Pārdodu GTA V,CoD Ghosts,THE CREW(Steam profils)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu GTA V,CoD Ghosts,THE CREW(Steam profils)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160859
    ezitisas
    Participant

    Tātad kā redzams pēc topic nosaukuma vēlos pārdod steam profilu..Katra spēle maksā vairāk par 50 €.

    Mana cena ir 40 euro.

    Sazināties ar mani var caurs skype:EzitisSHOP

    Lūk kur jūs varat apskatīt šo profilu- https://steamcommunity.com/id/superouyes/

    Tā kā esmu tiko piereģistrējs,rekur pierādījumi ka neapmānu- https://www.draugiem.lv/accshop/ (tur ir pāris atsauksmes 🙂 )

    P.S.Iespējams jūs esat redzējuši ka esmu labi paspamojs pa citiem forumiem..Es uzksatu ka tas ir veids kā paziņot cilvēkiem par tavu preci..Bet citi(it īpaši bērni)domā ka es tādā veidā pievilinu cilvēkus lai apmānīt

    #316892
    Aldis
    Participant

    Paši jūs tur bērndārzs… :>

    #316893
    LooNeY
    Participant

    O jā!… ĻOTI DROŠ I….. 😀 Katrs muļķis var uztaisīt dupe akountu soc. tīklā un draugiem pateikt lai ieraksta izcilas ”atsauksmes”

    1. Te taspats, kārtējais mazais 6klašnieku ākstiņš, noskatījies no lielajām puikām, sarunāja ar saviem klases biedriem, katram iedos 10eur ja pārdos stīm profilu lai tajā ”veikalā” uzraksta mega labas atsauksmes.

    2. Dota 2 ir F2P, CS:GO katrs muļķis var dabūt pa 3-5eur steam keyu un spēlēt, vienīgais kas tur ir ir ‘V’ drošvien arī nopirkts no 3rd party saitēm steam keys pa lēto.

    3. Nododu tavu ”veikalu” VID redzeslokam, redzēsim vai vispar esi reģistrējis firmu un maksā nodokļus valstij ar savu mega lēto veikalu. Visticamāk, ka nēesi reģistrējis un ņemot vērā ka esi nepilngadīgs tavus vecākus paņems priekšā par nodokļu nemaksāšanu, šmaukšanos un ēnu ekonomiku.

    #316894
    ka4alka9
    Participant

    Beidz biedēt bērnu. 😀

    Katram savas naudas pelnīšanas metodes bērnībā bija. Kāds krāsainos metālus meklē, prihvatizē un nodod, kāds vārās uz steam profiliem. 😀

    #316895
    LooNeY
    Participant

    Vācot krāsainos metālus, pudeles u.c. lietas vismaz rūpējies par dabu un to uzkop (atdzīstos bērnībā ar tā ‘pelnījam savu’ naudu ložnājot pa visādām pamestām vietām un atrodot šādus dārgumus) Īpaši pēc kadiem lieliem pludmales tusiem Jūrmalā no rīta ar saullēktu cēlāmies lai apsteigtu bomžus un gājām meklēt lomu, nododot atiecīgajos nodošanas punktos un saņemot naudu, pēcak šķita, ka varēja visus veikalu saldumus izpirkt… 😀

    Mūsdienās šitie sīči ir tik slinki ”mahinatori” palikuši, ka no šīm naudas pelnīšanas metodēm jēga nekāda, kā tikai citi cilvēki apisti, tapēc jāpārmāca jau saknē! Nebiedēju nevienu, bet tāda ir reālā dzīve, kur saņem pēc nopelniem ja mahinē un dari pretlikumīgas darbības!

    P.S. Stīm spēle NAV tavs īpašums, bet gan katras spēles kompānijas īpašums, kuru nopērkot tu lieto savām privātajām vajadzībām! 😉 Tā kā gaidi banu stīmā, kā arī valsts parstāvjus klauvējot pie durvīm.

    #316896
    Crow
    Participant

    Reportēts Valve (lietošanas noteikumu pārkāpums) un traukiem (komerciāla rakstura krāpnieciskas darbības portālā).

    #316897
    ezitisas
    Participant

    Nū ko es tev varu pateikt…

    Pirmkārt.Es neesmu atbildīgs par to kas no manis pērk.Visas atsauksmes ir reālas,uzraksti privati un pajautā.

    Otrkārt.Atslēgas tik lēti ir neiespējami dabūt. CS:GO atslēgas maksā 7 eur,ja nemaldos..A GTA V tak vispār pa 10 euro nedabūsi..Nu ja tu esi tik gudrs,tad pērc.

    Treškārt.Tas nav nekāds mega veikals..Vnk pārdodu to kas man ir 😀 Nu vot ko man darīt ar accountu kuru neizmantoju?Bet esmu iztērējs uz viņa naudu?Gribās jau vismaz kkādu kapeiku dabūt no viņa.

    Un vispār ko tik agresīvam būt?Visi tik pareizi palikuši…

    P.S.Jā,ja spriezt pēc tavas loģikas tad ja es nopirkšu jebkādu mantu,un gribēšu to pārpārdod,tas atkal būs pretlikumīgi vai ne?

    #316898
    nevertell
    Participant

    #rekt

    #316899
    Jaunzems
    Participant

    Man gan vislabāk patīk tas, ka viens žuļiks (bezmaksas skype kuponu pārdevējs) māca citam žuļikam 😀

    #316900
    shadow118
    Participant

    V arī 3rd party veikalos pagaidām lētāk pa kādi 40€ nevar dabūt

    #316901
    aoma
    Participant

    Pietiks muldēt. Lai nesāktos personīgi apvainojumi, tēmu slēdzu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Tēma ‘Pārdodu GTA V,CoD Ghosts,THE CREW(Steam profils)’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā