmeņu putns.

    Bet stāvokli un iemeslu kādēļ pārdod gan vajadzētu. Sludinājumiem jābūt kaut kādai informatīvai vērtībai, būs lielakas izredzes pārdot.

    #314193
    krampis
    Participant

    To jau var gribētājs droši arī PM prasīt. 🙂

    Par nosaukumu, tad būšu kaut ko kuriozi sajaucis un laikam arī manām smadzeņu šūnām šāds nosaukums ”gamebird” likās loģiskāks. Klaviatūra tika palietota darbam pusotru nedēļu kamēr man nebija pieejams neviens laptops. Tika pirkta priekš Samsung galaxy tab S ērtākam darbam, viss strādā ok, bet ikdienas darbam izvēlos laptopu.

    Š obrīd klaviatūras stāvoklis: iekrājusies neliela putekļu kārtiņa. Iepakojumus (tukšās kastes) nekrāju.

    #314194
    Aldis
    Participant

    Tai klavai nāk līzi USB pipsis, vai nē? Noderētu šāda klava pie PC kas pie TV. 🙂

    Un kur savākšana? Uz v-pili, vai Liepāju aizdoties nevaru, tas sanāks klavas vērtībā jau! 😀

    #314195
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Bluetooth nevajag USB pimpisi. To izmanto ja jau ir iebūvēts Bluetooth vai arī adapteris jau ir pie rokas. Tādā gadījumā tavam smartajam TV būs jāsaprot Bluetooth HID device. Es ar šmarīgajiem TV esmu uz Jūs tāpēc nezināšu konkrētāku padomu.

    #314196
    Aldis
    Participant

    TV nav gudrs, par gudru viņu padara PC kas pievenots. 🙂 Mjā, tad laikam domāju ņemt parasto bezvadnieci. Jo BT puļķis kkāds gļukains, izmantojis biju šo telefonu pārtaisot par BT remoti.

    Ir klavas kurām nāk līdzi arī BT puļķs, bet šis lakam nav tas gadījums… 🙂

    #314197
    krampis
    Participant

    Nav gan tas gadījums. Atrodas Rīgā.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā