Pārdodu jaudīgu datoru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pārdodu jaudīgu datoru

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160660
    Quagmire
    Participant

    Pārdodu datoru, klāt pierakstītas cenas uz doto brīdi lasot pa detaļām jaunu no lētākajiem internetveikaliem (no kuriem, visticamāk, nemaz pasūtīt nevarēs). Pa detaļām nejaukšu, gribu pārdot visu kopā. Nesen nopirku, jo bija doma spēlēt spēles, bet realitātē sanāca tā, ka izmantoju tīri internetam, kam tīri labi der arī mans vecais laptops. Zemas temperatūras, ikdienas darbus darot ap 25 – 30 grādiem, spēlējot jaudīgākās spēles nav uzkarsis vairāk par 60 – 70 grādiem. Ļoti kluss, nespēlējot spēles gandrīz vai nevar dzirdēt ka ir ieslēgts.

    i7-4770S – 300,49€

    Arctic Freezer i30 CO – 30€

    Gigabyte GA-Z97X-GAMING 3 – 103,94€ – garantija vairāk kā pusotrs gads

    Kingston HyperX Predator 2666MHz DDR3 8GB – 104,19€

    ASUS Radeon R9 280X – 292,24€ – garantija vairāk kā pusotrs gads

    Toshiba 1TB 7200rpm – 47,73€

    Corsair CX750M – 88,72€ – garantija vairāk kā viens gads

    64GB Lite-On LET-64M2S SSD – 37,00€

    Korpuss – 20€

    Veikalā jaunu pērkot kopā sanāk 1024,31€, es pārdodu par 710€ vai par 685€ bez SSD, vai arī par 660€ bez HDD un SSD. Atrodas Ventspilī, varu nosūtīt pa pasta staciju.

    https://imgur.com/4wXiZrG

    #314778
    shadow118
    Participant

    292€ nav tākā bik pa traku priekš 280X? 1a dārgākā ir 274€

    #314779
    Quagmire
    Participant

    Pieņemsim, tāpat ap 1000 kopā sanāk. Cenas ņēmu no šejienes, tagad skatos, ka kaut kādi kreisie veikali ar 1 zvaigznes vērtējumu parādījušies.

    https://www.salidzini.lv/search.php?q=ASUS+Radeon+R9+280X

    #314780
    Crow
    Participant

    Tad jau vai tik nebija mainošanas drudzis, tāpēc arī bija tāds ceņņiks 280X.

    #314781
    Quagmire
    Participant

    Par to es nezinu, bet mainošanai neesmu izmantojis.

    #314782
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Normāls dators, bet cena paliela. Uz AMD FX-9590 būtu sanācis lētaks un jaudīgaks. Kaut gan protams Z97 var ielikt arī jaudīgāku i7 par esošo kas uz AM3+ nebūs iespējams.

    SSD maziņš. Nav jau krāniņš kur izmērs nav svarīgs bet tikai tas cik ātri darbojas.

    #314783
    Quagmire
    Participant

    Intel vs AMD ir gaumes jautājums, es AMD proci, kaut nedaudz lētāku, negribētu. Cik, tavuprāt, būtu atbilstoša cena?

    #314784
    Crow
    Participant

    Ai nu vai tu vienreiz beigsi hipsteroties…

    https://en.wikipedia.org/wiki/Ivy_Bridge_%28microarchitecture%29#Desktop_processors

    i7-4770S TDP 65W

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_FX_microprocessors#.22Vishera.22_.2832_nm_SOI.29

    FX-9590 TDP 220W (jeb ~3.4×65; labi, praksē mērīts, ka tikai 180, bet tāpat daudz)

    #314785
    Black
    Participant

    ardisb prasīja 700 (vai par tik arī ardisb pārdeva, labs jautājums, zinot Mopša žīdiskumu).

    https://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/162354-p%C4%81rdodu-pc/

    Mopsis palietoja, un nu prasa 710.

    #314786
    Quagmire
    Participant

    Es piepirku klāt korpusu, tā kā reāli man tas viss izmaksāja dārgāk nekā 710. Reāliem pircējiem, protams, cena runājama.

    #314787
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Jaudu nemeera ieksh TDP. AMD vajag labaaku dzeseeshanu un paaris ebrejus meenesii pie elektriibas reekjina, tas arii viss. 220W ir iespaidiigi bet taa tam jaabuut. Par Pentium-D 150W neviens kaadreiz nesatraucaas.

    AMD vieniigaa probleema ir AM3+ neskaidraa naakotne. Buldozeris bija izgaazshanaas.

    #314788
    Crow
    Participant

    TDP rada aptuvenu priekšstatu. Nav desmit vai kaut piecdesmit. Atšķirība ir pārlieku liela, trīstik.

    Un es teicu, ka ir praksē izmērīts. Ar ampērmetru EPS12V ķēdē un voltmetru pie Molex. Kas vēl nav skaidrs?

    FX-8320/50 OC ar roku vēl varētu saprast (+skill points), bet FX-9370 un 9590 ir fanboju ņirgāšanās pašiem par sevi īpaši neveselīgā manierē.

    #314789
    Quagmire
    Participant

    Atgādināšu, ka ar nopietnu interesentu par cenu var parunāt, tā kā ja ir interese, tad PM. 🙂

    #314790
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Nav tiesa. 220W ir maksimālā pieļaujamā vērtība pie 100% noslodzes. Tev bieži tā ir? Tu bruteforcē paroles uz CPU? ja nē, tad idle režīmā nu starpības elektrības rēķinā nav jūtamas pat ja darbojas 24/7 kā ikdienas kompis.

    8320/50 ne vienmēr spēj sasniegt 9590 ātrumu dēļ tā ka pēdējais ir veiksmīgāki čipi izlasīti, gan viņam ir pieļaujams augstāks TDP pirms sākas mākslīga sabremzēšanās. Protams, gudrāk ir OC taisīt 8320 un dabūt +/- līdzīgu rezultātu kā dārgākajam 9590

    #314791
    Crow
    Participant

    Svētais vājprāts, ka var bobi dzīt. Nu tač bļģ ir izmērīts, es teicu! Ar mērinstrumentiem izmērīts!

    Atzīšu gan, ka mērījums nav/nevar gluži precīzs. Kopš Intel viss NB un AMD IMC ir iešūts CPU, arī daļa no CPU barojās no ATX24 +3.3V un +5V. Značit īstais cipars ir vēl mazliet lielāks.

    Un nē, maksimālā pieļaujamā vērtība nav TDP definīcija ne teorijā, ne praksē. TDP drīkst pārsniegt un pie noteiktām slodzēm (piem., AVX u.c. ļoti lielo reģistru instrukciju un visu līmeņu cache svilināšanas) regulāri arī pārsniedz, kamēr netiek sasniegts Tjmax, lūk tad sākas bremzēšana.

    Par ikdienas lietojumu lai spriež katrs pats pēc savām vajadzībām. Nevajag ieslīgt 100% slodzes galējībās, darbi ir daudz un dažādi. Ir vērts pieminēt, ka Bullpļūtim/Višņagai ir visai nožēlojams FPU (jo astoņi FDX ir tikai integer datiem, viss pārējais ir pa četri… 8-core my hairy ass)*

    * – ja AMD būtu nauda, manuprāt tur vajadzēja būt class action par false advertising. Bet tā kā AMD naudas nav, arī advokāti labāk skatās citur.

    #314792
    Quagmire
    Participant

    Pārdošu arī pa detaļām, ja visām pieteiksies stabili ņēmēji.

    i7-4770S – 225€

    Arctic Freezer i30 CO – 22,50€

    Gigabyte GA-Z97X-GAMING 3 – 75€ – garantija vairāk kā pusotrs gads

    Kingston HyperX Predator 2666MHz DDR3 8GB – 85€

    ASUS Radeon R9 280X – 195€ – garantija vairāk kā pusotrs gads

    Corsair CX750M – 65€ – garantija vairāk kā viens gads

    #314793
    nevertell
    Participant

    Vārna, vai tad tu nezini, ka šis indivīds ir interesants tikai dēļ viņa patoloģijas ?

    AMD ef iks, šme fiks, mans vecais Phenom II sasistu fx8370 un fx95hujviņkas, ja vien viņam būtu SSE4 un AVX instrukcijas. Diemžēl pat manam X6 nav šo intsrukciju, tāpēc PS3 emulācija man iet gar degunu.

    Tā pusjātā buļdozeru arhitektūra ir tik debīla, ka pat, ja ir 2 ALU, tāpat intsrukciju dekoderis viens, jēga nekāda, kretīnisms vienā mērogā ar šito pajolu. Bezmazvai msh līmenis tiek sasniegts. Līdz tam atliek tikai geju piesaukšana, lai argumentētu izvairīšanos no Intel produkcijas. Reāli tie bulldozeri paliek intersanti tad, kad tu vari vienā platē iespiest vairākus padsmitkodolniekus iekšā un tad stāstīt saviem klientiem, ka viņu xen instancei tiek piešķirti veseli četri kodoli. Cue the southamerican 40 year old meth addict video.

    Patiesībā vienīgais iemesls, lai nepirktu Intel ir žīdmāsoni…

    Un tā vispārīgi runājot, nav jau nemaz tik liels tas iegrābiens šajā mopša darījumā.

    #314794
    Crow
    Participant

    Es jau te gandrīz katram viņa postam piesienos, tik nez kurš beigās sanāk lielāks idiots – tas, kurš tikai bobi dzen vai tas, kurš turpina bobi dzīt vēl pēc tam, kad tas bobis jau ir līdz galam iedzīts un bobim sāp…

    Manis pēc lai pērk kaut MDMA, tikai ja var tehniski puslīdz sakarīgi paskaidrot (nu vai uzreiz atzīt – kā es -, ka ir ķerts/fanbois).

    #314795
    akms47
    Participant

    Procim un atmiņai vairs garantijas nav?

    #314796
    Quagmire
    Participant

    Nav.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā